Фрази для знайомства з дівчиною в Інтернеті

Інтернет для багатьох молодих людей став зручних інструментом заводити цікаві знайомства. Таке спілкування ні до чого не зобов’язує, прибирає сором’язливість і невпевненість в собі. Навіть якщо дівчина відмовляється підтримувати розмову, ніхто не підніме Вас на сміх, так як момент знайомства відбувається один на один.

Коли співрозмовники не бачать один одного, їм буває набагато легше впоратися з незручністю. В Інтернеті існують свої правила орфографії і пунктуації, а можна і зовсім обійтися без цього, використовуючи наклейки, смайлики або спеціальні вірші для знайомства з дівчиною в Інтернеті.

Щодо представниць прекрасної статі, варто сказати, що й вони часом дуже розташовані до Інтернет-флірту. Якій дівчині не підлестить увагу незнайомого хлопця, особливо, якщо його віртуальне залицяння таке винахідливе.

Перші соціальні сервіси, що дозволяють заводити випадкові знайомства з листування, представляли собою чати (віртуальні кімнати для спілкування). В них можна було обмінюватися текстово-символьними повідомленнями. А згодом з’явилася можливість пересилати фото, аудіо, відео файли. А ще через час – зв’язуватися один з одним за допомогою відео.

Незабаром з’явилися більш просунуті соціальні мережі, де користувачі, створюючи персональний аккаунт, могли вже не тільки спілкуватися між собою, але і ділитися своїми думками з усіма іншими. Соціальні мережі швидко стали популярними, і сьогодні їх аудиторія нараховує мільйони користувачів по всьому світу. Ми не дарма згадали весь світ, адже завдяки Глобальній павутині зав’язувати знайомства можна з будь-яким представником земної кулі. Головне – знайти точку взаємодії.

Фрази для знайомства з дівчиною ВКонтакте

Однією з найбільш популярних і численних соціальних мереж для російськомовної аудиторії користувачів є ресурс ВКонтакте. В основному тут «сидять» тінейджери і молодь. Контент платформи досить різноманітний, відображає інтереси цих вікових категорій. Популярність профілю забезпечує кількість передплатників і друзів. Шукати людей тут можна з біографічних даних або просто навмання набираєте яке-небудь красиве жіноче ім’я і дієте навмання.

Щоб знайомство зав’язалося, важливі перші фрази, які Ви напишіть (зверніться до дівчини). Це повинно бути щось унікальне, цепляющее, що викликає інтерес, а не банальне «як справи?». Хоча це іноді спрацьовує.

До речі, «експерти» онлайн-спілкування пропонують вплутуватися в випадкова розмова підготовленим. Спочатку вивчіть профіль «обраниці»: інтереси і захоплення, що постить, які виставляє фото, що за музику слухає, в яких соціальних групах складаються. Це буде для Вас підмогою при виборі подальших тем для розмови. Йти напролом з питаннями «будемо дружити?», «хочеш поспілкуватися?», «давай познайомимось» найчастіше не спрацьовує. Як, власне, підморгування, лайки, подарунки. Ці знаки уваги, звичайно, можуть викликати зацікавленість до Вас з боку дівчини, але лише на мить.

Якщо Вам дівчина дійсно симпатична, почніть з простого привітання і декількох фраз. Не закидайте її повідомленнями, зберігайте інтригу, дочекайтеся, поки дівчина Вам щось відповість. Тоді і стане ясно, розташована вона на такому знайомству чи ні. Не випрошуйте відразу номер телефону і не пропонуйте зустрітися. Іноді хороші знайомі, які багато років підтримують Інтернет-спілкування, ніколи в живу так і не зустрілися. І ще один момент: визначте мету вашого знайомства (віртуальне спілкування, пропозиція послуг, особиста зустріч, пошук однодумців, «ось зачепила і все», заради приколу).

Добирайте фрази для спілкування з дівчиною в Інтернеті, дотримуючись наступних правил:

 1. Спілкування в контексті. Ґрунтується на інформації з профілю. В тому числі, і Ваша реакція на побачене, прочитане, прослушанное в стрічці.
 2. Провокація. Зачіпайте, але без злості і єхидства. Доброзичливий «тролінг» завжди отримує відгук. А далі беріть ініціативу в свої руки і продовжуйте підтримувати зв’язок.
 3. Вдалий комплемент. Найчастіше спрацьовують не вихваляння зовнішності, а якогось особистісного досягнення. Звертайте увагу на деталі і дрібниці, які вислизають від погляду багатьох чоловіків.
 4. «Підкат» з гумором. Якщо Ваш пост викликав на її обличчі усмішку, ви точно потрапили «в десятку». Хлопці з відмінним почуттям гумору завжди симпатичні.

Для знайомства з дівчиною ВКонтакте можна скористатися такими фразами:

 • «Здрастуйте, дівчина. Про що ви мрієте? А я ось – про знайомство з вами!»
 • «У вас в профілі написано, що ви бігаєте по ранках. Який збіг – я теж. Давайте бігати разом».
 • «Ви не палите! Яка молодець! Давно мріяв познайомитися з дівчиною, яка цінує своє здоров’я».
 • «Здається, що я не єдиний, хто хотів би з вами познайомитися. Але я – кращий!»
 • «О, прекрасна незнайомка! Вже годину не можу відірвати очей від вашого фото! Вбито, вбито!»
 • «Ви випадково не шукайте ідеального чоловіка?»
 • «Ой, я теж слухаю цю групу. Був у них на концерті, а ти?»
 • «Давай разом поговоримо про що-небудь. Твоя посмішка просто розташовує до спілкування».
 • «Ти мені сподобалася. Хотів дізнатися тебе ближче. Ти не проти?»

Для першої фрази треба вибрати щось таке, що явно отримає відгук. Добре на дівчат діють комплементи і підкреслення її переваг. Правда, тут є один нюанс, зарозумілі гордячки в курсі, що вони красуні, і Ваше підтвердження очевидного факту може піти в порожнечу.

Вірші для знайомства з дівчиною в Інтернеті

Здивовані? Буває і таке. Спеціальні тематичні римовані фрази пропонують багато ресурси. Ми вибрали декілька цікавих прикладів:

Для спілкування з дівчиною і Інтернеті головне – не кидатися побитими фразами. Покажіть, що Ви особистість, індивідуальність, що її образ справді викликав у Вашій душі ті почуття, про які пишете. Здорово, якщо Ви відразу знайдете спільну тему для спілкування. Людям, у яких одні інтереси набагато простіше налагодити контакт. А там, можливо, з’являться і більш дружні стосунки, може навіть романтичні. Тут головне продовжувати підживлювати інтерес, залишатися завжди новою, завжди неабияким.

Залишити коментар