Чи можна носити високі підбори при вагітності

Вагітність – це період, під час якого особливо необхідно піклуватися про ваші ноги. Кожна жінка має у своїй шафі, принаймні, кілька пар взуття. Якщо ви майбутня мама, то вам варто знати, які з них ви можете носити протягом цього періоду.

Носіння належної взуття має величезний вплив на ваше здоров’я і здоров’я вашої дитини. Вибір гардероба для майбутньої мами слід починати саме з туфель. Зрештою, ваші ноги будуть найближчим часом носити на кілька кілограмів більше. Важливо протягом цього періоду забезпечити їм максимальний комфорт.

Чи можна ходити на підборах під час вагітності?

Підбори при вагітності повинні бути, перш за все, не дуже високими і стабільними, широкими. Високі підбори носити під час виношування дитини не дуже корисно для здоров’я.

Чому не можна носити підбори під час вагітності:

  • все тіло, особливо хребет і ноги під час виношування дитини вкрай завантажені. Ще сильніше навантаження на нижню частину хребта та ноги збільшується, якщо ми надягаємо високі підбори. Це навіть може викликати біль і дискомфорт;
  • вони збільшують ризик травм;
  • крім того, подальші зміни в нашому центрі тяжкості з-за зростаючого живота роблять важким підтримку правильної постави. Вагітна жінка, як правило, ходить дивною ходою, щоб зберегти баланс зі зміною структури тіла і центру тяжіння. Занадто велика висота каблука посилює порушення постави, так як при цьому живіт виступає ще далі вперед;
  • на високих шпильках легше впасти або підвернути ногу, що за інших обставин було б абсолютно нешкідливим. Вагітним це може створити загрозу для дитини. Є випадки кровотечі під час вагітності, пошкодження суглобів або зв’язок, і навіть викидні після того, як вагітні жінки падають, ось чому не можна носити незручні туфлі;
  • після довгого часу, проведеного на високих шпильках, ви можете відчути біль і оніміння шиї та голові. Крім того, можуть з’явитися мозолі;
  • таке взуття також іноді доводить до розтягнення зв’язок гомілковостопного суглоба.

Майбутня мама повинна також пам’ятати про комфорт. Високі підбори навіть на ранніх термінах вагітності можуть викликати неприємні наслідки. Хоча вага тіла невеликий і хода ще не змінюється, але може виникнути додаткове напруження м’язів, у тому числі в малому тазі, наслідком якого може стати підвищений тонус матки.

Тому лікарі рекомендують уникати цієї взуття, особливо жінкам, у яких є проблеми з виношуванням дитини. Набряки і біль в ногах, болі в спині не зникають при носіння високих підборів, а стають ще гірше. Профілактика цих проблем – це, насамперед, правильна постава і розумний вибір туфель.

А може, носити високі підбори під час вагітності?

Знаменитості носять величезні шпильки навіть під час виношування дитини. Однак може вони в них тільки позують? Правильна постава в цей період має важливе значення для здоров’я. Ноги і спина вагітної жінки вже отже обтяжені досить, і вони не потребують додаткового навантаження у вигляді високих шпильок.

Якщо майбутня мама збирається на свято і хоче носити високі шпильки, звичайно, вона може зробити це, якщо немає загрози для вагітності. Але краще взяти з собою запасну пару туфельок або балеток, щоб мати можливість полегшити навантаження на стопи. Щодня носити високі підбори під час виношування дитини абсолютно не рекомендується, в деяких випадках це може призвести до тонусом матки і дуже несприятливих наслідків.

Які туфлі краще носити майбутнім мамам?

Для багатьох жінок, які досі уникали носити плоскі підошви, рекомендації лікарів утриматися від носіння високих каблуків, викликають подив і з ними важко погодитися. Так що ж вибрати? Дев’ять місяців ходити в кросівках чи шльопанцях?

