Апаратна косметологія для омолодження обличчя: відгуки

З віком жінки все частіше поглядають на себе в дзеркало і зітхають: ще одна зморшка додалася. І замовляють по каталогу диво – крем від зморшок, обіцяє ліфтинг – ефект максимум через два тижні. З надією чекають вони цього самого ефекту, не підозрюючи, що наука косметологія, покликана підтримувати на рівні жіночу привабливість, вже пропонує їх одноліткам позбавлення від ненависних зморшок без будь-якого крему.

Нове слово в науці про красу жіночого тіла – апаратне омолодження особи. Нехай не так поганий досвід наших попередниць, які брали корисні ванни з тонізуючим ефектом, але наука пішла далеко вперед з тих пір. Тепер на допомогу жінці приходять розумні апарати, здатні знову повернути їй гарний настрій і впевненість у своїй привабливості.

Апаратні процедури: за і проти

Апаратне омолодження обличчя в косметології – це комплекс процедур з використанням спеціальної апаратури для введення косметичних засобів на проблемних зонах підшкірно. Вже давно зроблені перші кроки в цій області, придумані нові апарати, впроваджені сучасні технології. Але все – таки особа залишається найбільш вразливою ділянкою нашого тіла, тому що першим видає вік жінки. Виходячи з цього, можна зазначити основні показання до застосування апаратних процедур для омолодження обличчя:

 1. Явні ознаки старіння шкіри
 2. Зморшки не тільки в області очей і губ
 3. Вугрі
 4. Вікові пігментні плями
 5. Помітна втрата еластичності і пружності шкіри

Проводяться процедури безпечні і результативні. Все залежить від кваліфікації фахівця – косметолога, вибору обладнання і технічного оснащення.

Як і будь-яка маніпуляція, що проводиться людиною зі спеціальною освітою, процедура апаратного омолодження шкіри обличчя теж має деякі протипоказання. Серед них:

 1. Пухлинні утворення в організмі
 2. Погана згортання крові
 3. Онкологія
 4. Дерматологічні проблеми, у тому числі грибкові ураження
 5. Індивідуальна алергія на компоненти препаратів, що вводяться під шкіру

Попередження! Апаратні процедури під час вагітності категорично протипоказані із-за ризику розвитку патологій у плоду.

Багатолика апаратна косметологія

Технічний прогрес весь час надає нові можливості і варіанти поліпшення якості процедур, спрямованих на відновлення втомленою шкіри. Серед видів апаратних процедур можна виділити основні:

 1. Масаж за допомогою використання апаратів. Видів такого масажу чимало, але виділяють три ведучих – гідромасаж, пневмомасаж і вібромасаж.
 2. Процедура ліфтингу результатом має підтягнуту шкіру, усунення зморшок. Добитися ефекту ліфтингу можна апаратним способом або шляхом хірургічного втручання.
 3. Лазерна корекція, коли спеціальним обладнанням домагаються ефекту омолодження і підтяжки шкіри на щоках.
 4. Ліпосакція. Це видалення зайвих жирових шарів методом відкачування. Проводити цю маніпуляцію можна двома способами – лазерним і ультразвуковим.
 5. Кріо процедура. Допомагає оздоровленню всього організму методом приміщення в кріо сауну або кріо басейн.
 6. .Гальванотерапия, при якій на шкіру впливають невеликим зарядом струму.

За допомогою апаратної косметології можна видаляти новоутворення на тілі у вигляді бородавок або родимих плям, а також позбавлятися від післяопераційних рубців.

Огляд методів омолодження обличчя

Завдяки різноманітності засобів в області косметології, розроблено безліч різних методик впливу на шкіру обличчя. Кожна з них спрямована на вирішення проблем відповідно до типу шкіри і залежить від ділянки, над якими потрібно попрацювати.

