Чи можна мамі, яка годує їсти мак без шкоди дитині?

Макові насіння використовуються в кулінарії досить часто. З них виходить дуже смачна начинка для пирогів і рулетів, також можна прикрасити ними поверхню випічки. Крім цього з чорних насіння готують художні фарби, виробляють мило, використовують у фармацевтиці. Але тут же виникає питання: чи можна їсти мамі, що годує солодке, що містить мак?

Мак – корисний продукт?

Цей продукт покращує обмін речовин, так як в ньому є такі елементи, як алкалоїди, флавоноїди, масла, вітамін C, білок. Також корисний маковий відвар, який знімає головний біль і запалення в ділянці нервової системи. Цей напій використовують як болезаспокійливий і снотворний.

Можна мак мамі, що годує? У великих порціях він не зашкодить дитині. Раціон годуючої мами повинен бути багатий корисними мікроелементами, які дістаються дитині.

Жінка, яка дуже серйозно ставиться до свого харчування і відмовляє собі багато в чому, отримує недостатньо корисних вітамінів. Якщо у дитини поганий імунітет – велика ймовірність захворювань. Щоб такого не допустити, харчуватися потрібно розумно і є майже все, що приносить користь здоров’ю.

Питання: чи можна дозволити годуючій мамі печиво з маком? Їх можна їсти, але в маленьких порціях. З’їдаючи маленька кількість даного продукту, мамі не варто переживати з приводу того, що насіння будуть провокувати лікарський дію. Цього не станеться, тому що для такої дії необхідна висока концентрація маку. Мами, які схильні до сильних алергічних реакцій, повинні відмовитися від маку.

Чим шкідливий мак при грудному вигодовуванні?

Цей продукт містить у собі морфін і кодеїн, які виступають в якості сильних
знеболюючих і наркотичних речовин. Мак, який використовується в кондитерських виробах, являє собою особливий сорт. У ньому небезпечні інгредієнти представлені в мінімальній кількості.

Але на питання про те, чи є його при грудному вигодовуванні, найчастіше фахівці відповідають негативно. Це пов’язано з тим, що морфін потрапляє в грудне молоко, в результаті чого може стати причиною негативного впливу на нервову систему дитини.

І тому багато мам помічали, що якщо в раціоні присутня випічка з маком, малюки після грудного годування швидко засинають.

Можна сушки з маком мамі, що годує?

Макові сушіння при грудному вигодовуванні краще повністю виключити зі свого раціону, особливо якщо мова йде про домашній випічці. Тому що, в цьому разі, господиня не шкодує насіння і насипає їх у тісто у великій кількості.

Не варто відмовляти собі у всьому. Щодня їсти печиво з чорними насінням при грудному вигодовуванні не можна, але можна вживати його в невеликих кількостях.

Тому пару булочок з маком хоча б раз на півроку, можна з’їсти.

Вплив молока при грудному вигодовуванні лікарями вивчено не до кінця.

Тому думаючи про те, чи можна годуючій матері булочку з маком, краще утриматися від даного продукту для безпеки малюка.

Залишити коментар