Кріптонове весілля: дата, всі назви, як святкувати, що дарувати

Урочисто прийнято відзначати ювілеї подружнього життя – олов’яну, срібну, рожеве весілля. А чому б не влаштувати собі маленьке свято і не відзначити інші дати, менш круглі, але при цьому настільки ж щасливі? Наприклад, криптоновую весілля, 19 років спільного життя – це чимало. Можна вже сказати, що почуття перевірені часом, подружжя добре знають характери один одного, діти – найчастіше – зросли.

Так чому б не влаштувати сімейне свято?

Разом 19 років

Кріптоновая весілля має і інші назви – гиацинтовая і гранатова. В чому сутність кожного символу?

Криптон – це інертний газ, що виходить при розпаді уранових руд. Його відмінність від інших інертних газів – коли його концентрація в повітрі підвищена, він починає світитися. Використовується він для накачування бойових лазерів і як компонент ракетного палива. Чи Не правда, символічно? Адже дійти до кріптоновой весілля – це скільки років перебувати разом, бути в напрузі, як ракета, а потім світиться від щастя, коли проблеми вдається подолати спільно.

Гіацинт – однойменну назву напівдорогоцінного каменю і прекрасного весняного квітки. Камінь вважається символом удачі і мудрості, його насичений колір – від яскраво-оранжевого до пурпурного відтінку граната. Раніше мандрівники не виходили з дому без талісмана з цього мінералу – він допомагає прийняти далеко від дому правильні рішення.

Квітка гіацинт – досить невибагливий. Його можна вирощувати в будь-якій кліматичній зоні, цвіте він ранньою весною і може бути різноманітних кольорів: фіолетовим, білим, рожевим, багряним.

Відмінно втілює річницю весілля: скільки років подружжя разом, і між ними були різні почуття – від нерозуміння до любові. За цей час вони встигли побачити всі життєві відтінки. Якщо любов пронесли через стільки років, вона прекрасна і ніжна, як квітка, і міцна, як камінь.

З кожним роком подружжя уважніше ставляться один до одного, вчаться цінувати не тільки за зовнішні
дані, але і за якісь, тільки їм відкрилися якості другої половинки. Спільне життя їх об’єднує в одне ціле, як шкірка граната його ядерця.

Завдяки безлічі символів, святкування 19 років спільного життя можна влаштувати не менш цікавим, ніж традиційні річниці весіль з круглими датами.

Як святкувати сімейне торжество?

Навряд чи варто запрошувати малознайомих людей – колег по роботі, сусідів, випадкових приятелів. Захід не обов’язкове – душевне, нехай зберуться тільки «свої», родичі та друзі, які перебували поруч цей короткий період.

Де б не зібралася тепла компанія, бажано обіграти символіку свята. Кімнату прикрасити квітами-гіацинтами, якщо одружилися восени і взимку, або великими букетами, якщо весілля було навесні. Обов’язково потрібно приготувати страви, одним з інгредієнтів яких є гранат. Нехай гранати не тільки входять до страви, але і є прикрасою столу. Додаткове освітлення можна створити за допомогою криптоновых світильників.

Буде здорово, якщо свято закінчиться грандіозним феєрверком – криптон цього вимагає – або феєричним святом вогню, піротехнічним шоу. До речі, якщо гості не знають, що дарувати на криптоновую весілля, вогняна феєрія буде те, що потрібно.

Можна відсвяткувати і за іншим варіантом. Криптоновую весілля відзначають через скільки років спільного життя, що хочеться ще раз осмислити – невже вдалося пройти пліч-о-пліч такий складний шлях?

У цьому випадку подружжю можна сходити на концерт або зануритися в минуле, повернутися в місця, де колись розвивалися їхні стосунки – погуляти по парку, виїхати на природу. Вечір закінчити романтичною вечерею при свічках на двох у ресторані чи вдома. Напевно, краще вибрати ресторан – адже домашній вечерю хто повинен готувати, потім прибирати посуд.

Нехай у цей день домашні клопоти залишаться осторонь.

Під час вечері для двох на столі також потрібно поставити блюдо з гранатами, або замовити вино насиченого гранатового відтінку. Уміння створити святкову атмосферу для двох показує, наскільки добре подружжя навчилися розуміти один одного, ступінь їх зближення.

Подарунок на криптоновую весілля

Символів цієї дати настільки багато, що навіть смішно думати, що дарувати. Найбільш традиційним подарунком від друзів і приятелів будуть криптонові світильники.

Асортимент моделей світильників на прилавках магазинів, в яких використовується криптон для створення яскравості, величезний. Вони представлені настінними бра, настільними лампами, великими люстрами. Напевно у винуватців торжества є будинки темний куточок, який потребує додатковому освітленні. Дізнатися, що потрібно – напевно ступінь близькості дозволяє, та придбати в складчину.

В якості особистого подарунка можна піднести талісман з гіацинта. Якщо подружжя любить
подорожувати, або у одного з них професійна діяльність пов’язана з постійними відрядженнями, подарунок обов’язково оцінять.

Дружині особисто можна піднести гіацинти в зрізаному вигляді або в горщиках – дуже уважно слід підійти до вибору вазона.

Можна підібрати справжній витвір мистецтва з намальованою весільної сценкою.

Можна придбати в салоні зображення в рамці, прикрашеної гіацинтом. Креативно буде, якщо зображення або елементи рамки будуть світитися в темряві.

Від чоловіка друга половинка чекає напевно більш вагомого дару. Ним може стати будь-який ювелірний виріб, яке прикрашене гранатом: сережки, кольє, браслет. Золото або срібло – це значення для весільної символіки не має і визначається економічними можливостями сім’ї.

Єдине, що можна підказати – не варто обмежуватися срібним кільцем з гранатом, якщо виріб не ексклюзив або не вибрано разом з дружиною.

Типове срібне кільце з гранатом коштує недорого, і дружину це може трохи образити. Втім, у виборі подарунків не завжди варто прислухатися до порад сторонніх – адже напевно за 19 років смаки один одного добре відомі. Подарунок для чоловіка – шпилька для краватки або запонки з гранатом, якщо він їх носить, або талісман з напівдорогоцінним камінням, світильник, який надійно освітить монітор, коли чоловік відпочиває, граючи в улюблені «бродилки» або «стрілялки».

Втім, вибір подарунків на криптоновую-гранатову-гиацинтовую весілля величезний. Можна обіграти будь талісманів або подарувати один одному те, про що мріяли разом. Це може бути навіть романтична незабутня ніч.

Довгих вам років спільного життя і гармонії вашим відносинам!

Залишити коментар