Стати феєю – чи це можливо?

Головними персонажами у чарівних казках завжди є казкова красуня-принцеса і сміливець-принц, за пригодами яких читач з напругою стежить до самого кінця чарівної історії.

У головних героїв завжди безліч недоброзичливців і заздрісників, але є й вірні помічники і найчастіше в ролі таких помічників виступають чарівні істоти – феї.

Феї (вони ж – фейрі) частіше бувають добрими, ніж злими, справедливими і мудрими, володіють дивовижною магією і здатні керувати стихіями і силами природи. Але чи існують ці чудові чарівниці в реальному житті, і чи є хоч одна можливість і звичайної дівчини стати справжньою феєю? Давайте розберемося разом з цими цікавими і незвичайними питаннями.

Казкові феї-чарівниці, хто вони такі?

Милі і веселі феечки – персонажі, які прийшли в світову культуру з фольклору кельтських народностей. Творці легенд завжди описували цих магічних істот, як дівчат неземної краси, здатних насилати на людину різні чари, а також керувати силами і стихіями природи.

Побачити справжню чарівницю дано небагатьом. Людина повинна або мати чистим серцем і добрими намірами, або сама кудесниця повинна проявити до нього інтерес.

Від інших людей магічні створення ховаються і навіть якщо і приходять в будинок людини, то завжди залишаються невидимими. Однак феечки охоче показуються маленьким дітям і навіть грають з ними, а якщо малюк сподобатися чарівниці сильно – вона може стати його покровителькою або виконати одне заповітне бажання.

Дослідники фольклору переконані – міфи про фей мають під собою реальне підгрунтя, а це значить, що при бажанні стати феєю можливо. Як стати феєю – розповімо докладно.

Підготовка до чарівного перетворення

Як можна стати доброю феєю?

Для початку вам потрібно буде правильно підготуватися до процесу чарівного перетворення. Володіння чарівною силою ніколи не дається просто так, а тому вам буде потрібно добре попрацювати над собою.

В першу чергу, потрібно стати працьовитою і старанною. Феечки хоч і люблять танцювати з ельфами в місячному світлі, але розважаються тільки по святах. В інший же час чарівні створення зайняті важливою роботою: вони допомагають тваринам, що перебуває в їх лісі, вишивають місячними і сонячними променями візерунки, поливають свої улюблені квіти. І обов’язково приходять на допомогу людям, тому що якщо люди не будуть вірити в фей – вони зникнуть.

Також потрібно приділити увагу своєму вихованню. Всі чарівниці вміють себе добре вести, знають і дотримуються правил поведінки в суспільстві, демонструють виключно хороші манери. Це не дивно: чарівним істотам часто доводиться спілкуватися з королями та іншими важливими персонами, і тому хороші манери просто необхідні дівчині, яка задається питанням, як стати феєю в реальному житті.

Не слід забувати про те, що феї дуже пишаються своєю красою і тому ніхто не може сказати, що бачив колись чарівниць неумытыми і незачесаним, в неохайному або брудному одязі.

Якщо ви зумієте виконати всі перераховані умови, тоді у вас з’явитися гарантований шанс на те, що ви станете справжньою чарівницею!

З підготовкою до перетворення розібралися, настала пора дізнатися, як стати феєю по справжньому.

Спосіб перший: звертаємося до своєї чарівної покровительці

Згідно старовинним легендам за кожною людиною доглядає сама справжня фейрі. Вона дивиться на його поведінку і вчинки і якщо людина веде себе гідно, обов’язково виконує його заповітні бажання. А тому самий надійний спосіб, як стати феєю в домашніх умовах – звернутися до своєї покровительки з проханням, виконати вашу мрію.

Але робити це потрібно правильно:

  • Дочекайтеся сутінків і вийдіть на вулицю. Обов’язково потрібно звертатися до волшебницам в сутінки, тому що в інший час феї не відгукуються на поклик людини;
  • З собою потрібно взяти баночку лісового меду або ж коробку будь-яких солодощів;
  • Виберіть відокремлене місце і присядьте там. Коробочку з солодощами або баночку з медом відкрийте, а самі прикиньтеся сплячої. Не шуміть і намагайтеся не ворушитися.

Через деякий час ви можете почути тихий сміх або ж тихий шепіт. Не лякайтеся – це прийшла та, яку ви очікували. Очі не відкривайте і скажіть про себе своє бажання або задайте питання можна вам стати феєю в реальному житті.

Якщо фейрі захоче вам допомогти – вона скаже, які її бажання ви повинні будете виконати для цього. Якщо немає – просто зникне.

Спосіб другий: як стати володаркою якоїсь природної сили

Відомо, що фейрі можуть бути різними: одні з них сприяють тваринам і людям, інші керують стихіями – водою, вогнем, повітрям або землею. Можна спробувати стати володаркою стихій, але для цього потрібно докласти максимум зусиль.

Наприклад, якщо ви хочете керувати силою води, вам буде потрібно протягом трьох тижнів в один і той же час приходити до якого-небудь природному джерелу і розмовляти з водою. Ваше завдання – подружитися з водою і тому ви повинні не просто розповідати їй про свої справи і бажаннях, а говорити їй приємні слова, захоплюватися її чистотою, свіжістю, силою. Коли вода почне вам відповідати (ви виразно почнете розрізняти слова людської мови в її шумі) – можете попросити у неї поділитися з вами силою.

Щоб оволодіти силою вогню, треба діяти інакше. Купіть гарну і найдорожчу червону свічку і кожну ніч, рівно опівночі запалювали її. Дивіться прямо в полум’я свічки і розмовляйте з ним. Вогонь – стихія горда, тому не кажіть йому компліментів, краще захоплюйтеся його могутністю, дякуйте за тепло, яке він дарує. Коли вогонь почне відгукуватися на ваші слова (свічка буде виразно блимати) – попросіть віддати вам частину сил.

Увага! Вогонь зазвичай просить у майбутньої чарівниці дотримуватися якась важлива умова володіння силою. Наприклад, ніколи не ображати слабких або ж ніколи і нікому не говорити, що ви справжня чарівниця. Якщо ви це умова порушите – ваша сила зникне назавжди!

Найпростіше стати феєчкою якоїсь квітки. Не потрібно думати, що у фей квітів слабка чарівна сила – такі чарівниці можуть вирощувати на рослинах замість листя монетки, здатні закохати в себе будь-якої людини, а завдяки чарівній пилку можуть літати без крил.

Щоб стати такою фейрі – вам буде потрібно посадити вдома або в саду свій улюблений квітка і дуже ретельно за ним доглядати. Кожен день ви повинні відвідувати рослина, поливати його, розмовляти з ним.

Коли з’явиться перший паросток, принесіть вашу квітці гарний подарунок. Це може бути новенька монетка, гарний браслетик або якась маленька іграшка. Подарунок залиште у квітки і ніколи його звідти не забирайте. Чарівні паростки люблять вірші та пісні, тому час від часу співайте йому гарні або смішні пісеньки, розповідайте вірші чи казки.

Вам потрібно буде дочекатися, коли ваш квітка розквітне, і тоді ви можете попросити його перетворити вас в фею, яка завжди буде за ним доглядати.

Відкриємо секрет: перетворить вас в чарівницю не квітка, а справжня фейрі, серце якої буде зворушено вашою турботою про рослину.

Залишити коментар