Як зробити манікюр з фольгою

Голлівуд – законодавець мод, і останнім часом селебріті ввели в моду металевий дизайн манікюру. Нейл-арт не перестає дивувати новими методами дизайну нігтів – аплікації, нові види покриття, але і вдосконалює добре забуті старі – фольга для покриття нігтьових пластин, привносячи в її дизайн і методи використання нове.

Для манікюрного дизайну використовують тільки спеціальну манікюрну фольгу, яку можна придбати тільки в спеціалізованих магазинах.

Фольга для нігтів: види і опис

Її використання актуально при моделюванні як нарощених, так і натуральних нігтів, причому цей матеріал часто використовується для дизайну перше, або при модному покритті «котяче око» в якості підкладки. Вивчивши методику нанесення, можна без особливих навичок і майстерності створити креативне покриття.

У магазинах нейл-арту можна придбати кілька варіантів матеріалу, які відрізняються за методикою використання і зовнішнього вигляду дизайну: рулон, листи або стікери.

По своєму структурному принципом, манікюрний матеріал більш щільний порівняно з іншим, наприклад, для випічки, і випускається в наступних видах:

 • перекладна або листова фольга для нігтів – тонкий лист, який може продаватися у вигляді рулонів різних кольорів і відтінків, з малюнком або без них та іншими декоративними ефектами;
 • жата (сусальна, відривна) відрізняється певною структурою, з малюнком або без; випускається у вигляді цілого листа або стікера;
 • термоплівка – під впливом тепла, матеріал стає еластичним і податливим, що забезпечує легке покриття;
 • стікери – тонкі стрічки, мають клейку основу, дуже зручні у використанні, дозволяють створювати складний малюнок, і легкі у використанні. тому рекомендовані в якості навчального матеріалу для новачків нейл-арту.

Для новачків підійде і переказний тип, т. к. можна коригувати малюнок ще до моменту кінцевого нанесення матеріалу, або ж використовувати повне рівномірне покриття. Наноситься матеріал просто, має прийнятну цінову політику, а поверхня може бути гладкою, тисненій або з різними візерунками.

На нігтьові пластини, наноситься спеціальний клей/прозорий лак/базове покриття гель-лаку (з липким шаром) тонким шаром, на який накладається вибраний матеріал – малюнок і колір перекладається самостійно.

Наносити термоплівку на нігті потрібно в теплому приміщенні під лампою. Вибравши готовий трафарет, його наносять на нігтьові пластини і щільно притискають. Клеїти відривний або жатий тип можна за допомогою клею або лаку. Покриття може бути повним – суцільним шаром або ж у вигляді окремих візерунків.

Як нанести перекладну фольгу на нігті?

Перед процедурою розкладіть зручно усі інструменти:

 • сам матеріал для дизайну;
 • лак для основи, краще всього, якщо колірна гамма буде збігатися або поєднуватися, а універсальним буде прозорий лак;
 • для дизайну нарощених нігтів, необхідний клей або гель-лак;
 • апельсинова або ватяна паличка;
 • пінцет;
 • гострі манікюрні ножиці (для вирізання шматочків потрібного розміру).

Як правильно клеїти на нігті фольгу:

 • перший етап – підготовка робочої поверхні до покриття: створення правильної форми вільного краю, видалення кутикули будь-яким звичним способом (апаратний, хімічний, обрізний манікюр);
 • переносити матеріал на робоче поле найкраще пінцетом – для профілактики пошкодження клейкого покриття;
 • прикріплення листків відбувається за рахунок липкою основи гель-лаку, або ж не до кінця просохшего лаку, але тільки у випадку якщо планується покриття всього нігтя;
 • якщо в планах покрити тільки його частина – необхідно використовувати спеціальний клей;
 • робоча поверхня – матова сторона, яка добре притискається до нігтьової пластини і розгладжується апельсинової або ватною паличкою;
 • різким ривком, фольга видаляється;
 • малюнок або тиснення залишається на поверхні нігтьової пластини;
 • завершальним етапом буде топове покриття гель-лаком, фахівці рекомендують двошарове покриття.

Фольга для дизайну нігтів: як використовувати?

Якщо використовується непереводной тип, спочатку необхідно вирізати візерунок, і тільки після накладати його на основу і покривати закріплювачем. Оригінальним рішенням буде покриття мозаїкою. Для цього, необхідно порвати фольгу на дрібні шматочки, і за допомогою зубочистки або голки, викласти мозаїку як сподобається. Для основи під покриття підійде: гель-лак або шелак, акрил або ж звичайний лак.

Гарний матеріал і при нарощуванні нігтів, як правило, його використовують при створенні акваріумного дизайну.

Моделювання з ним дозволить розгулятися фантазії: можна покрити всю поверхню, яку-небудь ділянку, придумати візерунок.

Дизайн нігтів з фольгою: дзеркальний ефект

Повного дзеркального ефекту можна домогтися, якщо покрити фольгою всю нігтьову пластину. Модним трендом було, є і буде – золото і срібло. В такому випадку краще всього використовувати термофольгу, як найпростіший спосіб нанесення. Найголовніше – вибрати вже готовий дизайн і прикріпити його на своє законне місце.

Використання переказний фольги для нігтів, як ніякий інший вид нейл-арту вимагає акуратності і скрупульозності, але, в той же час, якийсь хаос додасть родзинку дизайну.

Залишити коментар