Не існує ніяких сумнівів, що найпростіша і здорова взуття – це туфлі на плоскій підошві і на невеликому каблучку або зручні кросівки. На ранніх термінах ви ще можете собі дозволити улюблені туфлі.

Але, чим більше термін, тим легше втратити рівновагу, так що немає необхідності ризикувати впасти або вивихнути ногу, травмувати живіт. Під час вагітності змінюється центр тяжіння тіла, так що ви просто не зможете носити туфлі на шпильках безпечно.

Якщо у вас низький зріст – можна купити туфлі на товстій підошві або на платформі, однак, майте на увазі, що вони повинні мати широку основу і бути стійкими. В них ви будете виглядати трохи вище і зможете візуально отримати кілька сантиметрів.

Якщо ви хочете виглядати елегантно – можна придбати класичні балетки, витончені з декоративними елементами. Їх можна одягти під плаття або штани.

Яке взуття краще підійде майбутнім мамам і чому?

Під час виношування малюка, жінка більше схильна до різних травм із-за релаксину – гормону, який зменшує опір м’язів і суглобів, готуючи тіло до пологів. Хоча позбавлена будь-яких каблуків взуття може здатися ідеальним і зручним рішенням, це не найкращий вибір. Занадто тонка підошва змінює положення стопи. Слід також відзначити, що занадто плоскі туфлі можуть бути тягарем для п’ят. Всупереч видимості, повністю плоскі туфлі – це не найкращий варіант.

Ідеальне рішення для забезпечення стабільності і правильної постави – це взуття на невеликому каблуці, при цьому оптимальна висота каблучка при вагітності – 2-2,5 см. Такі туфлі для вагітних забезпечують зручну і стабільну ходьбу. Просто потрібно вибрати досить товстий широкий і стійкий каблук, а не тонкий.

Крім того, наприклад, сандалі можуть призвести до зісковзуванню ноги, що цілком можливо при незграбною вагітної ході. Занадто тонка підошва також небажана.

Коли справа доходить до моди у взутті, то краще мати закруглений носок, який не буде здавлювати розпухлі ноги.

Також корисні туфлі такого типу жорсткості, який додасть стабільності. Добре, якщо будуть присутні гомілковостопні ремені або шнурки, щоб туфлі добре сиділи на нозі.

Слід також розглянути матеріал, з якого виготовлено взуття. Бажано, щоб це були природні матеріали і «дихаючі». По-перше, вони зможуть захистити ноги від перегріву і підвищеного потовиділення.

По-друге, натуральний матеріал прекрасно адаптується навіть до набряклими ніг. Ви повинні також звернути увагу на структуру підошви, яка повинна допомогти зберегти гарну поставу і забезпечувати комфорт.

В деяких випадках, можливо, вагітній жінці потрібно купити абсолютно нові туфлі на це час. Це тому що в період вагітності тіло і ноги фактично змінюють свої розміри, можуть з’явитися набряки, і та взуття, яку ви носили до вагітності, може виявитися занадто маленьким або занадто вузькою. Краще не намагатися змусити ногу поміститися у вузький простір, в кінцевому підсумку можна отримати не тільки болі в ногах, але також зіпсовані туфлі. До речі, під час вагітності, особливо на останніх термінах, вам можуть знадобитися чоботи на розмір більше.

Подумайте також про кінець вагітності, тоді для вас може бути важким зав’язувати шнурки. Краще виберіть взуття з блискавкою. І пам’ятайте, що підошва не повинна бути слизькою.

Правильний догляд за ногами і хребтом під час вагітності дуже важливий, тому що це допомагає уникнути захворювань і недуг в майбутньому. Ідеальною взуттям для вагітних є та, яка, перш за все, зможе забезпечити комфорт і безпека.

Пам’ятайте, що, надягаючи взуття, ви повинні відчувати себе комфортно і стабільно. Як майбутня мати ви більш схильні до травм. Тому постарайтеся вибрати стійку взуття і додатково не обтяжувати суглоби.

Залишити коментар