Газетний манікюр в домашніх умовах

Різні перекладні картинки для манікюру мали високу популярність пару десятиліть тому, а сьогодні на їх місце прийшли штампи, трафарети, фольга, техніки омбре, розпис. Однак переведення зображення на поверхню все ще використовується дівчатами, коли потрібно швидко і незвично прикрасити нігті.

Як це виконати самостійно, особливо людині без досвіду в дизайні нігтів?

Як зробити газетний манікюр в домашніх умовах?

Якщо Ви ніколи не пробували себе в подібній справі, почніть з класичною технологією на звичайному лаку. Вона не гарантує довговічного результату, але зате з нею можна майже до нескінченності вносити виправлення, так і кількість матеріалів, необхідне для роботи, мінімально.

Вам знадобиться:

 • будь-яка газета з дрібним шрифтом;
 • рушник 20*20 см;
 • основний колір – він може бути будь-яким, але на ньому повинні добре читатися букви з газети;
 • прозорий лак (краще – спеціальна база);
 • спирт;
 • пінцет.

Технологія роботи така:

 1. Виконайте класичний манікюр: надайте нігтям однакову форму, приберіть довжину, за допомогою пушера або силіконової палички зчистите птеригий біля основи нігтя. При необхідності зріжте кутикулу, або просто відсуньте її.
 2. Нанесіть основний колір на нігті, дочекайтеся його висихання. Навіть якщо продукт лягає напівпрозоре, а Ви хочете щільне покриття, укладайте його тонкими шарами, просто їх буде більше одного – так він краще схопиться зсередини і не змаститься згодом.
 3. Підхопите пінцетом шматочок газети, заздалегідь підібраний за розміром – він повинен на 2-3 мм виходити по периметру за краю нігтя. Опустіть його в ємність зі спиртом, тримати 5-7 сек.
 4. Помістіть газету на нігті, охайно, але щільно притисніть пальцем. Не тріть її, не зрушуйте, інакше малюнок розповзеться.
 5. Через 10 сек. зніміть пінцетом папір – це шматочок Вам більше не знадобиться.
 6. Покрийте ніготь прозорим лаком (топ), намагаючись не зачіпати дизайн пензлем. Тобто капніть трохи засобу, легкими рухами по верху краплі розігніть його по всій площі.
 7. Повторіть кроки з 2 по 6 для інших нігтів.

Враховуйте, що газетний папір повинна бути м’якою, стандартної – не ті щільні, майже журнальні глянцеві листи: з них перекладати набагато важче. Шматочки можуть бути дуже маленькими, трохи більше поверхні Вашого нігтя. Головне, стежте за розташуванням тексту: на ніготь повинна потрапити не одна-єдина буква, а повноцінний фрагмент.

Альтернативний манікюр з газетою на гель-лаку

Така техніка навіть більш цікава, ніж класична, а результат має підвищену стійкість через надійного покриття. Єдиний недолік – вартість УФ-лампи, без якої не обійтися, і спеціальних засобів: бази, топа, дегідратору. Якщо ж усе це є у вашому арсеналі, вивчайте наведений нижче алгоритм і пробуйте його виконати.

 1. Виконайте класичний манікюр, пройдіться бафом по нігтю зверху для видалення зайвого блиску.
 2. Нанесіть базу тонким шаром, просушіть за 1 хв. в лампі. Якщо у Вас LED-прилад, достатньо 30 сек.
 3. Укладіть зверху тонкий шар основного кольору, сушіть стільки ж.
 4. Тепер покладіть на ніготь шматочок газети, розрівняйте його, тонким ножем зріжте зайве. Якщо залишилися стирчать краю, не турбуйтеся – їх можна буде безпечно видалити пізніше.
 5. Покрийте ніготь щільним шаром топа, просушіть. Таймер лампи – на 2 хв. Для LED-приладу – 1,5 хв.
 6. Приберіть липкий шар: для цього можна використовувати рідину для зняття лаку або спеціальний засіб.
 7. Якщо у Вас залишилися стирчать краю газети, помістіть ніготь у воду і почекайте 1-1,5 хв. Папір розмокне і легко віддалиться навіть дерев’яною паличкою.

Познайомившись з основними способами створення газетного манікюру, Ви можете експериментувати – використовувати будь-які паперові шматочки, аж до карт, банкнот, журнальних аркушів. Єдине, що щільний матеріал розмочувати (якщо Ви вибрали техніку перекладу) доведеться довше. І, звичайно, зовсім не обов’язково покривати дизайном всю пластину – його можна розміщувати локально.

Залишити коментар