Що робити, якщо у чоловіка з’явилася коханка?

Добре, коли в сім’ї панують мир, затишок, спокій, а головне, любов. Подружжя задоволені один одним і не прибувають в пошуках сумнівного щастя на стороні. Але життя не завжди казка, і, на жаль, буває так, що хтось із подружжя може захопитися і відійти в сторону від іншого. В даному випадку складно сказати, хто схильний до зради більше: чоловік або жінка. Але жіноча інтуїція розвинена краще, тому мова піде про чоловічий зраді.

Адже хто, як не жінка відчує обман чоловіка і зможе обчислити коханку, як тільки вона з’явилася на горизонті?

З чого все починається: етапи зради

Як правило, чоловік починає несвідомо замислюватися про зраду, якщо його не влаштовують стосунки з дружиною.

Але для початку варто розібратися, навіщо чоловіки одружуються взагалі?

Напевно, не для того, щоб змінювати дружині. Те, що всі без винятку чоловіки полігамні – такий же міф, як, наприклад, неможливість завагітніти при першому статевому контакті. Кожному нормальному чоловікові потрібна одна нормальна жінка.

Вступаючи в шлюб, людина шукає міцних відносин.

Ті, хто це заперечує і міняють партнерів як рукавички, або бояться собі зізнатися в цьому бажанні, або ще не дозріли для цієї одруження (деякі так і не дозрівають, що сумно), або мають інші психологічні проблеми. Примітивізм і тварина інстинкти поки виключимо. В основі будь-якого постійного пошуку нібито плотських утіх і різноманітності лежать психологічні причини нерозуміння і неприйняття свого партнера. Так що нез’ясовно, але факт: той, хто любить, змінювати не буде, дружину на коханку не проміняє.

Як не допустити зради – це окрема тема, про яку йтиметься нижче. А поки уявімо, що помилка чоловіком вже допущена, механізм зради заробив, у чоловіка є коханка.

Зрозуміти це допоможуть наступні ознаки:

 • Відсутність колишньої теплоти і любові у погляді чоловіка. Він більше не дивиться на вас, як раніше:
  довго і не відриваючись. Проявляється це не тільки у поглядах, але і тактильних контактів: він торкається нечасто, не бере за руку, не гладить по волоссю і. т. д. Природно, страждає інтимна близькість;
 • Милі прізвиська і жарти сходять нанівець, і можуть викликати роздратування. Те ж саме відбувається зі спілкуванням. Чоловік розмовляє з дружиною тільки в міру необхідності і без особливого ентузіазму;
 • Вас перестають прощати за незручність, забудькуватість, неуважність. «Невеликі похибки» вашого характеру зростають до «безнадійних вад» в очах вашої половинки;
 • Найстрашніше, якщо вами перестають цікавитися. Зараз люди стають більш вільними, їх більше не сковують системи, забобони. Вони не будуть терпіти один одного з-за страху незатребуваності або заради збереження репутації. Тому, коли людині з вами нецікаво, це буде проявлятися всіляко, як би він ні намагався це приховати, якщо ще буде намагатися.

Інтенсивність цих ознак індивідуальна для кожного випадку зокрема. Проте навіть якщо вам тільки здалося», і ледь легкі нотки байдужості зазвучали у ваших стосунках, привід для роздумів вже є. Але це ще зовсім не означає, що чоловік завів коханку, як і те, що коханка отваживания вимагає невідкладно.

Якщо привід для скандалу знайдений, як його влаштувати?

Неважливо, чи зверталися ви в детективне агентство, проводили ревізію речей чоловіка, що робити вкрай небажане, або просто душевно поговорили по душах, головне, сумніви виникли. Ви тепер в курсі, що це сталося: у чоловіка з’явилася коханка. Вам потрібно як-то її відвадити без скандалів, чим швидше, тим краще, бажано як можна подалі.

Чи є спосіб відвадити конкурентку? Змиріться і починайте діяти! Так-так, змиріться, і спокійно прийміть, що у вас з’явилася суперниця. Не нарікайте на те, скільки років ви прожили в мирі і злагоді і що ця інша не має права на вашого чоловіка. Можливо, ви прозріли тільки тепер, цілком ймовірно, ваші відносини не пройшли перевірку на міцність. Однак прийміть це як важкий життєвий іспит, який вам потрібно здати і забути про нього назавжди.

Приймайте керівництво до дії:

 1. З’ясуйте, хто ваша суперниця, чим вона краще за вас і почніть змінювати себе, а якщо знадобиться, навіть ламати: долати лінь, поповнювати прогалини в знаннях, перестати сумувати і скандалити на дрібниці, навчитися готувати і. т. д;
 2. Вкрай ризикований і вимагає тонкої хитрості план: поговорити з коханкою або хоча б знайти доступ до людей, які її знають, до близького оточення суперниці. Знайомство з нею допоможе виявити ваші недоліки і реально оцінити, чому чоловік волів цю жінку вам. Якщо вам притаманна надмірна емоційність, нестриманість, і неконтрольовані напади гніву, краще не ризикувати;
 3. Ставтеся до всього з гумором. Здивуйте свого чоловіка несподіваною реакцією на новину про що з’явилася пасії. Навіть якщо все всередині кипить від гніву або образи, стримайте гнів. Потім подякуйте себе сльозами полегшення. А поки кріпіться;
 4. Постарайтеся змінитися зсередини грунтовно. Не тільки для показухи і для залучення чоловіка: мовляв, я йому і приготую, і буду ніжною, ласкавою, і навчуся писати без помилок, він зі мною залишиться, і все увійде на круги своя. Не думайте, що це можливо. Дійте щиро, з цікавістю і в першу чергу для себе. Коли все закінчиться, ви вже не зможете жити як раніше;
 5. Одного разу ваш чоловік вже зробив вибір на користь вас. Ви думаєте, йому вже так хочеться піти при першій можливості? Обізвати і вигнати ви завжди встигнете, а ось поговорити чесно і розпитати, що конкретно його не влаштовує, якщо ви раніше цього не робили, просто необхідно.

Чоловіки часто квапливі, навіть якщо вони відрізняються неабиякими розумовими здібностями. Тому часто зустрівши гарну і красиву дівчину, особливо в молодості, людина, засліплений щастям закоханості, поспішає одружуватися.

А чого чекати, навіщо домагатися, відчувати труднощі, якщо можна вирішити всі одразу? Як часто молоді люди помиляються і таким чином, не встигнувши дізнатися людину, кидаються у вир шлюбу.

Сумно, коли після закінчення невеликого часу люди розуміють, що поквапилися.

Завжди варто відваджувати коханок чоловіків? Як зрозуміти, що не варто цього робити і все йде тільки на краще? Слухайте своє серце, довіряйте розуму і багатовіковому мудрому досвіду людей.

Можливо, ваш чоловік чекає попереду, і зовсім скоро ви подякуйте долі за викладений урок.

Залишити коментар