Користь мідного браслету з мідного дроту для здоров’я

Здавна прикраси з міді користувалися популярністю нарівні з виробами зі срібла або бронзи, а в деяких випадках, навіть перевершували їх по популярності. Вся справа в тому, що аксесуар, зроблений з цього металу може не тільки ділиться мікрочастинками міді при безпосередньому контакті з шкірою, але і виконує захисні і очищаючі енергетику людини функції.

Користь мідного браслета

У сучасному світі, перенасиченому інформаційними потоками, вже давно стало необхідністю дотримуватися енергетичну гігієну, відсікаючи по можливості більшість негативних джерел інформації.

Це і кримінальні новини, і різні плітки, які викликають такі негативні емоції, як страх, заздрість або гнів. Крім того, нерідко люди з підвищеною чутливістю до енергетичного впливу зізнаються, що їм складно зберегти хороше самопочуття і настрій після спілкування з деякими знайомими або родичами.

Так звані «енергетичні вампіри» можуть не підозрювати про свою здатність заподіювати дискомфорт, проте суті це не змінює – після взаємодії з ними виникає відчуття занепаду сил і апатії.

Енергетика міді

У таких випадках, мідний браслет допоможе скорегувати енергообмін і захистити свою власницю від більшої частини неприємних наслідків такого роду контактів. При цьому неважливо – чи браслет прикрашений багатим узором або мати зовсім простий, невибагливий вигляд. Його присутності достатньо, щоб забезпечити:
1. Здоров’я власниці;
2. Очищення навколишнього середовища від негативної енергії;
3. Захист від небажаних наслідків при контактах з людьми, схильними до енергетичного вампиризму.

Корисні властивості міді

При цьому, носити мідний браслет можна просто в домашніх умовах, не обов’язково на увазі.

Він допоможе нормалізувати кровообіг, адже саме це властивість міді відомо з давніх часів. Сучасні дослідження вчених підтвердили, що солі цього металу здатні знищувати окремі види вірусів і грибків, а також стимулювати імунні процеси в організмі. Окремо згадується його властивість позитивно впливати на артеріальний тиск, підтримуючи його в нормі.
Разом з тим, мідний браслет дозволяє непомітно очищати домашнє простір від накопичених в ньому залишків негативної інформації, видаляючи весь сміття з найближчого ділянки інформаційного поля. Це робить його непоганим інструментом, що допомагає підтримувати внутрішній баланс енергії, разом з очищенням життєвого простору від негативу.

Залишити коментар