З ефективністю методик сперечатися важко, адже кожна жінка вибирає той метод впливу, який спрямований на позбавлення конкретно її проблем. Найбільш популярні методики омолодження обличчя вказані нижче:

 1. Ультразвуковий ЅМАЅлифтинг Альтера ліфтинг. Одна з найпоширеніших процедур апаратного омолодження обличчя в салонах і клініках косметології. При цьому абсолютно безболісна і радує швидким результатом.
 2. Фотоомолодження. Це вплив на глибокі шари шкіри спалахами світла, як при фотозйомці. Інтенсивність і яскравість спалахів акумулюють відновлення пружності шкіри і зникнення зморшок і вугрів.
 3. Радіоліфтінг. Розгладження зморшок на шкірі обличчя обумовлено впливом апарату, який сприяє підвищенню температури шкіри. Відбувається оновлення речовини колагену, відповідального за підвищення пружності шкірного покриву.
 4. Елос – процедура. Полягає у впливі світлом і струмом, інтенсивність яких визначається до початку сеансу. Під час роботи пацієнт відчуває ритмічні поколювання, але вони не завдають дискомфорту або болю. Зате результат незабаром порадує.
 5. Омолодження за допомогою ін’єкцій. Найпоширеніший – це укол гіалуронової кислоти. Це методика для тих, хто не наважується на хірургічне вплив, а хоче виглядати молодо і свіжо.

Протистояння плюсів і мінусів апаратних процедур

Апаратна косметологія омолодження обличчя постійно впроваджує нові напрямки і методики в свою сферу. Жінкам достатньо стежити за новинками в цій області, щоб звернутися до фахівця для вирішення проблеми. Щоб зрозуміти, наскільки ефективні апаратні процедури омолодження, потрібно розглянути їх «світлі» і «темні» сторони більш ретельно. За подробицями звернемося до відгуками відвідувачів косметичних салонів і на їх основі проведемо аналіз переваг і недоліків апаратного омолодження особи.

Перший і, напевно, самий великий плюс апаратного омолодження особи полягає у відсутності хірургічного втручання. Що такого, якщо жінка не хоче ризикувати своїм здоров’ям і отримати до того ж незворотний результат, а просто зверне свою увагу на більш тривалі, але безпечні та ефективні апаратні процедури?

Тепер торкнемося коротких характеристик кожного з перерахованих вище методів апаратного омолодження особи.

Альтера ліфтинг

Цей найпоширеніший з методів ще й косметично виправданий. Адже це перший апарат, дія якої спрямована не на шкіру, а на шар підшкірних м’язів, назва якого дало ім’я процедури – SMAS. За рахунок цього впливу апаратом і досягається приголомшливий і до того ж швидкий ефект. З допомогою цього методу омолодження шкіри обличчя піднімаються куточки губ, контур стає чіткішим, верхні повіки підтягуються, розгладжується зона брів. Саме за такої результативності Альтера ліфтинг продовжує залишатися найбільш затребуваним видом апаратних процедур.

Фотоомолодження

Як вже зазначалося, цей метод апаратного омолодження особи заснований на впливі світловими спалахами на глибокі шари шкіри (епідерміс). До плюсів цієї процедури слід віднести короткий за тривалістю сеанс і відсутність больових відчуттів. Та й результат приносить задоволення. Всі, хто пройшов процедуру фотоомолодження відзначають, що розгладжуються зморшки, зникає пігментація шкіри, вугри, не турбують більше капілярні зірочки. Так що фотоомолодження сміливо можна віднести до ефективних процедур апаратного омолодження особи.

Радіоліфтінг (термаж)

Активізація колагену за рахунок підвищення температури шкіри має хороший результат після проведення. Безсумнівним плюсом термажа є відсутність протипоказань. Після процедури не залишається ніяких слідів на обличчі, і ви повністю позбавлені від ризику алергії.

Елос-омолодження

Дану апаратну процедуру однозначно можна назвати ефективною в сфері омолодження обличчя, адже «розбудити» колаген з допомогою впливу на нього струмом і світлом, це не кожній методиці під силу. Про процедуру буде нагадувати лише легке поколювання, а в іншому – це суцільне задоволення.

