Прикольні конкурси на корпоратив для співробітників

Після довгих робочих буднів корпоратив – найбільш очікуване свято. До такого торжества краще підготуватися заздалегідь продумати до дрібниць не тільки меню святкового столу, але і розважальну програму. Підняти настрій колективу і перетворити будь-яке застілля можна, якщо додати в програму прикольні конкурси на корпоратив.

Напередодні новорічних свят

Прикольні новорічні конкурси для корпоративу обов’язково повинні відповідати тематиці. Якщо ви обрали звичайну смугу перешкод, нехай одна команда буде, наприклад, з Снігуроньок в кокошниках, а інша — Дідами Морозами з мішком подарунків. Головне тут — підключити максимум фантазії, адже навіть звичайний хоровод навколо ялинки можна перетворити на захоплююче шоу.

«Я його зліпила з того, що було»

Цей конкурс проводиться лише взимку, коли верхівки дерев покриті свіжими пухнастими шапками снігу. У той час, коли колектив досить воодушевится і розслабитися за допомогою міцних напоїв, енергія буде бити ключем, а фантазія і творче мислення вийдуть за граничні межі, можна покликати всіх вийти прогулятися у двір, трохи освіжитися і подивитися святкові салюти.

А щоб стояти на одному місці було не так нудно, запропонуйте колегам розділитися на жіночий і чоловічий колектив. Мета конкурсу проста – швидше суперників зліпити з снігу коханого своєї мрії. Чия фігура вийде креативніше, та команда і стане переможцем.

«Новий рік – нові обіцянки»

Всім присутнім на святі лунають клаптик паперу і ручка. Необхідно в трьох різних варіантах закінчити фразу «В новому році я…». Потім папірці складаються в ємність і перемішуються. Потім кожен дістає папірець і закінчує фразу тими словами, які написані на листку. Конкурс виходить дуже кумедним і смішним, особливо коли в учасників бурхлива фантазія і гарне почуття гумору.

Коли застілля в самому розпалі

Прикольні застільні конкурси на корпоративі краще проводити в той момент, коли учасники веселощів випили достатньо, але ще не дійшли до тієї кондиції, коли букви і слова розібрати стає складно. Зазвичай ці змагання засновані на знайомстві з колективом, перевірці фантазії або інших навичок учасників. Плюс таких ігор у тому, що брати в них участь може кожен співробітник.

«Кореспондент повідомляє»

Для проведення цього конкурсу необхідно буде заздалегідь приготувати багато карток, на яких потрібно написати не пов’язані між собою за змістом слова. Завдання учасників — придумати оригінальну новину, підзаголовок статті або рекламний плакат. От вдалі варіанти:

 1. Вогнегасник, крокодил, двері, шахи.
 2. Ізраїль, носоріг, шкарпетки, аромат.
 3. Баклажан, життя, собака, лоб, красиво.
 4. Телепузик, груша, пара, крохмаль, планшет.
 5. Філософія, футбол, вовки, дошка, комунізм.

Кожен бажаючий взяти участь витягує по одній картці і за тридцять секунд роздумів видає гарячу новину про подію, яка ніби тільки що сталося в світі. Причому в одному реченні треба примудритися помістити всі слова з картки. Наприклад: «В Ізраїлі дресирований носоріг носить ароматні шкарпетки».

«Запитання-відповідь»

Ведучий заздалегідь заготовлює картки з питаннями і відповідями на них. Чим смішніше буде зміст, тим краще і цікавіше пройде конкурс. Учасники отримують по одному варіанту кожної картки, але зміст її не читають. Бліц починається з голови столу по колу: перший чоловік зачитує питання — другий відповідь і так далі.

Орієнтовний запитальник:

 • Чи Правда, що ви любите їсти жаб?
 • Як часто ви миєте ноги?
 • Літаєте ви ночами?
 • Смачно їсти борщ з варенням?
 • Кажуть, що ваша сусідка — відьма?
 • Це ви вночі приходьте на роботу і голосно співаєте?

Орієнтовні відповіді:

 • Після того як шнурки поглажу.
 • Люблю подихати свіжим повітрям.
 • А ви що не знали?
 • Це мрія всього мого життя.
 • Ніколи. У мене від цього здуває живіт.
 • Так, якщо полоскотати під правим пальцем лівої руки.

Швидше, вище, сильніше

Для активних співробітників прикольні конкурси на корпоративі повинні бути рухливими і енергійними. Вибирайте ігри з перевдяганням, гонки з перешкодами, танці або будь-які інші варіанти. А якщо між учасниками теплі дружні стосунки, можна додати в змагання нотку еротизму.

«Щасливе сімейство»

На старті гри кожен учасник отримує картку, на якій написана його роль і приналежність до того чи іншого підвиду тваринного світу. Наприклад: мама, тато, бабуся і донька мавпи. Таких груп має бути відразу декілька – слони, жирафи, носоріг, бегемоти тощо.

Як тільки ведучий дає знак про початок гри, кожен учасник намагається возз’єднатися зі своєї втраченої сім’єю за допомогою звуків і жестів, говорити на нормальному людському мовою категорично заборонено. Коли всі «родичі» будуть у зборі, їм необхідно стати в ряд у віковій послідовності, тобто спочатку дід, потім бабуся, потім мама і тато, а в самому кінці діти. Та група, яка вишикується і знайде один одного швидше інших, і буде переможцем.

«Слухайте мій голос»

Цей конкурс не просто ще один спосіб веселого проведення часу, він також допомагає колективу стати згуртованим. Суть така:

 1. В окремій частині залу готуються дві смуги перешкод з стільців, пляшок, банок, мотузок і всього того, що знайдеться під рукою.
 2. Збираються дві команди. Учасникам, які запустять на смугу, зав’язуються очі пов’язкою.
 3. Завдання «сліпого» — пройти смугу перешкод за підказками своїх колег максимально безпечно.
 4. Той учасник, який добереться до фінішу швидше, принесе своїй команді перемогу.

Сподіваємося, що наші ідеї знадобляться вам для організації власного корпоративного свята. А може бути, ви придумаєте і інші захоплюючі конкурси. У будь-якому разі бажаємо вам чудово провести час в колі колег!

Залишити коментар