Жіночі татуювання на інтимних місцях

Жіночі татуювання на інтимних місцях дійшли до нас крізь століття. У 19 столітті такий малюнок вважався розпусним, але наші предки не гребували подібним чином прикрашати своє тіло. Сьогодні розпис інтимних місць – це не тільки спосіб самовираження, але і можливість змінити хід думок і спосіб життя.

Як вибрати інтимний малюнок?

Татуювання на інтимних органах в наші дні зазнали безліч змін. Якщо раніше було популярно в зоні декольте, на сідницях або лобку малювати лише квітково-рослинні мотиви і фрагменти різних небесних світил, то сьогодні інтим-тату набагато різноманітніше. Крім того, в минулому столітті сексуальна наколка вважалася верхом моветона, а на сьогоднішній день це один з варіантів підкреслити свою сексуальність, розкутість і індивідуальність.

Всім дівчатам, які вирішили зробити собі інтимне татуювання, але так і не визначившись з її змістом, слід звернути увагу на такі моменти:

 • По-перше, малюнок повинен повністю відповідати пропорціям вашого тіла, сприйняття світу і способу життя.
 • По-друге, варто утриматися від нанесення на тіло імені коханої людини, особливо якщо немає гарантії, що ваші почуття не вщухнуть через рік або два.
 • Вкрай непривабливо, а іноді і вульгарно на ніжній жіночій шкірі і витонченому тілі виглядають татуювання брутального змісту або портрети улюблених кіногероїв, політичних лідерів, письменників і поетів.
 • Якщо у вас вже є молода людина і тату на інтимному місці робиться саме для нього, незайвим буде поцікавитися думкою хлопця.
 • І нарешті, потрібно заздалегідь визначитися з місцем розміщення малюнка. В першу чергу попросіть тату-майстра нанести ескіз олівцем і подивіться, як вибране зображення буде виглядати зі сторони.

Поставтеся до вибору тату на інтимній зоні максимально відповідально і прискіпливо і пам’ятайте, що вибраний малюнок залишиться з вами до кінця життя.

Топ-10 кращих татуювань

Десятка найбільш популярних і еротичних татуювань в інтимних зонах виглядає таким чином:

 1. Метелики і дрібні тварини. В одній пісні співається про те, що метелики пурхають у животі. Але ми не з чуток знаємо, що цей вид комах може перебувати у вигляді татуювання на лобку. Подібні ескізи найчастіше вибираються дівчатами з легким характером, не обтяженими будь-якими життєвими проблемами.
 2. Квіткові мотиви. Зовсім трохи популярності метеликам поступаються різні квіткові мотиви. Такі тату виходять вкрай вдалими практично на будь інтимної частини тіла, будь то зона декольте, сідниця, стегно або нижня частина живота.
 3. Написи. Фрази або окремі слова англійською, латинською чи китайськими ієрогліфами стали дуже популярними для інтимного тату. Вважається, що такі написи можуть змінити життя людини, підштовхнути його на звершення якихось подвигів або просто вберегти від негараздів. Правда, з якої причини дівчата стали набивати їх у прихованих зонах, досі не зовсім зрозуміло.
 4. Зірочки і сердечка. Це відмінні і ні до чого не зобов’язують символи. Вони не несуть в собі якогось додаткового сенсу і просто виконують своє пряме призначення – прикрашають тіло власниці. Зірочки і сердечка можуть бути як в єдиному екземплярі, так і групою. І в тому і в іншому випадку така татуювання виглядає дуже сексуально і гармонійно.
 5. Пір’я. Це символ, який дуже подобається романтичним натурам. Легка пір’їнка може бути представлено у вигляді пов’язки на стегнах, картинки на лобку або зображено під грудьми.
 6. Племінні мотиви. Орнаменти «трайблы» як і раніше залишаються в моді у прекрасної половини людства. Вони стануть гідною прикрасою області під грудьми, ключиці або нижньої зони живота.
 7. Кішечки. Милі та пухнасті тварини – символ, говорить про м’якості, поступливості і грайливості характеру їх власниці.
 8. Абстракція. Практичний склад розуму, далекоглядності, демонстрація сили і віри – ось як можна охарактеризувати татуювання в інтимній зоні абстрактної форми. Характер такого малюнка несе смислове, а не художнє навантаження.
 9. Птахи. Не виходять з моди, хоча в останні роки і стають не настільки популярними, зображення пернатих. Такий орнамент найчастіше вибирають жінки, які люблять перебувати в центрі уваги, але при цьому завжди зберігають свою індивідуальність і дотримуються чіткої життєвої позиції.
 10. Ажурні візерунки. Не обійшли стороною світ інтимних татуювань і різні ажурно-мереживні візерунки. Вигідно виглядають такі татуювання на великих м’язах, наприклад, стегні, а також на відстані від талії до грудях та сідницях.

Краще не робити інтимне тату, якщо…

Досить часто останнім часом можна почути думку, що татуювання на лобкової частини жінці принесли лише розчарування і обмануті очікування. Щоб такого з вами не сталося, не варто наносити малюнок за таких умов:

 • Ви не плануєте постійно підтримувати мінімальний рівень рослинності в інтимній зоні.
 • Якщо важко і болісно переносите будь-які хворобливі відчуття, адже сама процедура нанесення тату може бути дуже неприємною.
 • Незабаром очікується поїздка в теплі країни. Шкіра після татуажу буде почервонілий, запаленої і деякий час кровоточити, що ніяк не додасть сексуальності жінки. Фахівці рекомендують проводити процедуру взимку або восени.
 • Ви не підтримуєте стабільний вагу свого тіла. Пам’ятайте, що татуювання, яка буде красиво виглядати на пружною попці і пружною грудей, може потворним чином розтягнутися, якщо набрати пару-трійку зайвих кілограмів.

Підводячи підсумки, хотілося б нагадати, що якщо ви так і не змогли визначитися з вибором і прийняти остаточне рішення, наскільки необхідно вам вічне прикраса, можна нанести в інтимній зоні тимчасове тату, наприклад, хною. Такий варіант татуажу виглядає нітрохи не гірше, і через пару-трійку місяців ви зможете нанести новий і не менш модний орнамент.

Залишити коментар