Чим відрізняється тестер духів від оригіналу?

Яка з древніх народностей першій пізнала мистецтво створення духів, точно невідомо. Але встановлено, що тисячі років тому парфумерну продукцію використовували по всьому світу. В основному їх застосовували як частина ритуального обряду. Згодом ароматичні засоби були привілеєм знаті.

Отримані розчини були дуже дорогими, через складність і витратність сировини і способу отримання. Сучасні парфумерні компанії пішли далі своїх попередників, пропонуючи покупцям широке розмаїття ароматів і видів парфумерії. Це також визначило великий розбіг по вартості за флакон.

Покупець може спокійно придбати парфуми, аромати або туалетну воду одного букету ароматів, як і їх тестери. Крім різниці в ціні, склади відрізняються концентрацією речовин, стійкістю, обсягами флакона, способом нанесення, навіть кольором. Спробуємо розібратися, чим відрізняється тестер духів від самих духів? Також спробуємо з’ясувати, чим відрізняється тестер туалетної води від оригіналу, тестер від парфумованої води?

Характеристики парфумерної продукції

Щоб встановити, чим відрізняється тестер від оригіналу, для початку розглянемо різницю між видами парфумерної продукції.

  1. Духи. Це сама стійка парфумерія з усієї групи товарів. Сам аромат тримається не менше 5 годин, а шлейф, особливо на тканини – до двох днів. Досить нанести кілька крапель на різні ділянки шкіри. Духи наносяться по краплі на зап’ястя, ліктьові згини, яремну западину і за вуха. Це спиртові або водно-спиртовий розчин букета есенцій і ефірів. В одній композиції може бути від 15 до 60 запашних речовин. Високу вартість парфумів визначає висока концентрація цих добавок. Деякі марки містять до 50% від загального обсягу.
  2. Парфумована вода. Чим відрізняється тестер від парфумованої води, дізнаємося нижче, але ось відміну від парфумів та туалетної води розглянемо прямо зараз. Ця категорія продукції знаходиться посередині. Тобто в ній вміст запашних речовин коливається в межах 10-20%. Значить, і аромат буде триматися менше (ефіри і спирти володіють високим ступенем леткості, ось Вам і причина). Флакончик парфумованої води трохи більше флакона парфумів. Їх ще називають «денними» і «туалетним» духами. Збереження аромату на тілі – 4-6 годин без тривалого шлейфу (вистачить на день).
  3. Туалетна вода. Найменш концентроване парфумерне засіб – до 10% запашних речовин. Розливають таку продукцію здебільшого у флакони зі спрей-дозатором. Наносити засіб на тіло протягом дня можна кілька разів, так як стійкість аромату нетривала. За ціною ця категорія парфумерної продукції найбільш доступна, у тому числі, елітних торгових марок.

До речі, якщо через кілька хвилин після нанесення жінка не відчуває запаху кошти, значить, парфумерна продукція підібрана правильно. Відповідно природного запаху тіла. А от оточуючі будуть відчувати аромат, особливо, якщо мова йде про якісної продукції.

Трохи відійшовши від теми, згадаємо ще один сегмент ринку – наливну парфумерію. Можна сказати, що це репліки ароматів продукції відомих брендів, але не запаковані за всіма правилами. Покупець сплачує лише за засіб, не переплачуючи за ім’я. Наливна парфумерія – не підробка. Багато жінок із задоволенням нею користуються.

Тестер: відмінності від основних видів парфумерії

Зараз Ви, напевно, подумали: куди ж ще знижувати вміст запашних речовин? Невже тестер не варто навіть уваги? Чим відрізняється тестер від самих парфумів та іншої парфумерії? Та нічим! Крім об’єму флакона і упаковки. Як правило, тестери випускають разом з партією продукції, розливаючи той же ароматичне коштів в маленькі пляшечки. Саме слово «тестер» – пряма вказівка на призначення товару: надання можливості покупцям протестувати аромат на тілі ще до покупки оригінальної продукції.

Простіше кажучи, парфумів, туалетної та парфумованої води може бути свій тестер, за якістю складу нічим не відрізняється від оригіналу. Покупниці часом набувають тестери з метою випробувати новий аромат або в цілях економії, знаючи, наскільки дорогими можуть бути деякі відомі марки. Побачили на упаковці вказівку «тестер»? Сміливо купуйте, не помилитеся, якщо, звичайно, продукція виставлена на продаж, а не використовується як зразок товару.

Тестер ще називають «пробником»: такі малюсінькі ампулки на кілька застосувань. На Заході в супермаркетах косметики та парфумерії зустрічаються спеціальні секції, де виставлені виключно пробники, які можна взяти безкоштовно. Іноді пробники презентують в якості подарунка покупцям під час промо-кампанії нового аромату.

Залишити коментар