Бірюзовий колір очей: значення, характер власниці, макіяж

Власницям рідкісної райдужки бірюзового відтінку макіяж дозволяє варіювати колір очей як завгодно. Справа в тому, що вкраплення синього, сірого, зеленого в їх очах відмінно поєднуються з тінями і підводками будь-якого з цих кольорів.

А значить, можна поглибити один з природних тонів і перетворитися на красуню з пронизливо-блакитними, загадково-зеленими або таємничим темно-сірими очима, не втративши при цьому чудовою морський легкості природного бірюзи.

Бірюзові очі і характер людини

Бірюзовий колір очей зустрічається настільки рідко, що такі дівчата привертають увагу в будь-якій ситуації. Фантастичний відтінок морської хвилі і небесної блакиті в залежності від освітлення, часу доби і навіть настрою дівчини може ставати темніше або світліше, а райдужка дійсно може набувати зелені, сірі або блакитні відтінки.

Вчені досі не мають чіткого уявлення, як успадковується бірюзовий колір очей. Зрозуміло, що у батьків і найближчих родичів колір райдужки повинен бути блакитним, темно-сірим, зеленим і навіть коричневим, але ось точний механізм появи на світ дитини з такими рідкісними даними не вивчений до кінця. Дуже багато залежить від індивідуальних особливостей, наприклад, кількості пігменту в різних структурних шарах рогівки.

Бірюзові очі наділяють свою володарку особливим характером. Вважається, що такі дівчата загадкові й таємничі, здатні приховувати щось важливе і навіть обманювати без всякого сорому. Вони чужі сентиментальності, а тому розраховувати на їх жалість не варто, як не варто і намагатися залучити таку красуню романтику у стосунках.

Бирюзовоокие дівчата володіють сильним характером і часом схильні до нападів гніву. В такі хвилини їх потрібно залишити в спокої, дати час на те, щоб упоратися з собою.

Схильність до депресії – ще одна особливість, якою наділяють своїх володарів бірюзові очі. Характер таких людей, тим не менш, досить спокійний і миролюбний. Вони не схильні до нагнітання обстановки, а депресивні приступи або перепади настрою досить рідкісні.

Вступаючи в стосунки з дівчиною, яка володіє настільки рідким кольором райдужної оболонки, потрібно розуміти: вона не потерпить біля себе посередність, а одноманітність їй швидко набридне. Справа не в природній егоїстичності, а в тому, що такій людині постійно потрібні нові враження, сильні емоції та позитивний настрій.

Особливості макіяжу для блакитних очей

Рідкісний колір дозволяє дівчатам експериментувати, підбираючи макіяж для блакитних очей. Якщо правильно підібрати базу і тіні-акцент, то погляд перетвориться в якій завгодно: зелений, яскраво-синій, темно-сірий. Є й інший варіант: підкреслити природний колір, виконавши макіяж в бірюзових тонах.

Колір волосся для блакитних очей має велике значення при виборі макіяжу. Косметику потрібно підбирати ретельно, намагаючись орієнтуватися на наступні особливості:

 • блондинкам підійдуть злегка приглушені тони: ніжно-бузковий на рухому повіку, світло-сірий або світло-коричневий (без свого рудого пігменту) на брови, абрикосовий або ніжно-рожевий – на губи;
 • на брюнетках і шатенках добре виглядають бежеві, шоколадні і золотисті відтінки на століттях, персикові рум’яна, зеленувата підводка по нижньому століттю і відтінки вишні, попелу, троянди на губах;
 • рудоволосим красуням потрібно пограти зі світло-зеленими, бежево-золотистими палетками для очей, карамельно-коралової помадою і персиковими рум’янами.

Бірюзові і зелені кольору райдужки відносяться до рідкісних у світі, на відміну від поширених карих, а тому виконати макіяж для них – задача непроста, але дуже цікава. Немає якогось одного правила для всіх випадків життя. Можна дати лише загальні рекомендації, які обов’язково потрібно перевірити дослідним шляхом.

Єдине правило, яке не варто порушувати, звучить так: не варто використовувати в макіяжі тіні, абсолютно відповідні природному кольору очей. Вийде негарно, неелегантно. Це стосується власниць будь-яких очей: яскраво-синіх, карих, чи сірих.

Чарівні бірюзово-зелені очі володіють дивовижною властивістю. Справа в тому, що бирюзовооким красуням підходять як теплі, так і холодні відтінки. В залежності від вибраного тону вийде чистий колір морської хвилі, прозоро-зелений або загадковий темно-блакитний відтінок.

