Біле в’язане пальто: схема в’язання цього одягу для дівчинки

Мабуть, з усіх речей, зроблених своїми руками, саме біле в’язане пальто буде змушувати всіх перехожих обертатися вам услід і додасть упевненості в собі. Саме за рахунок подовженого силуету модель не буде повнити, а навпаки, стрункості і омолоджувати. Брюнетки будуть виглядати в ньому просто карколомно, так і блондинки, вдало поєднуючи пальто з іншими речами, зможуть порадіти такому поповненню в своєму гардеробі.

Схеми в’язання верхній частині і спинки

Найпростіше створити спочатку біле в’язане пальто спицями для дівчинки, а вже потім, трохи потренувавшись, переходити до виконання одягу на себе. Що знадобиться: два мотка пряжі. Бажано, щоб і той і інший складалися з 50% вовни і 50% акрилу, але назви у них були різні. Їх необхідно з’єднати разом і приступити до верхньої частини предмета гардероба.

До початку пройми цей відрізок необхідно в’язати одним полотном. Насбирать на спиці № 3,5 212 петель і 9 з них пров’язати платочної в’язкою, 2 виворітними, а 24 рази петлі раппорта виконати за схемою тієї ж платочної в’язкою, що і перші 9.

При цьому в схемі показані виключно лицьові ряди, при роботі з виворітними – керуватися малюнком. Через 14 см від набірного краю необхідно перейти до поділу на полички і спинку.

Для отримання спинки в’язаного спицями білого пальто необхідно працювати на середніх 12 раппортах орнаменту. Для отримання пройми з кожного краю в кожному парнім ряду закрити 1х3 петлі, 1х2 і 3х1. Щоб отримати виріз горловини, відступити 29 см від набірного краю і приступити до закривання середніх 34 петель, а після цього закінчити обидві половинки окремо.

Скіс горловини вийде шляхом закриття з внутрішньої сторони 1х3 і 2х2 петель. Відступивши 32 см від краю набору, закрити в одному строю залишилися петлі плеча. Другу половину виконати симетрично першої.

Схеми в’язання поличок і нижній частині пальто

В’язати пальто для дівчинки не втомлює, а кожна примірка принесе дитині радість, і вона буде жити в очікуванні гарної обновки. Для отримання лівої полички необхідно зробити пройму так само, як на спинці.

Щоб отримати виріз горловини, відступити від набірного краю не 29 см, а 24 см і позакривати у кожному парнім ряду 1х9, 4х3 і 6х2 петель. Закриття залишилися петель плеча здійснити через 32 см від набірного краю. Праву поличку виконувати симетрично лівої, насбирав на планці 4 петлі.

Для отримання нижній частині пальто приступити до в’язанні спицями верхньої половини від набірного краю. Насбирать по нижньому краю 212 петель і виконати гумку 1х1.

Через 4 ряди з правого краю зробити 1 петельку. Виконавши 9 рядів, продовжити працювати платочної в’язкою. Для розширення цієї верхнього одягу до нижнього краю необхідно через кожні 15 петель додавати по одній, тобто вив’язувати з однієї дві.

Вимірявши зріст дівчинки, далі керуватися отриманої цифрою для отримання пальто бажаної довжини.

Схеми в’язання рукавів і коміра

Рукава виконувати від пройми. По центру цього виробу зв’язати 1 раппорт орнаментом по схемі №1.
Зробити плечові шви. При цьому 10 петель потрібно насбирать так, щоб плечовий шов проходив посередині набраних петель. Приступати до набору з передньої сторони виробу. Повернути в’язку і виконати ряд виворітними петельок. У кінці цього ряду додати 2 петлі. Точно так само вчинити при завершенні наступного лицьового ряду.

Такий керуватися схемою до кінця пройми, не забуваючи добирати в кожному ряду по 2 петлі. Останні виконувати платочної в’язкою.

Дійшовши до пройми, приступити до виконання рукава рівним полотном або можна виконувати зменшення приблизно по 6 петель з кожної сторони рукави, керуючись розмірами тіла дитини. Закінчити роботу виконанням гумки 1х1 і зшити рукава. Для отримання коміра по краю горловини насбирать петлі і виконати платочную в’язку, додаючи через кожен 15 петель.

Висота коміра теж визначається на розсуд. Таке біле в’язане пальто можна виконати і гачком. Все залежить від умінь майстра, товщини пряжі і обраного малюнка. Вироби, виконані гачком, виходять більш тонкими, ажурними, невагомими. Таке пальто може використовуватися в якості накидки в теплу погоду. А на спицях можна пов’язати вже більш щільне виріб, який можна носити на початку та в середині осені.

Спробуйте виконати таке пальто для своєї дочки, і нагородою вам буде радість в очах дитини. Удачі!

Залишити коментар