Зачіска з виголеною скронею: дивно чи екстравагантно

Рано чи пізно кожна дівчина вирішується на експеримент зі своїм волоссям. І сьогодні однією з найбільш модних зачісок як серед зірок першої величини, так і звичайних дівчат є поголений скроню.

Мода чи епатаж?

Спочатку подібна зачіска асоціювалася з різноманітними субкультурами, але з часом вона стала ультрамодного, так що ви можете сміливо експериментувати подібним чином над своєю зовнішністю, не переживаючи, що вас зарахують до течією готовий або панків. Цікаво знати, що подібна зачіска з виголеним скронею носить назву скриллекс.

Отже, як ви вже зрозуміли подібні стрижки відмінно підходять тим дівчатам, які шукають нові оригінальні, а іноді і екстравагантні, образи.

Крім того, ви можете виділитися з натовпу за допомогою цікавого забарвлення локонів.

До речі, не варто думати, що якщо вам хочеться зробити стрижку з виголеним скронею, то решту волосся обов’язково повинні бути короткими. Зовсім ні.

Приклад подібної укладання з довгими локонами можна побачити на сьогоднішніх фотографіях актриси Розаріо Доусон. А ось приклад співачки Ріанни ясно вказує на той факт, що скриллекс можна зробити як на довгі локони, так і для короткої стрижки. І обидва способу будуть виглядати приголомшливо. Потрібно просто правильно підібрати укладку, і захоплене увагу з боку оточуючих вам гарантовано.

Але перш ніж так кардинально змінювати образ, вам все ж слід уважно вивчити питання про те, кому такі стрижки підходять ідеально.

Жіночі зачіски з виголеним скронею: кому вони підходять?

У першу чергу варто розуміти, що жіноча краса полягає не тільки в довгому волоссі, довгих нігтях і рожевому платті. Бути красивою – це значить створити гармонійний образ. Саме з цієї причини потрібно розуміти, що не можна міняти тільки стрижку.

Всі елементи вашого способу повинні поєднуватися між собою. Що стосується особливостей зовнішності, то фахівці вважають, що найкраще подібні жіночі стрижки виглядають на володаркою високих вилиць і правильних рис обличчя.

Також слід знати, що цю стрижку можна комбінувати не тільки з короткими, але і з довгим волоссям. Головне, правильно створити образ, щоб в цілому зачіска виглядала красиво і оригінально.

Маленька порада: якщо ви сумніваєтеся, чи варто вам так кардинально змінювати свій образ, то можете просто зібрати всі локони з одного боку, а іншу сторону ретельно зачешіть. Завдяки такій зачісці-імітації поголеного скроні можна визначитися подобається вам такий стиль чи ні.

Обов’язково гарненько подумайте, перш ніж так кардинально змінюватися. Адже якщо волосся вже збриті, то прикрити це ніяк не можна і вам доведеться чекати, поки вони не відросте. Так, і пам’ятайте, що до подібної стрижці вам потрібно буде звикнути. Але якщо ви твердо вирішили, що така укладання додасть вашому образу саме ту родзинку, якої вам не вистачає, то будьте впевнені, ви завжди будете виглядати модно.

Зачіски з виголеною скронею для дівчат: кого наслідувати

Як би ми з вами не стверджували, що будь-який образ можна придумати самостійно, найчастіше дівчата приміряють на себе екстравагантні нововведення знаменитостей. Скриллекс сьогодні найчастіше можна побачити на голові у голлівудських зірок. І більше всіх любить шокувати публіку подібними образами ніхто інший, як співачка Ріанна.

За останні кілька років вона з’являлася на публіці як з довгими, так і короткими волоссям, але основною родзинкою образу завжди був скриллекс.

І незважаючи на те, що скриллекс мав би виглядати найбільш органічно з одягом у стилі мілітарі, Ріанна довела, що подібна зачіска з виголеним скронею може поєднуватися і з довгим вечірнім платті.

Головне, зробити правильну укладку! А ось співачка Майлі Сайрус стверджує, що така кардинальна зміна іміджу може змінити ваше життя в кращу сторону. Можливо, саме з цієї причини вона останнім часом не розлучається з цим образом.

Короткі стрижки з виголеною скронею

Якщо у вас короткі локони, то поголений скроню виглядає найбільш органічно. Та й якщо зачіска вам не сподобалася, то чекати того моменту, коли довжину локонів можна буде зрівняти доведеться набагато менше, ніж при середній довжині. До речі, в цьому образі можна використовувати і косий чубчик. Але при цьому варто пам’ятати, що з боку поголеного скроні вона повинна бути коротше.

Також у цьому випадку ви можете спробувати зробити зачіску з двома поголеними скронями. Цей вид стрижки робить ваш образ ще більш екстравагантним.

Увага! Не підходить такий спосіб власницям витягнутих рис особи, оскільки в цьому випадку овал візуально стане ще довшим, що може значно зіпсувати ваш візуальний образ. Саме тому для дівчат з подібним типом зовнішності більше підійде зачіска, коли виголений один скроню.

Зачіски з ефектом поголеного виска

Якщо ви все ж не зважилися на подібну зачіску, то можете створити імітацію поголеного виска. Для цього вам потрібно всього лише ретельно зачесати волосся з одного боку тому. При цьому не забудьте використовувати достатню кількість засобу для укладання локонів.

А якщо ми знову звернемося до прикладу голлівудських зірок, то побачити як буде виглядати подібна імпровізація на прикладі таких зірок, як Міла Йовович або Лів Тайлер. Подібний ефект був досягнутий Мілою Йовович з допомогою заплетених кісок на рівні виска. А ось Лів Тайлер для таких цілей найчастіше використовують гель для укладання.

Зачіска з ефектом поголеного скроні хороша і тим, що вам не потрібно жертвувати своїми довгими гарними локонами. Так що сьогодні ви можете виглядати екстравагантно і сучасно, а завтра ваш образ стане романтичним і ніжним.

Як бачите, укладання з виголеним скронею, яка носить назву скриллекс, є досить популярною в наші дні.

Але перш ніж так кардинально міняти зовнішність обов’язково все гарненько обміркуйте.

Волосся, звичайно, обов’язково відросте, але якщо образ буде невдалим, то виглядати так вам доведеться досить довго.

Залишити коментар