Коротка стрижка для жінок після 50 років

Вступила в елегантний вік жінка змінюється і зовні і внутрішньо: у неї вже зовсім інший соціальний статус, інше сприйняття світу, інше ставлення до життя і до себе. Тому немає нічого дивного в тому, що жінка після 50 років замислюється про зміну стилю, починаючи зі стрижки.

Якою має бути нова зачіска і в чому її особливості? Як підібрати найбільш гармонійний і зручний варіант?

Як вибрати стрижку пані елегантного віку?

В першу чергу професіонали радять звернути увагу на те, що волосся з часом мають властивість змінювати свою структуру. Навіть якщо в юності вони були ідеальні: слухняні, гладкі, щільні, густі, що не бояться ні гарячих приладів, ні агресивних барвників, у зрілому віці Ви можете випробувати з ними чимало проблем. Це і порідіння, і зниження еластичності, і загальне ослаблення, і жорсткість, і навіть внутрішня порожнеча. Таким чином, стрижка для жінок буде підбиратися з метою нівелювати (візуально) всі отримані недоліки. Вона зробить 50% роботи, в той час як решта 50% засядуть на плечі засобів догляду.

  • Зберігати довжину перукарі не рекомендують, оскільки це лише приверне увагу до будь-якої з описаних проблем. Довге волосся красиві лише у разі, коли вони здорові, доглянуті, акуратні. В іншій ситуації це лише додатковий пункт до неохайності жінки.

Крім стану волосся при виборі стрижки потрібно врахувати і вікові зміни, що відбуваються з особою: втрата чіткого контуру, можлива деформація деяких рис (наприклад, опускання куточків губ, зовнішнього краю ока з-за падіння століття), а також поява зморшок. Грамотна стрижка та/або зачіска здатна частково змістити акценти з цих нюансів: наприклад, складки на лобі нескладно перекрити чубчиком, а недостатність тонусу шкіри можна зробити менш кидається в очі, якщо особа буде обрамлено вільними пасмами, тобто частково приховано.

  • Намагайтеся зберігати деяку «таємничість», відвести в тінь частину обличчя за рахунок укорочених спадаючих пасм – не робіть зачіску, яка передбачає запрасовані назад волосся, повністю відкривають обличчя.

Що стосується чубчика, тут різноманітності практично немає. Якщо волосся густе, можна зробити класичну пряму, а для тонких і рідкісних професіонали рекомендують чубок набік, яку подовжують і змішують з основною масою волосся. У такому випадку вона повністю виконує своє призначення, зміщуючи акценти з недоліків та коригуючи форму особи, а також деякі його риси, але не робить акцент на недостатню густоті волосся і їх поганому стані.

Кращі короткі стрижки для жінок після 50 років

Зрізати довжину – оптимальне рішення для тих, хто не має можливості повернути волоссю ідеальний стан, а також не хоче витрачати багато часу на щоденну роботу з ними. Грамотно обрана зачіска дозволяє за кілька хвилин привести себе в порядок, а також економить час сушіння голови після миття, що актуально для жінок в будь-якому віці. Якими можуть бути стрижки на новому життєвому етапі? Професіонали запевняють: практично будь-якими.

  • Пікс. Варіант не для всіх, оскільки вимагає ідеальних аристократичних рис обличчя. Навіть незначна рідкісна чубчик, характерна такій стрижці, особа залишає відкритим, тому серйозні вікові зміни на ньому (на шиї) будуть помітні. Крім того, їй властиво огрубляти риси обличчя, тому, наприклад, важкий погляд, обумовлений опущеними надбрівними дугами, стане ще більше тисне. Істотний плюс стрижки пікс полягає в простоті догляду за нею: це стосується і миття голови і укладання, фарбування.
  • Каре. Класика, яка не має віку і серйозних обмежень – цю стрижку можна підлаштувати майже під будь-які риси особи. Вона надає жінці елегантності і витонченості, дозволяє створити візуальне відчуття густого волосся, підходить під будь-їх структурі. Її легко укладати самостійно, використовуючи фен і щітку, або праску. При бажанні на каре можна виконати великі м’які хвилі або навіть образ у стилі 20-х років з голлівудською хвилею. Каре ідеально доповнюється волоссям будь-якого типу, згладжує гострі кути у формі особи, пом’якшує її і витягує, якщо зроблено з боковим проділом, або має подовження.
  • Боб. У традиційній своєї версії є компромісом між дуже короткою стрижкою і подовженою, оскільки передні пасма зазвичай стосуються підборіддя або закінчуються на рівні виличної западини. Він не так активно відкриває обличчя, як пікс або їй подібні стрижки, але сильно підкреслює шию. За рахунок особливості силуету боб створює ілюзію густини і об’єму (особливо в зоні верхівки), але може бути виконаний тільки на прямих або хвилястих волоссі – при дрібних пружних завитках він не рекомендований. Істотний мінус такої стрижки полягає в складності щоденної укладки, а також малому різноманітність зачісок.
  • Каскад. Найкраще його скомбінувати з довжиною до плечей або трохи вище. Така стрижка може бути різновидом вже згаданих каре або боб, оскільки це назва техніки, а не силуету. Особливість каскаду – його верстви, що створюють ефект легкості, густоти волосся. Він вдало подає квадратні і прямокутні особи, додає свіжості і недбалість. Однак важливо розуміти, що каскад потрібно щодня і старанно укладати.

Що стосується створення зачісок, то тут є один незаперечний момент: в елегантному віці жінці варто прагнути до обережності і стриманості, тому укладання припускають м’які лінії, відсутність креативності. Це можуть бути витягнуті волосся з підкрученими кінцями, або м’які рівні хвилі. Від начосом і дрібних кучериків краще відмовитися.

Короткій стрижці властиво додавати своїй власниці віку, а також строгості, тому при бажанні виглядати молодше реальної цифри варто відмовитися від ельфа і її різновидів, зупинившись на подовженому каре або бобі, пом’якшують риси обличчя і є воістину універсальними у всіх сенсах.

Залишити коментар