Що означають кільця, які носить людина на різних пальцях?

Кільця завжди були найбільш популярними прикрасами, сьогодні в основному їх носять тільки для краси, не враховуючи значення. Ще з давніх часів кожен предмет на тілі мав своє значення і енергію, яка впливає на людину.

Знаючі люди, особливо це стосується астрологів, психологів та хіромантів, багато чого можуть повідати про те, що означають кільця на різних пальчиках у жінок і не тільки.

В нашій країні більшість людей впевнені, що ювелірні персні взагалі не мають ніякого значення, носити їх потрібно тільки підбираючи до образів. На відміну від нас, східні народи надають цьому великого значення. Найчастіше персні одягають на пальці від вказівного до мізинця.

Однак зустрічаються ті, хто носить кільце на великому пальці. Сьогодні ця мода набирає обертів і у багатьох виникає запитання: «Що можуть означати кільця на пальчиках дівчат?». Наша стаття детальніше розповість, про те, що це може означати.

«Мова кілець» в сучасний час

В основному перстень – знак нескінченності, в давнину це прикраса асоціювалося з великою владою, носити його було дозволено тільки людям, у яких є повноваження. Китайці носять прикраси на цьому пальці для стимулювання нервових закінчень. З ними згодні хіроманти і представники деяких популярних навчань. Також це було розпізнавальними знаками різних товариств. Трохи пізніше такі прикраси стали символами шлюбу.

Отже, який сенс вкладають в ці аксесуари:

  • на великому пальці. Розбираючись у тому, що означає звичайне кільце на великому пальці, необхідно повернутися в минуле. Ще в ті часи така прикраса видавало сильної людини, який міг досягати поставлених цілей. Також він любить вказувати іншим людям, що і коли потрібно зробити. Власнику такого персня подобається увага, його енергія б’є ключем, він досить амбітний і буває навіть занадто впертим у деяких ситуаціях. В давнину такий перстень носили в основному чоловіки, як підтвердження своєї сили;
  • на вказівному пальчику. Подібне місце для кільця вибирають гонорові люди. Вони люблять керувати слабкими людьми. Їх завищена самооцінка не дозволяє розглянути їх розум. В давнину такі персні були помічені на руках знаменитих полководців. Також чималу роль відіграє, на якій руці розміщене кільце. Якщо тільки на правій – це сильний характер і гордість, то ліва вказує на манію величі. Ми впевнені, що також багатьом буде цікаво дізнатися, що може означати кільце на середньому пальці. Нижче ця інформація буде викладена досить широко;
  • на середньому пальчику. Люди люблять носити перстень на цьому пальці, харизматичні і впевнені у своїй повній неперевершеності. Вартість кільця прямо пропорційна рівню самолюбства. Його власника не хвилює думка оточуючих, особливо щодо себе коханого. У дівчини, власниці такого аксесуара, присутня віра в своєму постійному розвитку і володіння почуттям власної гідності;
  • на безіменному пальчику. Звичайна прикраса говорить про врівноваженості характеру і довіру до інших людей. Власник самодостатній, має свою думку і принципи, проте, не любить виділятися на фоні інших. Носіння екстравагантних аксесуарів говорить про протилежне. Загалом, власники прикрас на цьому місці – творчі натури з тонким смаком, які люблять красу і вишукані речі.

Щодо обручки. Його значення не змінилося протягом всього часу. У давнину його вважали «артерією любові», яка веде прямо до серця. Обручки прийнято носити саме на цьому пальці, на який долоньці залежить від віросповідання людини. Православні одягають його на праву, а католики на ліву руку в залежності від тієї руки, якою хрестяться. Однак буває, що воно стає великим, в цьому випадку носять обручальный оберіг родинного щастя на середньому пальці;

  • на мізинці. Перстень носять творчі люди, тим самим підкреслюючи свої здібності. Якщо перед вами стоїть людина, який не має ніякого відношення до мистецтва, то психологи запевняють, що він у будь-який момент може здивувати. Жінок, які люблять подібні прикраси, можна назвати кокетками. Вони дуже люблять фліртувати з чоловіками.

Великий палець та вплив планет

Сьогодні стала відома ціла наука, яка пов’язує кожен палець з певною планетою. Так великий палець символізує Марс. Це велика планета з досить агресивною і сильною енергією. Тому в давнину воїни багатьох народів з допомогою такого прикраси збільшували свою силу і войовничість. У зв’язку з цим жінки, які на цьому пальці носять кільця, хочуть здаватися більш мужніми.

У більшості випадків прикраса на великому пальці одягається як повторення побаченого у фільмі або на вулиці. Також іноді одягається кільце з-за того, що з інших фаланг воно просто спадає. Однак мало хто знає, що сьогодні таке розташування прикраси означає у дівчат нетрадиційну орієнтацію.

Сьогодні зовсім мало людей надають значення інформації, що означають кільця на вказівному та інших пальцях. Для одних – це звичайний аксесуар, для інших можливість показати свій соціальний статус, але є й такі, які носять їх як магічні талісмани.

Незважаючи на все це, знаючи, що означає носіння на різних пальчиках прикрас, якщо добре придивитися до їх володарям, можна без особливих проблем дізнатися багато для себе нового про людину.

Залишити коментар