Спробуйте заради інтересу надіти кольорові лінзи, щоб переконатися у фантастичному ефекті, який з’являється разом з таким незвичайним відтінком. Так, бірюзові лінзи на карих очах перетворять дівчину в загадкову красуню. Незалежно від кольору волосся вона зможе спробувати в макіяжі те, що неприпустимо при природному кольорі райдужки. Наприклад, сіро-сталеві або прохолодно-графітові, світло-червоні або темно-персикові тіні.

Техніка нанесення макіяжу покроково

Існує дві основні техніки макіяжу очей. У першому випадку мова йде про просте макіяжі з використанням непомітного монооттенка. Потрібно за допомогою пухкої пензлики, спонжа або подушечки пальців нанести базовий колір на всі рухоме повіку і розтушувати. Цей варіант підходить для експрес-макіяжу, коли часу для ретельної промальовування деталей немає.

Другий варіант – це смокі-айз, або димчастий макіяж. Техніка також має декілька різновидів, але, за великим рахунком, суть у тому, щоб розтушувати декілька відтінків на верхньому столітті, домагаючись характерного ефекту димки. При цьому важливий не колір волосся і одягу.

Загальні правила нанесення макіяжу наступні:

 • очистити обличчя, нанести базовий крем-основу на обличчя і обов’язково базу під тіні на всю верхню повіку. Без неї передача кольору буде гірше, а тіні протримаються недовго;
 • залежно від стану шкіри нанести тональну основу, закріпивши її мінеральної безбарвною пудрою. Якщо особа в ідеальному стані, то тональний засіб не потрібно;
 • промальовувати брови;
 • зробити підводку з допомогою будь-якого засобу (олівець, лайнер, гель). Лінія повинна бути дуже тонкою у внутрішнього куточка століття, поступово розширюється до зовнішнього;
 • на верхню повіку накладається світлий тон-основа;
 • подбровное простір, внутрішній кут ока потрібно підкреслити світлим хайлайтером або олівцем;
 • в складку століття завдати більш темний кольоровий тон, розтушувати його так, щоб колір був більш насиченим у зовнішнього кута;
 • на зовнішній куточок століття накласти темні тіні, розтушувати знизу вгору, трохи виходячи за кордон рухомого століття.

Завершуючи макіяж, залишиться трохи зачепити щоки рум’янами, фарбувати вії, наносити на губи блиск або помаду і укласти волосся.

Денний макіяж для блакитних очей

Яскраво-бірюзові очі настільки красиві, що для них не потрібно особливого макіяжу в денному виконанні. Досить пам’ятати, що різких контрастів слід уникати. Тіні повинні бути середньої насиченості або досить світлі, щоб підкреслити прозорість і бездонну глибину погляду.

Вибрати найкраще неяскраві, ніжні відтінки: світло-бузковий, персиковий, бежевий, молочно-кремовий. Обов’язково варто спробувати колір шампанського. Загальне правило для нанесення тіней: якщо особа вікове, то від перламутру потрібно відмовитися: він підкреслить зморшки.

Якщо хочеться створити більш інтригуючий образ, спробуйте такий прийом: нанести під нижню повіку зелені тіні тонкою лінією, а на верхню – прохолодний колір: попелястий, сталевий, графітовий. Вийде чудовий бірюзово-зелений колір очей, який буде одночасно здаватися зеленуватим і темно-сірим. Поекспериментуйте романтичним чином за допомогою кавового, тьмяно-золотистого або абрикосового тону на верхніх століттях.

Вечірній макіяж для блакитних очей

Вечірній маккияж повинен бути більш насиченим. Як правило, він виконується в техніці смокі-айз. Однак можна посилити враження, зробивши яскраву підводку.

Блакитно-бірюзові очі можна підкреслити блискучою сміливої лінією фіолетового, яскраво-синього, сіро-сталевого, графітового, зеленого і навіть золотого кольору. При яскравому освітленні показати глибину і прозорість очей навряд чи вийде, тому можна лише посилити контраст за рахунок використання тіней акценту темного кольору, який поєднується з одягом.

Так, темно-бірюзові очі можна підкреслити помітним сіро-коричневим тоном, підсиливши його тінями чорного кольору в куточках очей і гарненько розтушувавши. Якщо додати стрілки з гострими кінчиками, витягнутими вгору, образ фатальної красуні змусить сильно забитися не одне чоловіче серце.

Залишити коментар