Чоловік-Стрілець, які жінки йому подобаються?

Стрілець – дев’ятий зодіакальний знак, що вступає у володіння з 22 листопада і діє до 21 грудня. Це енергійні і волелюбні люди, до яких потрібен особливий підхід. Не кожна жінка, здатна підкорити серце Стрільця.

Як виглядає ідеальна представниця прекрасної статі для цього знаку зодіаку? І яка сумісність з іншими знаками Зодіаку чоловіка-Стрільця? Ось 2 головних питання даній статті.

Чого чекати від чоловіка-Стрільця?

Типовий представник знака Стрілець – справжня зірка на тлі загальної маси. Він не терпить одноманітності і нудьги, завжди знаходиться в пошуку нових емоцій і вражень. Товариськість і відкритість – його головні ознаки.

Познайомившись зі Стрільцем, знайте: це прекрасний оратор, готовий переконати у своїй правоті. Звичайно, він любить бути в центрі уваги, а також поважає ризик, на який йде з легкістю, що зазвичай приносить чималі дивіденди.

 • Крім безперестанного пошуку нових відчуттів, Стрільцю властива влюбливість.

Тому, вирішивши стати супутницею такого чоловіка, жінка повинна набратися терпіння, бути мудрою і володіти якоюсь дещицею винахідливості, щоб утримати коханого біля себе. А потрібно чимало зусиль, адже Стрілець не терпить, коли його намагаються у чомусь обмежити. Є і позитивна сторона таких відносин: вони обов’язково будуть насиченими, емоційними і пристрасними.

 • На роботі чоловіки цього знака проявляють неймовірну наполегливість і амбітність. Сидіти без діла – це не їхня прерогатива.

Безсумнівно, завдяки таким якостям, Стрільці здатні домогтися чого завгодно. Відвертість і прямолінійність Стрільців іноді відлякує, але вони чомусь впевнені, що їхня думка має знати кожен.

Стрільці – справжні спокусники і підкорювачі жіночих сердець. Вони неймовірно привабливі і чуйні. Завжди стежать за своєю зовнішністю і здоров’ям. Сподобатися ним – завдання не з простих.

Які жінки подобаються чоловікові-Стрільцеві?

Насильно закохати в себе Стрільця не вийде, він повинен думати, що робить вибір сам, ніхто не зазіхає на її свободу.

Щоб сподобатися йому, жінка повинна володіти наступними якостями:

 • Щирість. Стрільці не терплять брехні, яку вміють розпізнавати відразу. Тому дівчина повинна бути чесна, щира і відкрита у всьому.
 • Терпіння. Як вже згадувалося, відкритість цього знака зодіаку може обескураживать і навіть ображати. Слід бути готовою до його прямолінійності і не ображатися через дрібниці. У будь-якому випадку краще терпляче ставитися до свого обранця, який висловлює все, що на думці, ніж гадати, що на цей раз «замишляють його таргани в голові».
 • Доброзичливість і довіру. Незалежність, взаєморозуміння і довіру з боку дружини – запорука гармонійних відносин. Жінка повинна завжди бути готовою підтримати його, бути його справжнім другом, а в ідеальному варіанті ще й мати схожі захоплення. Ніяких ревнощів у стосунках зі Стрільцем бути не повинно, він обов’язково сприйме це, як особисту образу.
 • Жіночність і поступливість. Якщо дівчині властива природна жіночність, романтичність, грація, вона з легкістю може сподобатися чоловікові-Стрільцеві. Стервозність буде лише відштовхувати його, слід бути поступливішою і покірною.
 • Таємничість. Всім відомо, що в жінці повинна бути родзинка. Особливо це стосується обраниць Стрільця: якась загадка буде лише посилювати інтерес до дами. А це вже половина шляху до його серця.
 • Енергійність і оптимізм. Безсумнівно, що енергійні і життєрадісні за своєю природою чоловіки-Стрільці, хочуть бачити поруч із собою таку ж супутницю. Чим більше різноманітних захоплень має дівчина, чим більше вона допитлива, тим вище її шанс на підкорення такого чоловіка.
 • Привабливість і розум. Як і всі чоловіки, Стрільці люблять очима. Їм потрібна доглянута, впевнена в собі леді, якій захоплювалися всі навколо. Однак, це не самий головний критерій, крім краси, вона також повинна володіти неабияким розумом. З нею повинно бути цікаво вести бесіду на будь-яку тему.
 • Пристрасність. Стрілець – вогненний знак, йому потрібна сексуальна (але не вульгарна), чуттєва, готова на експерименти жінка. Скромна особа, ніколи не проявляє ініціативу, швидко набридне йому.
 • Великодушність. Кохана Стрільця повинна бути чуйною по відношенню до інших людей, доброю і чуйною.

Бути собою, бути індивідуальною, але при цьому залишатися найкращою – ось ключ до серця чоловіка-Стрільця.

Сумісність з іншими знаками Зодіаку

Самі ідеальні пари вийдуть у спілки Стрільця з Левами. Вони гармонійно доповнюють себе у всіх сферах, а їх загальна неприязнь до нудьги забезпечить їм різноманітність подій і бурю емоцій. Обидва волелюбні, тому мудрою Левиці не важко прийняти право обранця на деяку свободу. Інтимне життя такої пари завжди насичена і різноманітна. Їм легко і комфортно один з одним.

На другому місці по міцності союзу можна поставити пару Стрілець + Овен. Такий шлюб, звичайно, не вийде ідеально гладким: жінці-Овну доведеться нерідко відчувати цілком обґрунтовані напади ревнощів. Але буря почуттів, стрибки від любові до ненависті і назад такого союзу забезпечені.

Дуже вигідні Стрільцеві відносини з Водолієм. Їх строкатий і навіть в якійсь мірі екстравагантний союз може здатися межею мрій зі сторони, однак і тут є своє маленьке «але» — таким відносинам бракує хоч найменшого прагнення до стабільним і міцним зв’язкам. Ні один, ні другий знак не помічений у схильності до цього. Якщо ж Стрілець і Водолій вирішать укласти шлюб (що трапляється вкрай рідко), то від їх сімейне життя точно ніколи не буде представляти собою сірий вир нудьги.

Найгірше чоловік-Стрілець уживається зі Скорпіоном. Їх романи, такі бурхливі та пристрасні, зазвичай швидко закінчуються і не переходять у щось більш серйозне.

Роблячи висновок, слід сказати, що пестуни долі, згустки енергії і сили – Стрільці бажають бути поруч з такою ж яскравою і неординарною особистістю. Тим не менш, варто пам’ятати, що астрологія – це не збори догм, з кожного правила є винятки, а значить, не обов’язково бути «дівчиною Бонда», щоб зацікавити чоловіка-Стрільця.

Залишити коментар