Які об’ємні зачіски підходять на середнє волосся?

Сучасні віяння моди призводять до частих експериментів над своїм образом. Найбільш зручною є середня довжина локонів, так як саме на них можна зробити безліч різноманітних зачісок. Невеликі маніпуляції допоможуть зробити пасма короткими або істотно подовжити, все залежить від бажання і можливостей.

Сьогодні в моду знову увійшла об’ємна зачіска на середні волосся, приклади створення яких можна знайти в нашій статті.

Інструкція по створенню об’єму

Для того щоб зробити все самостійно, необхідно мати дві гребінці, інструменти для сушіння і завивки, а ще лак для закріплення.

Покрокова інструкція як зробити об’ємні зачіски на середні волосся:

 1. волосся обов’язково повинні бути чистими, краще їх вимити безпосередньо перед початком створення укладання;
 2. вологі волосся сушать феном, голову краще тримати вниз, щоб підняти їх біля коренів;
 3. тепер потрібно розділити голову на ділянки, верхні заколоти, а нижні і бічні трохи начесать біля коренів;
 4. тепер з допомогою плойки з великою насадкою їх потрібно накрутити, при цьому прилад тримають вертикально;
 5. закінчивши з вільними пасмами, відокремлюється ще один шар і з них проробляються такі ж маніпуляції;
 6. локони в зоні верхівки трохи начісуються і, поділивши на дві частини, їх теж варто накрутити;
 7. передня частина волосся і чубчик накручується тільки в напрямку від обличчя;
 8. на завершення голову збризкують лаком.

Поради по створенню об’єму

На середні пасма об’ємні моделі робляться таким же чином, як і на інші довжини. Для їх більш тривалої «життя» рекомендується використовувати засоби для укладання.

Пропонуємо ознайомитися з інформацією, як зробити об’ємну зачіску на середні волосся своїми руками:

 1. шевелюра після миття сушаться феном, голова при цьому нахиляється вниз. Таке становище дозволить підняти локони від коренів. Якщо їх не надто багато, можна збризнути лаком, а потім просто розчесати в звичайному напрямку;
 2. обсяг можна отримати за допомогою нанесення пінки на корені. Після пасма, піднімаючи біля основи, сушать феном. Кінчики можна завити щипцями або за допомогою бігуді;
 3. обсяг в хвості створюється наступним чином – відокремлюється трикутна частина волосся в області потилиці, її начісують і збирають на маківці. Залишилися локони збирають навколо і, приховавши начісування, закріплюють гумкою або шпилькою;
 4. шиньйон теж може стати помічником для створення об’ємного варіанти. Його достатньо закріпити в області верхівки і приховати власними волоссям середньої довжини.

Укладання з звичайним начосом

Сьогодні є багато образів, які навіть із звичайним начосом виглядає ніжно і водночас елегантно.

 • Проста модель за кілька хвилин. Основою служить середня пасмо, на потиличній частині зібране в пучок. Пасма, розташовані біля чола, начісуються, і укладається на зібрані локони. Вони ховаються під пучком. Пасма в скроневій зоні невидимками закалываются під начосом. Трохи лаку, і все готове;
 • Зачіска з косами у вигляді обідка. Все волосся крім двох середніх пучків в скроневих зонах начісуються і закріплюються ззаду. З решти локонів плетуть дві косички, які спереду перекидається на другий бік і закріплюються. Для збереження об’єму зачіски все можна збризнути лаком;
 • Елегантний начіс. Відповідний образ для будь-якого торжества. Вся голова поділяється на дві приблизно рівні частини в районі потилиці. Верхні локони закріплюються, а нижні збираються в хвіст. Його верхня частина начісується і покривається лаком. Інші локони обертаються для отримання пучка. Його потрібно добре закріпити шпильками. Від верхньої частини шевелюри відділяється пасмо, з якої плетуть косички. Решта волосся начісуються і укладаються до пучка, закріплюються невидимками. Коса повинна пройти навколо голови, а кінець сховатися під начіс. Локони з верхньої частини голови, які залишилися, закручуються в джгут і обертаються навколо пучка.

Інші укладання, з допомогою яких можна створити об’єм

Пропонуємо вашій увазі об’ємні вечірні зачіски, які досить легко повторити.

Вносячи деякі навіть невеликі доповнення, ви зможете постійно дивувати оточуючих.

 • Укладання з локонами. На середню довжину можна зробити будь-які локони. Дрібні завитки зроблять образ безтурботним і легким, а більш великі кучері внесуть певну романтичність. Якщо зачіска робиться для окремого випадку, можна створити більш складну голлівудську об’ємну зачіску на середні волосся з локонами, яка обов’язково забезпечить увагу всіх оточуючих;
 • Голлівудські хвилі. Для цієї укладання знадобиться плойка для створення великих кучерів. Вся голова розділяється косим проділом і накручується по пасмам від потилиці наперед. З різних сторін закручування має проходити в одному напрямку, це важливо для отримання бажаних хвиль. Після завершення всі розчісується і покривається лаком. Цей варіант є відмінним рішенням для створення вечірньої об’ємної зачіски на середні волосся;
 • Кучері за допомогою джгутиків. Розмір остаточних завитків залежить від того, скільки пасм буде закручено однією стрічкою. Укладання робиться на вологу голову. Локони поділяють на необхідну кількість пучків, кожен з яких закручують у джгут, а потім закріплюють стрічкою чи гумкою. Рекомендується таку укладку робити на ніч, цього часу буде достатньо для природного висихання голови. Головне пам’ятати, що все джгути повинні бути зроблені в одну сторону, щоб не вийшов «кульбаба».

Поради для створення весільної зачіски

Весільна зачіска, як частина образу, є однією з найважливіших складових. Щоб відчувати себе чарівною, все має бути продумано до дрібниць. Середні волосся – найбільш ідеальний варіант для класичного весільного образу. На якому саме стилів зупинити свій вибір залежить від багатьох чинників: бажання, зовнішніх даних і загального образу нареченої.

Досить часто на таку довжину роблять начіс. Це тонким волоссю додає об’єм, а низькорослим дівчатам зростання. Найчастіше такі зачіски вибирають нареченої, у яких сукні з відкритим верхом.

Об’ємна весільна зачіска на середні волосся сьогодні дуже популярна, давайте дізнаємося, як її зробити.

 1. Можна своїми руками завити локони, зробити високу зачіску або взагалі гладко зачесати волосся назад;
 2. Для створення образу принцеси роблять пучок або черепашку з декількома вільними пасмами. Локони при цьому прикрашають невеликими декоративними елементами. Все це відмінно виглядає як з відкритим сукнею, так і закритим.

Складні весільні образи рекомендується довірити виконувати стилістам або перукарям. Однак якщо ви вирішили зробити це самостійно, необхідно запастися шпильками, гумками, терпеньем і починати творити.

Покрокові інструкції в інтернеті стануть добрими помічниками.

Не забувайте постійно вдосконалюватися, будьте красивими і привабливими, створюйте красиві образи, і завжди виглядаєте на всі 100%.

Залишити коментар