Гепаринова мазь від набряків під очима

Є така народна приказка: очі – дзеркало душі. Але як же можливо «розглянути душу», коли під очима утворилися набряки? З давніх часів дамський підлогу вдавався до різних народним хитрощів позбавлення набряклості під очима. Але коли з’явилася гепариновая мазь від набряків під очима, премудрості канули в лету, тому що це найдієвіший засіб.

Принципи дії

Гепариновая мазь має складне будова, а саме, деякі з інгредієнтів є активними речовинами. Даний засіб відносять до категорії ефективних і доступних лікарських препаратів. Основна діюча речовина в тюбику мазі – гепарин. Для підвищення ефективності оного в суміш входять і інші компоненти, кожен з яких має свою мету і своє призначення, починаючи від ефекту пом’якшення і закінчуючи знеболенням.

Властивості гепаринова мазь:

  • володіє протизапальною дією;

  • ефект знеболювання;
  • зняття набряків;
  • покращує відтік крові;
  • перешкоджає формуванню тромбів;
  • знижує зсілість крові.

Гепариновая мазь від набряків під очима: застосування

Завдяки противоотечному властивості медикаментозне засіб стало настільки популярне в косметології. Прекрасна стать різного віку використовують цей препарат, щоб позбутися від набряків і темних кіл під очима.

Позитивний вплив мазі на шкірний покрив особи:

  • прибирає темні кола, які виникають із-за розтягування підшкірних капілярів;
  • зменшує набряклість на обличчі;
  • допомагає позбавлення від дрібних зморшок.

Такий препарат, як гепариновая мазь, слід використовувати тільки після тестової проби. Потрібно нанести трохи мазі на зап’ясті і почекати годину, а потім оцінити результат.

Для отримання косметичного ефекту засіб слід застосовувати 2 рази в день. Не варто наносити його товстим шаром, кращого результату не домогтися.

Відгуки про гепаринова мазь від набряків під очима, в більшій частині, позитивні.

Багато жінок домігся бажаного ефекту. Препарат дійсно успішно справляється з легкими вадами на обличчі. Спираючись на слова деяких представниць жіночої статі, після першого нанесення видно ефект поліпшення. Варто зазначити, що такий медикаментозний препарат не можна використовувати більше 10 днів.

Медики попереджають, що такий засіб підходить не всім. Не радять користуватися препаратом, маючи підвищену згортання крові, алергію на складові компоненти, тромбофлебіт з виразками. Важливо знати, мазь не поєднується з нестероїдними препаратами (наприклад, Вольтарен), акуратно поєднувати з антибіотиками. Виявлено кілька побічних проявів – виникнення алергічної реакції, почервоніння ділянок шкірного покриву.

Відвідування косметологічних салонів не кожній жінці по кишені. А бажання залишатися молодою і красивою завжди підштовхує до пошуку нових способів і методів у протиборстві з набряками і зморшками. У цьому випадку гепариновая мазь – ефективне і економічне рішення таких проблем!

Залишити коментар