Ознаки того, що одружений чоловік закохався

Сімейне життя – це американські гірки почуттів: спад, підйом. Часом подружжя починають відчувати, що пристрасть і трепет відносин пішли, поступившись місце дружбу і спільному ведення господарства. Особливо часто така ситуація виникає, коли одружений чоловік закохався. Ознаки цього спостережна і кмітлива жінка виявить без праці.

Любов ненавмисно нагряне

Прекрасне переживання, надихає поетів на ліричні вірші, а музикантів — на жалісні мелодії, не дуже розбирається в сімейному статусі об’єктів. Так що іноді любов наздоганяє і тих, хто вже зв’язаний узами шлюбу. І нехай такий стан речей не влаштовує нікого з цієї класичної геометричної фігури, серця наказувати нерозумно. Але, перш ніж вирішуватися на серйозну розмову з чоловіком з приводу його почуттів, варто переконатися, що він справді закоханий.

Погляд з боку

Людина так влаштована, що одні і ті ж речі, явища чи стану сприймає через призму своїх відчуттів, емоцій і досвіду. А оскільки це дуже індивідуальні категорії, і погляд на питання, як одружений чоловік проявляє симпатію, буде відрізнятися у дружини і самого об’єкта закоханості.

Дружина

Відразу упокоим переживають «дружин»: закоханість в іншу – це не кінець сім’ї. Тут важливо зрозуміти, що між любов’ю і закоханістю є величезна різниця. Перша виникає на основі міцних емоційних зв’язків, підкріплені спільними інтересами, турботами, гармонійними сексуальними відносинами, а друге зумовлено фізичним потягом, фліртом. Зрозуміти, що чоловік закохався, можна за кількома ознаками.

  • Він починає ретельніше стежити за собою. Тепер його не влаштовує набір сорочок, який приготувала дружина на тиждень, він хоче «ту, в смужку», яка ідеально підходить під колір очей.
  • Він затримується на роботі, особливо в ніч, ігнорує сімейні свята. З великим невдоволенням приймає ідею приїзду родичів своєї дружини або відпустки удвох з дружиною.
  • Вдома проводить час …з телефоном. А поки той заряджається — з комп’ютером або планшетом.
  • Перестає робити подарунки. Зовсім. Навіть на день народження.
  • Протилежна тактика — задаровує дружину дорогими презентами.

Як видно, не потрібно володіти здібностями Мессінга, щоб зрозуміти, що одружений чоловік закохався. І неважливо, в заміжню жінку або у вільну: ознаки все одно будуть зрозумілі проникливою другій половині.

Вона

Жінка марніє без чоловічої уваги – це аксіома. І неважливо, в якому статусі він і вона: вільні, одружені, розлучені – горезвісна іскра може проскочити абсолютно несподівано. Звичайно, добре б обом бути вільними, але не завжди все так просто. Отже, як дізнатися чи любить тебе одружений чоловік?

  • Зоровий контакт. В процесі розмови з об’єктом пристрасті (або з кимось, хто знаходиться в просторовій близькості до коханої) він не зводить очей з жінки.
  • Тактильний контакт. Якщо чоловік закоханий, то він прагне якомога ближче сісти до жінки, доторкнутися до її одязі, завуалювавши це необхідністю зняти порошинку-пушинку.
  • Галантність. Для істот чоловічої статі абсолютно природно подати руку дамі при виході з машини, автобуса або пропустити перед собою. Проте закоханий кавалер доведе і ці прояви до максимуму: накине свій піджак в холодну погоду, подарує квіти без приводу, купить її улюблені тістечка і т. д.

Обмовимо відразу: якщо чоловік намагається шльопнути по попі або робить непристойні пропозиції, то до любові це не має ні найменшого відношення. Невихованість і хамство не можуть навіть близько стояти з справжніми почуттями.

Любов і зірки

Астрологи переконані, що прояви почуттів залежать багато в чому від знаку зодіаку, під яким народився чоловік, а вже потім — і від особливостей характеру.

Овен

Цей чоловік не буде довго приховувати свої почуття, навіть якщо одружений. Але визнання предварит розповідями про те, який він розумний, здібний, талановитий — загалом, хороший. Якщо жінка не оцінить уваги такого скарбу, Овен довго чекати не буде — повернеться до дружини або знайде інший об’єкт.

Телець

Красиво доглядає, але рішучих вчинків від нього чекати не доводиться. Так що пов’язувати своє життя з таким чоловіком можна або тільки штампом, або довічним статусом коханки.

Близнюк

Дуже сильно хоче отримати вподобану жінку, але через схильність ідеалізувати може швидко охолонути. Зате залицяння будуть такими яскравими, що здадуться нав’язливими. А цукерки, букети з приводу і без викличуть алергію навіть у тих, хто нею не страждає.

Рак

Представники цього знака зодіаку взагалі-то рідко дивляться в бік від сім’ї. Але якщо почуття його захоплять, то він буде себе зупиняти, картати, проклинати, а ось улюблена може так і не дізнатися про це.

Лев

Вірні ознаки того, що одружений чоловік-Лев закохався, – це розкішні подарунки і благородні вчинки. Тільки красивий папірець іноді приховує не цілком гідне утримання.

Діва

Буде довго вирішуватися на якісь прояви почуттів. І навряд чи зважиться. Але в мріях напевно створить гарем.

Ваги

Для них залицяння – це невід’ємний елемент відносин з жінкою. Але зрозуміти, що він закоханий, точніше, у кого він закоханий, настільки складно, що навіть сам чоловік не завжди це усвідомлює.

Скорпіон

Протистояти його природного магнетизму і так складно. А якщо він ще й закоханий, то пиши пропало! Не допоможуть ні обручку, ні ватага дітей. Це пригода потрібно пережити, не опираючись. Але спогади залишаться приголомшливими.

Стрілець

Чимось нагадує Овна. Підкорює розповідями про себе, палко проявляє почуття, але швидко байдужіє.

Козеріг

Одружений Козеріг буде боротися зі своїми почуттями до кінця. Якщо перемогти не вдасться, то чесно зізнається спочатку жінці, а потім коханої. У такому ж порядку буде і шукати розради у разі відмови: спочатку у дружини, а потім…у новій коханій.

Водолій і Риби

Ці знаки не тільки співіснують в зодіаку, але і відчувають однаково. Романтика, красиві залицяння.. А от зізнатися дружині духу може й не вистачити.

Ознаки того, що одружений чоловік закохався, розпізнати нескладно. Але, з якого б боку барикад ви не були, пам’ятайте, що самою природою у чоловіка закладено звертати увагу відразу на декількох жінок. Так що, може, і не варто сперечатися з матінкою-створювачкою, а просто витягти максимум користі для себе, проявивши мудрість і терпіння.

Залишити коментар