Якою рукою треба брати гроші, а якою віддавати?

Слов’янський народ завжди серйозно ставився до прикметам і забобонам. Люди були дуже близькі з природою, тому довіряли її проявів і помічали закономірності. Коли не було синоптиків, погоду передбачали по поведінці тварин, за кольором неба на заході. Стать малюка називали без всякого УЗД, за формою животика вагітної.

Зараз люди вірять не всіх прикмет, але деякі з них так вкоренилися в наших сім’ях, що ми передаємо з покоління в покоління. Особливо це стосується грошей.

Біоенергетики, звичайно, по-своєму пояснюють правильне ставлення до фінансів, але якщо покопатися в їхніх висновках, коріння все одно призведуть до витоків цивілізації.

5 важливих прикмет про гроші

В наших руках постійно крутяться дрібні і великі, нові і старі грошові купюри. У магазині, на ринку, отримуємо зарплату, оплачуємо послуги, платимо по рахунках і так далі – перераховувати можна нескінченно. Але про те, що це треба вміти робити правильно, мало хто, задумується.

Існує безліч прикмет і забобонів, що стосуються фінансів:

 1. не тримайте свій гаманець або портмоне порожнім, завжди залишайте хоч одну монету або краще купюру будь-якого номіналу.
 2. вважається, що робити покупки в той же день, в який вам гроші прийшли дуже погано;
 3. уникайте великих розтрат в понеділок.
 4. ставтеся з повагою до всіх купюр і розправляйте їх, перед тим як скласти в гаманець.
 5. коли розплачуєтеся, не розкривайте широко гаманець, щоб ніхто не бачив, скільки у вас там грошей люди можуть наврочити, навіть якщо не хочуть цього.

Звичайно, бажано дотримуватися всіх правил поводження з фінансами, але ще є кілька секретів щодо того, якою рукою правильно віддавати гроші, а який брати.

Якою рукою треба брати гроші?

Якщо вам повертають борг або дають зарплату, беріть купюри лівою рукою. Це пояснюється тим, що вона знаходиться з того боку, де і серце, тому ви берете гроші з «чистим серцем». Тепер зрозуміло, чому ліва долоня свербить до прибутку.

Якщо віддавати вам хоче нехороша людина, заздрісний або серйозно хворий, не беріть гроші з його рук, але якщо дуже потрібні, вимагайте, щоб кошти він спочатку виклав на стіл, тумбу або іншу площину, бажано дерев’яну. Бувають ситуації, коли це зробити неможливо, тоді виконайте таку процедуру, як тільки опинитеся вдома. Нехай купюри полежать на дерев’яному столі. Дерево добре забирає негативну енергетику.

Якою рукою правильно давати гроші?

Якщо у вас просять борг, то дотримуйтеся певних правил:

 • не займайте у понеділок, вівторок або неділю;
 • нічого не віддавайте після заходу сонця;
 • не позичайте людям, невезучим у фінансовій сфері;
 • не передавайте гроші через дверний проріз;
 • не віддавайте розкриті купюри, згорніть їх навпіл;
 • якщо даєте в борг, робіть це правою рукою, керуючись не серцем, а твердим розумом.

Звичайно, бувають ситуації, коли хтось потребує термінової допомоги саме в понеділок увечері, не будьте безсердечними, чиніть по совісті.

Головне, не давайте купюри особисто в руки, а покладіть на будь-яку поверхню, нехай це буде навіть підлогу.

Якою рукою треба віддавати позичені гроші?

Гроші в борг краще не брати зовсім, але якщо ситуація змушує вас так вчинити, врахуйте, що борг платежем і зобов’язаний закінчиться, і пристойний, і красен. І скільки б не минуло часу, все одно чужі гроші будуть палити вам розум і руку, якщо ви не повернете потрібну господареві суму, тому щоб не сивіти від переживань платите в той день і годину, як домовлялися.

Щоб не зіпсувати стосунки з рідними і друзями, постарайтеся не позичати в них. Тому що фінансові спори можуть зіпсувати будь-які відносини.

Правильно віддавати гроші теж треба вміти. Не можна цього робити у понеділок, п’ятницю або у вівторок. Повертайте позичену суму вранці, ввечері цього робити не потрібно. Купюри повинні бути меншими, ніж ті, якими ви брали.

Якщо ви не вірите, у всі ці забобони і прикмети, не замислюєтеся, якою рукою гроші брати, а який віддавати, значить, ви вільна людина.

Просто ви розумієте, що гроші водитися не будуть, якщо не працювати, а не якщо сусіда позичити певну суму грошей у понеділок ввечері, передаючи через поріг з рук в руки.

Залишити коментар