Голені скроні: керівництво по сучасним модним тенденціям

Бажання виділитися з натовпу, привернути до себе увагу властиве багатьом. Цього легко досягти за допомогою незвичайного одягу, яскравого макіяжу і, звичайно ж, екстравагантної зачіски. Ще зовсім недавно машинка для стрижки волосся була тільки в арсеналі чоловіків. Сьогодні ж в її бік вже дивляться і жінки, обговорюючи зі своїм майстром можливість звернути один або обидва виска. Немає сумнівів у тому, що зачіска голені скроні виглядає епатажно і незвично, а найголовніше – відповідає модним тенденціям.

Ще кілька років тому подібний чином самовыражались представники різних субкультур – панки, рокери, готи і ін

Сьогодні ж ефект голеного скроні можна спостерігати не лише у представників будь-яких молодіжних рухів, але і самих звичайних юнаків і дівчат.

Не цураються такої зачіски і знаменитості.

Однією з перших відкрила таким чином скроню співачка Ріанна. В сім’ї Уілла Сміта таку зачіску носять відразу два члена: дружина і дочка.

З росіянок, які зробили ставку на таку фішку в своєму образі, можна відзначити Леру Леру і Тетяну Терешину.

Варіанти виконання

Поки не побачиш голені скроні у молодих дівчат так сказати наживо, ніколи не подумаєш, що такий, прямо скажемо, брутальний спосіб можна приміряти на крихке і ефемерне створення. Але зустрівши яскраву представницю на вулиці, розумієш, що жіночності і привабливості в ній не стало ні на йоту менше, зате з лишком додалося сексуальності, екстравагантності і власного неповторного стилю.

У даній зачіски є два варіанти виконання: перший передбачає гоління тільки одного скроні, другий – обох.

Причому і площа сбритого ділянки може змінюватись: деякі відкривають тільки зовсім невелика ділянка над вухом, інші ж оголюють чи чверть, а то й половину всієї голови.

Голені скроні у молодих жінок вимагають певної укладання решти волосся: їх доведеться заплітати в косу або робити хвіст щоб продемонструвати всю специфіку такої стрижки.

Якщо ж скроню буде виголений тільки з одного боку, решту копицю необхідно всього-навсього перекинути на іншу сторону. А якщо ж є бажання приховати таку особливість від сторонніх очей, шевелюру можна розділити на дві половини по пробору і все.

Техніка виконання

Тепер зрозуміло, навіщо жінки голять віскі – щоб привернути увагу і бути в тренді. А як вибрати ділянку, який згодом продемонструє красу жіночого вуха?

Необхідно враховувати напрямок росту волосся. Як відомо, вони ростуть на голові по колу.

Тому там половина, де волосся добре лягають і без укладання, залишається недоторканою, а на тій, де рослинність завжди намагається розвернутися в протилежну від особи бік, можна зробити хитромудрий малюнок.

До речі, про рисунку. Чим довше будуть волосся на сбритой зоні, чим яскравіше й наочніше буде малюнок. На ньому так само можна зробити ставку і відобразити самі останні модні тенденції: виголити кажана, просто пофарбувати цю область в яскравий колір або навіть втілити звірині мотиви. Серед зірок шоу-бізнесу особливою популярністю користується розмальовка під леопарда.

Варто голити свій скроню, кожна жінка вирішує сама для себе. Необхідно враховувати безліч чинників, які в сукупності зможуть працювати на образ.

Якщо ви від природи наділені тонкими і рідкісними волоссям, то в такому випадку зачіска стане ще рідше, а значить від неї варто відмовитися.

Нюанси і переваги

Якщо ви відростили довге волосся і відвідуєте перукаря від сили раз в півроку, то повинні враховувати, що тепер вам доведеться зустрічатися з ним частіше, щоб регулярно підголювати відросла рослинність. Хоча саме на довгому волоссі голені скроні виглядають особливо яскраво і ефектно. Навіщо ще голять області над вухами?

Щоб вигідно підкреслити форму особи – м’який овал або невеликий по ширині коло. Власницям квадратної форми так само варто спробувати приміряти на себе такий образ, а ось якщо у вас кругле широке обличчя, то відкривати віскі вам не можна ні в якому разі, щоб не зробити його візуально ще ширше.

Найоптимальніший варіант – це каре з одним голеним скронею.

Його вибирає велика частина яскравих і стильних дівчат.

А ще такий вид зачіски добре поєднується з афрокосичками, подовженої косою чубчиком, мелірування, колорированием. Каре у жінок переважно тим, що його легко укладати, а от довгі локони краще злегка завивати і надавати їм обсяг.

Що стосується стилістики вбрання, то така ультрамодна стрижка буде прекрасно гармоніювати як з річним тонким сукнею, так і стильними джинсами, і рваною майкою, головне – щоб речі були чистими і охайними, адже ви мимоволі будете притягувати погляди, а значить оцінкою у вашій зовнішності піддасться абсолютно все.

Якщо ви любителька великих сережок і яскравий аксесуарів, то така стрижка просто створена для вас, так як відкриває широкі можливості в цьому плані.

Як правильно голити область скроні, краще дізнатися у свого майстра.

Бажано щоб у перший раз він все зробив сам, а ви вже потім второваною так сказати доріжці зможете підрівнювати відростаючих волосся.

Фахівці рекомендують власницям коротких стрижок прибирати волосся під нуль, а тим, у кого вони довгі, залишати на поголеній області не менше 1 див.

Ось і всі рекомендації.

Якщо для вас немає нічого страшнішого, ніж бути однією з багатьох, сміливо вибирайте ваші пасма і будьте в тренді!

Залишити коментар