Дешеві розливні духи – в чому їх плюси і мінуси

Останнім часом розливні парфуми користуються все більшою популярністю у молодих дівчат і жінок. Флакони з цими парфумерними засобами коштують недорого, і їх може придбати абсолютно будь-яка представниця прекрасної статі. Крім того, в цій лінійці можна зустріти безліч різних ароматів. Серед них обов’язково знайдеться той, який буде вам до душі.

Переваги і недоліки розливних духів

Практично кожна дівчина і деякі чоловіки готові змінювати різні аромати й парфуми залежно від випадку, сезону, часу доби, погоди і навіть настрою. Крім того, в гардеробі будь-якої модниці обов’язково має бути величезна безліч різноманітних образів, до кожного з яких необхідний певний аромат.

Між тим класична парфумерія в більшості випадків коштує неймовірно дорого, і купувати новий флакон цих коштів на кожен день не може собі дозволити навіть сама забезпечена дівчина.

До того ж нерідко відбувається так, що жінка, скориставшись однією такою пляшкою 2-3 рази, розуміє – це не її запах, після чого флакончик стоїть на полиці і припадає пилом.

Розливні парфуми дозволяють вирішити цю проблему. Такі парфумерні засоби коштують досить недорого і, крім того, їх можна придбати в маленькому флакончику обсягом 10-15 мл Так ви зможете спробувати кожен аромат і зрозуміти, чи підходить він вам. Таким чином, замість одного флакона французьких або інших парфумерних засобів ви зможете придбати відразу кілька різних ароматів наливної парфумерії і використовувати їх у різних ситуаціях свого життя.

Якщо подібні речовини розлиті на заводі відомої фірми-виробника парфумерії, вони зможуть подарувати вам неймовірно стійкий аромат, який буде радувати вас протягом всього дня. Багато дівчат зауважують, що після їх використання приємний аромат залишається і на наступний день, але стає вже не таким насиченим.

Разом з тим дешеві розливні духи, які продаються в більшості магазинів парфумерних і косметичних засобів, не можуть забезпечити такий стійкий аромат, який можна порівняти з традиційною парфумерією. Замість дорогих натуральних інгредієнтів до її складу часто входять їх більш доступні аналоги. Саме тому вона нерідко має неймовірно яскравим ароматом, який зникає вже через 2-3 години, залишаючи після себе лише ледве помітний шлейф.

Крім того, дешеві аналоги можуть бути небезпечні для людського організму.

Роблячи таке придбання, ви повністю покладаєтеся на чесність продавця. Наливна парфумерія не має маркування, на флаконах для розливних духів немає етикеток, відповідно ніде не вказано склад та термін придатності засобу. На жаль, серед розповсюджувачів наливної парфумерії зустрічається дуже багато шахраїв, які продають неякісні підробки. Вони можуть спровокувати масу алергічних реакцій і заподіяти серйозної шкоди людському організму.

Як відрізнити підроблені масляні розливні парфуми від справжніх?

Існує два основних способи, що дозволяють обчислити фальсифікат:

  • Після того, як ви придбали флакон, ви зможете зрозуміти, що перед вами – справжній засіб або підроблене буквально через пару годин. За цей час інтенсивність аромату, виробленого на відомому парфумерному заводі, абсолютно не зміниться, в той час як від підробки залишиться ледь помітний шлейф;
  • разом з тим, кожна покупниця наливної парфумерії хоче знати, що саме вона збирається придбати, ще до покупки. У такій ситуації вам може допомогти ціна. Зверніть увагу, скільки коштує зацікавив вас аромат в оригінальному флаконі заводу-виробника і порівняйте з ціною за такий же обсяг на розлив. Оскільки справжня наливна парфумерія не відрізняється від традиційної по складу, їх вартість не повинна відрізнятися дуже сильно. В ідеалі, ця різниця може скласти близько 30%. Якщо ви розглядаєте варіант покупки флакона за ціною, що відрізняється від вартості оригінального парфумерного кошти більш ніж у два рази, можете не сумніватися — перед вами дешева підробка.

Розливні арабські парфуми

Ще зовсім нещодавно на прилавках магазинів можна було зустріти тільки французькі масляні розливні духи. Сьогодні ж асортимент цих засобів значно розширився. Зокрема, в даний час особливою популярністю користується арабська наливна парфумерія виробництва ОАЕ.

Вартість цієї наливної парфумерії зі східним ароматом може дуже сильно відрізнятися. У будь-якому випадку коштує вона досить дорого – в середньому, близько 700 рублів за маленький флакон місткістю 3 мл. При цьому вона забезпечує досить стійкий специфічний аромат з нотками сходу. По душі вона далеко не всім дівчатам – деякі з них зазначають, що ці парфумерні засоби володіють задушливою і важким ароматом.

Втім, шанувальники Сходу, придбавши або отримавши в подарунок один такий засіб, купують все нові і нові арабські аромати і вже не можуть від них відмовитися.

Розливні парфуми з феромонами

Заслуженою популярністю у жінок і чоловіків користується і наливна парфуми з феромонами. Ці летючі речовини, або статеві атрактанти, покликані привертати увагу осіб протилежної статі, виділяються спеціальними залозами, що знаходяться в шкірі багатьох тварин, а також людини. Між тим у процесі еволюції люди практично втратили здатність самостійно виробляти феромони природним шляхом.

Наливна парфуми з феромонами здатна підсилити дію природних статевих атрактантів та привернути увагу цікавить вас об’єкт. Разом з тим, багато сексологи стверджують, що феромони впливають тільки на нашу підсвідомість. Тобто, використовуючи подібну парфумерію, ми стаємо впевненіше в собі і тому привабливіші для протилежної статі. Таким чином, для того щоб зрозуміти, чи підходить вам наливна парфумерія, варто хоча б один раз у житті придбати подібний засіб.

Для деяких людей дуже важливий гарний флакон, тому їм краще зупинитись на традиційних дорогих духів. Інші ж, навпаки, не звертають ніякої уваги на зовнішню оболонку і хочуть побавитися прекрасним ароматом за доступною ціною.

У будь-якому випадку купувати такі засоби парфумерії слід тільки у перевірених продавців. Крім того, не варто гнатися за дешевизною.

Краще всього віддати перевагу наливної парфумерії, вартість якої становить близько 70% від такого ж кошти в оригінальному флаконі.

Залишити коментар