Ямочки на попі: як швидко накачати сідниці, зробити їх круглими і пружними

Багато жінок стикаються з ситуацією, коли з’являються западини або ямочки на попі. Для когось таку естетичну проблему дуже важко вирішити. З’являються Ямочки як наслідки целюліту, в результаті невдалої операції або викликані особливостями будови сідниць.

Позбутися від наслідків таких причин буває досить складно. Існує безліч вправ для зміцнення сідниць. Вони допомагають накачати попу, зробивши її більш округлою.

Звідки беруться ямки на попі

Ямочки часто з’являються у жінок, які багато сидять. Їх можна скоригувати антицелюлітним масажем. Крім того, створено безліч вправ, які допомагають накачати попу.

Варто відзначити, що западини – нормальна частина кожної «п’ятої точки» звичайної людини. Вони є у всіх: чоловіків і жінок, дітей, старих. Щоб зрозуміти, як прибрати ямочки на попі, варто дізнатися, чому у когось вони помітні більше, а комусь зовсім не заважають.

Красиві, підтягнуті сідниці виглядають сексуальніше у будь-якої людини, незалежно від статі. Обвислі або запалі попа здатна зіпсувати навіть саму струнку фігуру. Однак, якщо підтягнути м’язи за допомогою регулярних занять, позбавлення від проблеми стане лише справою часу.

Звідки беруться ямочки на попі? Вони з’являються в результаті відкладення жиру навколо певних зон сідниць. У худих людей вони не помітні, тому що підшкірна клітина рівномірно розподілена під всією поверхнею шкіри сідниць. Якщо ж товщина шару збільшується, западини стають більш виразними – жиру у них набагато менше. Основні причини ямочок на попі:

 • спадкова схильність;
 • целюліт;
 • травма або хірургічна операція.

При «поганої» спадковості варто почати займатися спеціальними вправами, і ямки зникнуть, а сідниці придбають ідеальні форми. Крім того, целюліт можна швидко прибрати косметичними процедурами.

Можна «накачати» ямочки?

Що означають ямочки на попі? Людський організм настільки індивідуальний, що ямочки на попі можуть бути помітні й у худорлявих, і у пишнотілих жінок. Однак навіть при нормальному статурі ця проблема проявляється досить часто.

Медичні фахівці та численні статистичні дослідження можуть виявити досить багато причин появи ямочок на попі у жінок:

 • гормональні зміни;
 • шкідливі звички;
 • зайва вага;
 • недостатнє споживання рідини;
 • нераціональне харчування.

Багато жінок вважають, що ямочки над попою (на попереку) виглядають неестетично або навіть відштовхуюче. Проте будь-який чоловік скаже, що така пікантна особливість надає жіночій фігурі особливий шарм.

Похід до косметолога

Перелік практично кожного сучасного салону краси включає кілька процедур, покликаних скорегувати форму сідниць. Найбільш ефективні з них:

 1. Мезотерапія. В певну зону сідниць вводиться невелика кількість вітамінного коктейлю. Також часто застосовуються жиросжигающие препарати. Це дозволяє поліпшити стан шкіри, підтягти сідниці. Процедура досить результативна і безболісна. Перші поліпшення видно після одноразової процедури. Щоб отримати максимальний результат, варто пройти 3-5 сеансів.
 2. Вакуумний масаж. Для процедури застосовується спеціальна банку або медичне обладнання. Масаж банками виконують вручну, апаратний – за допомогою насадки, яка підключається до спеціального насоса. Щоб досягти позитивного ефекту, опрацьовують всю проблемну зону. Якщо близько до шкіри розташовані дрібні судини, можуть з’явитися синці.
 3. Ліпофілінг. Пересадка підшкірної клітковини із власних запасів» — один з ефективних рішень такої проблеми. Процедура вигідна тим, що зовнішні обсяги зменшуються, а ямочки зникають.
 4. Підшкірне армування. За допомогою спеціальних ниток під шкірою в проблемному місці хірург формує каркас. Завдяки такій процедурі форма сідниць коригується досить легко.Шкіра натягається в процесі оперування, а через місяць результати тільки поліпшуються.
 5. Контурна пластика. Для наповнення западин застосовують особливі наповнювачі – філлери. Більшість з них базується на гіалуронової кислоти. З часом кислота розсмоктується, тому через рік операцію повторюють.

Багатьох дівчат худорлявої статури турбують ямочки вище попи (на попереку). Однак такий «недолік» робить талію більш привабливою, це підтвердить будь-який чоловік.

У деяких косметичних клініках для вирішення проблеми западин на попі лікар пропонує ендопротезування. Під шкіру сідниць вводять силіконові імпланти. Операцію виконує кваліфікований фахівець, а перед процедурою пацієнтка проходить спеціальну підготовку.

Щоб впоратися з проблемою западин на сідницях, слід взяти до уваги і домашні засоби.Варто розглянути декілька популярних методик, щоб зрозуміти,які виконувати вправи,щоб прибрати ямочки на попі.

Вправи для сідниць

Змінити форму попи також можна і своїми силами, не виходячи з дому – якщо регулярно виконувати правильно обрані вправи. Завдяки щоденним заняттям попа набуває більш округлі обриси, а ямки перестають бути помітними.

Існує багато популярних способів, як накачати ямочки на попі:

 1. Лягти на спину, поклавши руки вздовж тіла. Ноги зігнути в колінах і покласти на стопи. Підняти таз до максимально високого становища, при цьому не відриваючи плечі від підлоги. Після декількох секунд опустити ноги. Вправа виконується по 10-15 разів 3 підходи.
 2. З положення лежачи на спині (як в попередній вправі) закинути праву ногу на ліву. Після цього як можна швидше почати піднімати і опускати таз. Сідниці при цьому не повинні торкатися підлоги. Вправа виконується 15 разів для кожної ноги.
 3. Лягти на живіт. Ноги звести разом, руки покласти під підборіддя. Не поспішаючи зігнути ноги, спробувати торкнутися попи п’ятами. У цій позі необхідно затриматися на 20-30 секунд. Необхідно виконати 30-50 таких повторень.
 4. Сісти на підлогу. Ноги звести разом і витягнути вперед. Спину випрямити. Руки покласти на талію. На сідницях пересунутися вперед на 3 м. Після цього необхідно повернутися у вихідне положення таким же способом, тільки тепер, пересуваючись тому. Виконати 3-5 підходів.
 5. Встати біля стільця. Руками впертися в спинку. Праву ногу відвести якомога далі назад, а потім повернути її на місце. Для кожної ноги зробити 20 махів.

Вже через місяць попа набуде більш округлі обриси, стане підтягнутою і привабливою. Також помітно зменшаться стегна.

Як зробити правильний вибір?

Щоб підібрати правильний метод, як позбутися від ямочок на попі, варто уважно стежити за своїм здоров’ям. Саме тому лікарський контроль необхідний при виборі будь-якого із запропонованих методів.

Крім того, варто звертати увагу на проблеми зі здоров’ям, вчасно лікувати простудні захворювання – вони можуть стати серйозною перешкодою для досягнення поставленої мети.

Найбільш ефективним є поєднання салонних процедур та регулярних фізичних вправ. Завдяки такій комбінації можна вже через місяць помітити перші поліпшення. Крім того, гімнастика, на відміну від інших методів, дає довгостроковий ефект.

Залишити коментар