Ін’єкції під шкіру

Методика введення препаратів для омолодження шкіри обличчя теж знаходить своїх прихильників з числа тих, хто боїться хірургії і не вірить в апаратну косметологію. Тут використовують мезо – або озонотерапію. При мезотерапії під шкіру вводяться вітаміни або інші речовини для активації внутрішньошкірних процесів. Застосування озонотерапії позбавляє від причини в’янення шкіри введенням кисню.

Не обійшлося в апаратному омолодження осіб і без зворотного боку медалі. Перш ніж приступити до процедур омолодження, необхідно детально вивчити питання. Іноді буває, що перед апаратними процедурами фахівці рекомендують застосування ручних методів – масаж або чищення. Однозначними мінусами в застосуванні цих методик виступають відсутність впливу на м’язову тканину і недостатня стимуляція для вироблення колагену.

Молодість після 50 –ти

Вплив на шкіру, що в’яне повинно бути більш інтенсивним і тривалим. Як відзначають багато відвідувачів косметичних клінік, тільки найдорожчі методики дають результат при апаратному омолодження обличчя у жінок за 50.

Важливо! Щоб вплив на шкіру особи у віці 50 років доставляло мінімум проблем, потрібно починати підтримувати водний баланс не пізніше 30 років.

Шкіра з віком втрачає еластичність і пружність, стає сухою і тьмяною. Всі ці зміни відбуваються із – за змін в гормональному фоні жіночого організму. Допомогти жінці повернути радість і свіжість покликані методики безопераційного апаратного омолодження шкіри особи.

 1. Лазерна корекція. Промені лазера глибоко впливають на клітини шкіри, при цьому шкіра не травмується і метод застосовується без наслідків.
 2. Фракційне омолодження обличчя. Розсіяні промені, проникаючи в глибокі шари шкіри, стимулюють саморегенерацию і вироблення колагену.
 3. Метод шліфування шкіри. При цьому видаляються старі клітинні шари, що не дозволяють шкірі дихати. Шліфування впливає на поверхню шкіри, не зачіпаючи глибину.
 4. Фотоомолодження теж застосовується для зрілої шкіри і дає непоганий результат при малих витратах сил і часу.
 5. Термаж сприяє виробленню власного колагену і еластину, даний метод не має протипоказань.
 6. Жінкам після 50 років показаний також ін’єкційний метод омолодження особи. Уколи гіалурона або ботокса зроблять особа молодше на декілька років, до того ж звичний спосіб життя жінки ніяк не зміниться.
 7. Введення у шкіру особи полимолочных ниток показало хороші результати в позбавленні від другого підборіддя і підтяжки шкіри на щоках. Цей метод омолодження обличчя — один з дорогих, але ефективність його відзначають багато.
 8. Озонотерапія дає хороший результат застосовно до зрілої старіючої шкірі. Повернення шкірі кисню стимулює оновлення клітин і сприяє відновленню пружності та свіжості.
 9. Кругова підтяжка шкіри відноситься до хірургічних процедур омолодження шкіри обличчя, і показана для пацієнтів з явними ознаками старіння. Операція проводиться під загальним наркозом і в результаті йде другий підборіддя, зникають зморшки і шкіра обличчя виглядає набагато більш молодий.

Щоб уповільнити процеси старіння шкіри обличчя потрібно з особливою старанністю підбирати косметичні засоби по догляду за шкірою, враховувати натуральність складових і дотримуватися регулярність. Але одними кремами і масками підтримувати стан шкіри досить непросто, тому можна скористатися спеціальними апаратами для омолодження обличчя в домашніх умовах. Досить вибрати якісну модель обладнання і навчитися ним користуватися. Це вихід для тих, хто не може знайти час для відвідування салону або тих, хто своїм рукам довіряє більше, ніж чужим.

Процедури апаратного омолодження особи покликані зберігати молодість і спокій жінок в будь-якому віці, а значить, їх актуальність і затребуваність будуть зберігатися протягом багатьох років. Адже жінка хоче бути молодою і красивою завжди.

Поради фахівця в області апаратної косметології

Залишити коментар