Чи можна призупинити місячні?

Місячні – неодмінні супутники дівчини, яка вступила в стадію статевої зрілості. Багато років поспіль вони справно з’являються в одні і ті ж дні, супроводжуються однаковими симптомами, мають однакову тривалість. Це все при хорошому розкладі. Але життя жінки наповнена ситуаціями, які тим чи іншим чином впливають на усталені явища, роблячи місячні більш рясними, хворобливими, приватними або, навпаки, частими «гостями».

Враховуючи такі метаморфози, цілком логічно буде задатися питанням того, а чи можна втрутитися в Природу і повернути час назад? Як призупинити почалися або насуваються місячні, чи варто це робити, взагалі, і чим загрожує таке втручання?

Спокуса: піддатися чи ні?

Оскільки менструальний цикл, з його перед — і постменструальными синдромами, прокладками, тампонами, набряклими грудьми та іншими «принадами», дійсно очікується з таємним тремтінням, жінку було б неправильно дорікнути за думки про те, як призупинити почали місячні на кілька днів, або й зовсім запобігти їх появі.

Непрямим дратівливим фактором можна назвати телепередачі, модні видання і навіть подружок, в один голос переконує, що ця затія – найкраще, придумане докторами. А спортсменки користуються можливістю зупинити менструацію чи всю свою кар’єру безперервно.

Та поза всяких сумнівів, можливість хоч один місяць не ходити з кістками животом і поганим настроєм дуже приваблює. Але досягти такого стану в поодинці, без консультації лікарів і тільки заради своєї примхи – дуже ризикована справа.

Причина призупинити виділення крові повинна бути дуже і дуже вагомою. І вона ніяк не може розуміти довгоочікуване побачення, бажання надіти на вечірку біле облягає плаття або бікіні.

Запам’ятайте, що місячні можуть залишити вас у спокої лише в декількох випадках, а саме: вагітність, менопауза і зміна статі. Всі! В іншому ж їх реально зробити менш рясними, не такими тривалими або болісними. І досягається це за рахунок народних коштів і ліків промислового виробництва.

Не шукайте диво-таблетку

З тих способів того, як можна скорегувати, але не призупинити місячні, варто звернути увагу на наступні:

 • Оральна контрацепція. Регулярне її вживання допомагає прибрати неприємні симптоми, скоротити час щомісячного кровотечі на один, а то і більше днів, зробити його не таким рясним. Знову ж таки, подібні препарати не самим кращим чином позначаються на жіночому здоров’ї, а їх тривалий прийом загрожує значними порушеннями природного гормонального фону. Як показує практика, пристрасть до оральних контрацептивів нерідко призводить до проблем із зачаттям і можливістю запліднення в цілому;
 • Щоб місячні проходити хоч дещо легше і незаметней тіла потрібно давати хорошу фізичну навантаження. І зовсім не обов’язково гойдатися або тягати «залізо», досить фітнесу, бігу, плавання або пілатесу;
 • Свою позитивну лепту вносить і здорове харчування, не передбачає жодних дієт і виснажливих розвантажувальних днів;
 • Медикаментозні способи.

Аптечні засоби, що допомагають вирішити питання того, як терміново призупинити початок місячних, виглядають наступним чином:

 • Вікасол. Цей медикамент майже повністю складається з вітаміну К. Даний елемент практично відсутній під час щомісячного виділення крові, оскільки несе відповідальність за її згортання. Приймати препарат допустимо тільки з дозволу лікаря, і то дуже рідко;
 • Ін’єкції або таблетки Транексама. Вони не позбавлять вас від «червоних» днів, але приводять у норму їх протікання;
 • У випадках з рясними виділеннями призначається Етамзілат, що володіє здатністю швидко зупиняти кровотечу;
 • Дюфастон, який попереджає настання занадто рясних і тривалих місячних.

Народна медицина

Виявляється, що не тільки сучасна жінка переймається питанням, чи можна призупинити вже йдуть місячні, або і зовсім відсунути початок настає циклу. У наших бабусь не було доступу до новомодним гормональних препаратів, і тому їм доводилося відстежувати вплив, який чинить на їх організм ту або іншу рослину.

У цьому випадку можна скористатися такими рецептами:

 • Робити відвар з кропиви дводомної. Вважається, що вона добре зупиняє маткові кровотечі та усуває неприємну симптоматику;
 • Якщо потрібно, щоб «справи» почалися на кілька днів раніше, за тиждень до необхідної дати необхідно почати їсти багато меду. Аналогічний ефект дає і свіжа зелень петрушки;
 • Почати носити прокладки раніше покладеного терміну допомагає і ударна доза вітаміну С, що міститься в цитрусових. Ось тільки таким способом не варто користуватися жінкам з виразковими, шлунковими і кишковими розладами.

Насправді, краще не експериментувати з неперевіреними рецептами того, як призупинити наступають місячні, або припинити виділення крові, якщо вони вже почалися. На сьогоднішній день у продажу досить багато засобів гігієни, які зроблять цей період комфортним і практично непомітним.

Залишити коментар