Часникова настоянка для чищення судин: тибетський рецепт

По судинній системі людини рухається кров, а, значить, і всі корисні речовини, необхідні для життєдіяльності організму. Але разом з корисними переміщуються і інші, часом скупчуються в проходах, зменшуючи просвіт судини. Утворюються так звані бляшки. Кров циркулює постійно і під певним тиском, а скупчилися в просвітах речовини порушують природність цього процесу, викликаючи ряд розладів, наприклад, варикоз.

Існує чимало способів очищення судин, в тому числі і рецепти народної медицини. Так, в одному древньому тибетському трактаті був знайдений рецепт засобу, що дозволяє ефективно чистити судини в домашніх умовах. Це часникова настоянка на спирту, і, за відгуками дуже ефективна для чищення судин.

Як приготувати?

Потрібні всього два інгредієнти, тара, час і терпіння. Має набратися 350 г очищених зубочки. Продукт пропускається через землянку, накривається кришкою і залишають у спокої в темному місці до тих пір, поки часник не пустить сік.

Візьміть скляну баночку з щільно прилягає кришкою. Відіжміть туди виділився овочевий сік, додайте склянку медичного спирту (потрібно використовувати оригінальний продукт, а не замінювати горілкою). Сховайте посудину в темне прохолодне місце. 1,5 тижні можете не чіпати свою настоянку.

Після процідіть і ще на три дні залиште в спокої. Часникова настоянка на спирту для чищення судин готова, яку потрібно приймати за певною схемою.

Схема прийому

Схема прийому спиртової часникової настоянки специфічна. Тривалість терапії – до закінчення продукту. Приймається засіб перорально тричі на день за 20 хв до їди.

  • 1-5 дні: починаючи з 1 краплі в перший прийом першого дня, при кожному черговому – кількість крапель збільшується на одну. До кінця 5 дня останній прийом повинен налічувати 15 крапель настоянки.
  • 6-10 дні: наступні 5 днів дозування йде в зворотному напрямку (зменшується). Ранковий прийом 6 дня – 15 крапель, потім кожен раз мінус один. Вечірня доза 10 дня – 1 крапля.
  • з 11 дня і до повного використання засобу: тричі на день по 25 крапель.

Щоб не було гидко на смак, а також для того, щоб зменшити концентрацію настоянки, пийте з теплим молоком (досить третині склянки).

Часникова настоянка: відгуки

Відгуки, кому було заборонено пити часникову настоянку:

«Приймав вже кілька разів. Сильний терапевтичний ефект спостерігався в перший раз, наступні курси – більше профілактичної дії. Переконався на своєму досвіді, що настойку не даремно називають «еліксиром молодості».

«Вирішила випробувати дію тибетського кошти. Нормалізувався тиск, пройшли головні болі, «пішли» бляшки в судинах, підвищився внутрішній тонус, зміцнився імунітет, покращився стан організму в цілому».

Відгуки лікарів про часникової настоянки для чищення судин такі:

«Я не проти вдумливого застосування цього засобу. Проте обов’язково проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем на предмет доцільності терапії, так як засіб з високоефективним способом впливу має ряд протипоказань. Це виразкові хвороби шлунка, розлади нирок, печінки, сечового і жовчного, підшлункової. А також періоди гестації і лактації».

«Часник здатний збуджувати апетит, так що людям з надмірною вагою краще бути акуратніше із спиртовою настоянкою. Однак не варто відкидати і унікальні очищаючі і обменостимулирующие властивості тибетського кошти».

Засіб настільки сильне, що, за відгуками лікарів, вдаватися до нього варто не частіше курсу раз у шість років. Якщо дотримуватися всіх правил і лікарські приписи, вдасться вирішити не одну проблему зі здоров’ям.

Залишити коментар