Як приховати великий лоб: косметика, зачіски, стрижки

Фізіогноміка, вивчає характер людини відповідно рисам його обличчя і міміці, вказує на позитивне значення масивного лоба у людини. Його наявність свідчить про неабиякі розумові здібності, часто межують з геніальністю, багатої фантазії, схильності до багатьох наук.

Часто таких людей називають зарозумілими, оскільки у них сильно розвинене почуття власної гідності. За часів Середньовіччя для того, щоб лобова область здавалася ширше, жінки вищипували волосся на передній частині голови.

На сьогоднішній же день, така риса доставляє тільки дискомфорт. Великий лоб у дівчини сприймається нею не як ознака розуму, а як недолік, що вимагає маскування.

Приховати його можна кількома способами:

 • за допомогою декоративної косметики;
 • за допомогою правильно підібраною зачіски;
 • додатковими аксесуарами.

Як приховати великий лоб косметикою

Перший спосіб маскування цієї риси – найпростіший, оскільки не вимагає кардинальних змін у зовнішності, як зачіска, легко справляється у випадках невдалого нанесення макіяжу. Основним засобом для коригування зовнішності вважається пудра. Важливо, щоб вона була на два або три тони темніше власної шкіри. Можна також використовувати бронзатор.

Великий лоб характеризується шириною, висотою і опуклістю. Кожна з зазначених рис потребує особливих косметичних діях.

Пудра наноситься спеціальною кистю наступними способами:

 1. Щоб виправити зайву висоту, бронзатором затемнюють його верхню частину.
 2. При надмірній опуклості пудру наносять в центральну частину чола.
 3. Ширина коригується за допомогою темної пудри, якою обробляють лобову зону голови з боків.

Таким чином, зрозуміло, що темний тон наноситься на місця, від яких необхідно відвести увагу. Важливо добре розтушовувати макіяж, інакше недолік не замаскується, а навпаки, буде виділятися.

Брови у широколобых жінок повинні бути природних розмірів і форми. Занадто тонкі лінії візуально ще більше збільшать цю межу, надто широкі – акцентують на ньому увагу.

Чубчик для великого чола

Найбільш дієвим моментом при маскуванні масивної лобової області у дівчини є наявність чубчика. Крім приховування нестачі, вона робить образ більш цікавим, жіночним. Існують різні різновиди чолок.

Далеко не кожна з них здатна прикрасити широколобую дівчину:

 1. Прямі чубчики. Такий тип вважається класичним, а тому підходить багатьом жінкам. Вона добре ховає не тільки величину і форму лоба, але і інші неприємні недоліки: вугрі, прищі, шрами. Прямі чубчики можуть бути різної довжини, проте для дівчини з великої лобовою частиною обличчя підійде тільки подовжений варіант (до брів).
 2. Асиметричні косі чубчика. Вони роблять зачіску оригінальною і відволікають увагу від різних недоліків зовнішності. Також такі чубчика добре поєднуються з різними типами стрижок. Тут важливо обов’язково філірувати волосся, інакше ефект не буде досягнутий.

Що стосується самої зачіски, то до неї теж потрібно ставитися вкрай обережно, якщо у дівчини великий лоб. Стилісти радять робити стрижки середньої довжини, які обов’язково прикрили б вуха. Оптимальним варіантом вважаються такі зачіски, як каскад, подовжене каре, боб.

Зачіски для великого чола

Для дівчини, яка володіє великою лобової областю, підійдуть такі стрижки:

«Каре» – універсальний варіант, який підходить майже всім жінкам. Професійний перукар допоможе підібрати тип цієї стрижки, відповідний стилю, зовнішності, стану волосся клієнтки. Широколобой дівчині обов’язково потрібно прикривати вуха волоссям. Тому найбільш вигідною різновидом каре для неї буде подовжена стрижка. Довгі пасма заховають зайву ширину лобової області, а чубчик – висоту.

«Аврора» візуально зменшує лоб, завдяки прядків у відповідній частині голови. Особливо часто такий тип зачіски вибирають дівчата, які люблять довге волосся, оскільки в даному випадку можна вибрати будь-яку довжину пасом.

«Асиметрія» – найбільш сучасний різновид стрижки. Вона виглядає оригінально, відволікаючи увагу від великих рис обличчя, і стильно. Крім того, такий варіант відрізняється великою практичністю, так як не вимагає багато часу на укладку. Єдиний мінус такої зачіски в тому, що вона не підходить жінкам з рідкісними і тонкими волоссям.

«Боб» – стрижка, яка залишається актуальною вже кілька десятків років через свою незвичайність і універсальності. Вона відмінно поєднується з чубчиком, коригуючи багато недоліки зовнішності і форму обличчя. Особливо оптимальна ця зачіска для тих, хто відрощує волосся.

«Каскад». У народі цей тип зачіски називають «драбинкою» з-за плавного переходу довжини волосся. Рекомендують поєднувати каскад з подовженою косою чубчиком для корекції форми всього обличчя та його окремих рис. Особливо вигідно виглядає каскад у круглолицих жінок.

Невдалим рішенням для власниць великих чорт є всілякі начоси: вони ще більше збільшують лобову частину обличчя і голову в цілому.

Як приховати великий лоб без чубчика

Багато дівчат не люблять чубчика з різних причин: хтось вважає, що вона не йде до їх зовнішності, комусь заважають пасма, які постійно падають на очі, а деяким просто важко її укладати. Але відсутність можливості таким способом приховати великий лоб, не повинно бути приводом для комплексів.

Стилісти рекомендують і інші варіанти коригування обличчя:

 1. Асиметричний проділ. Цікаве рішення проблеми – косий проділ, який роблять, розподіляючи волосся нерівномірно на кожну сторону.
 2. Низька зачіска. Щоб відвернути увагу від великої лобової частини обличчя, можна зробити простий (не завищений) хвіст або заплести косу набік. При цьому стилісти радять робити їх на протилежний від проділу сторону для оригінальності. Ще один цікавий вихід – плетіння невеликий кіски над особою. Виглядає дуже незвично, при цьому візуально зменшує розмір лобової області.
 3. Спеціальні аксесуари для волосся, сприяють маскування недоліків форми обличчя. Зокрема великий лоб легко сховати під пов’язкою на голову. Такий варіант дозволить, крім іншого, підкреслити свою індивідуальність, оскільки він надає простір для фантазії: пов’язку можна по-різному розташовувати на голові, створюючи нові образи. Наприклад, любительки стилю «бохо» можуть пов’язати цей аксесуар, трохи зсунувши його до брів. Інший варіант – зав’язати пов’язку вузлом посередині лобової частини лиця, подібно до того, як це робили вільні дівчата хіпі.

Такі спобличчя приховати великий лоб. Однак перш ніж кидатися за потрібною косметикою або до нового перукаря, варто подумати, чи дійсно це недолік? Адже кожна людина – індивідуальність, а риси його обличчя – те, що робить його особливим.

Мудро в цьому випадку роблять зірки з великим чолом, аж ніяк не страждають закомплексованностью і не вважають свій мінус проблемою. Можна назвати безліч зіркових обличчястостей, які зовсім не намагаються заховати свій масивний лоб: Анжеліна Джолі, Ніколь Кідман, Ріанна та інші прекрасні жінки.

Правильно підібрана зачіска і впевненість у собі – ось все, що потрібно для вирішення проблеми великих рис обличчя.

Залишити коментар