Як зробити ікри ніг тонше вправами у тренажерному залі?

Стандарт тонких литок ніг щеплена моделями, що володіють високим зростанням і довгими литковими м’язами. Але що ж робити нам, звичайним жінкам, зі своїми пишними литками? Давайте шукати відповідь разом!

Чому вони великі?

Причини великих гомілок існують, як мінімум три:

  1. широка кістка і розвинуті м’язи;
  2. скупчення жиру в області гомілки.
  3. набряки з-за затримки рідини.

Великі м’язи литок – проблема?

Розвинені литкові м’язи завжди притягують погляди чоловіків. Сильні ноги – краса жінки. Пам’ятайте, якщо м’язи пружна, об’ємна і завантажена, то на цьому місці ніколи не з’являться целюліт і в’ялість!

Причинами великих литкових м’язів можуть бути наступні:

  1. гіперстенічна тип статури з важкими і широкими кістками;
  2. спортивне минуле – великими литками нагороджують гімнастика, атлетика, бальні танці.

Вправи приносять користь, і насправді підкреслюють жіночність, якщо виконувати їх правильно. Жінкам гиперастеникам легко можна набрати м’язову масу, досягти успіху в спорті і в конкурсах бикинисток, оскільки м’язи легко відгукуються на навантаження зростанням.

Щоб просто тримати м’язи в тонусі і не допустити наростання жиру, потрібно виконувати двічі на тиждень кардіо вправи – біг, плавання, стрибки на скакалці, а силові тренування проводити в многоповторном режимі з мінімальними перервами між вправами чи підходами.

Розтяжка ніг – зменшуємо ікри

Як зробити ікри ніг тонше, не накачуючи їх ще більше? Допоможе розтяжка, яка розслабляє затиснуті м’язи і робить їх більш пластичною, а ікри тонше.

Встати обличчям до стіни, зробити крок назад однією ногою і зафіксувати п’яту на підлозі. Подати тіло вперед, щоб коліно стоїть попереду ноги подвинулось до стіни. Затримати положення на 20-30 секунд, повторити з іншою ногою. Сісти на підлогу, витягнути ноги вперед, згинаючись в стегнах під кутом 90 градусів. Випрямити спину, відводячи назад таз, спертися ззаду руками в підлогу. Потягнути шкарпетки на себе – зафіксувати позу на 20-30 секунд.

Встати на карачки так, щоб долоні були під плечима, а коліна – під тазовими кістками.

Впертися кінчиками пальців в підлогу і підняти таз, випрямляючи ноги і спину в положення перевернутої букви V, намагаючись розслабити поперек і підтягти живіт. Намагатися торкнутися п’ятами підлоги для розтяжки литок, затримати положення на 20-30 секунд.

Вправи виконувати щодня, або обов’язково додати в комплекс розтяжки після тренувань.

Спалюємо жир в області гомілки

Жир не щадить навіть саму робочу м’яз – литковий. Люди, що ведуть сидячий спосіб життя, помічають, що гомілку з часом перетворюється в тремтяче желе при ходьбі.

Насправді навіть просто в’ялі ікри виглядають набряклими і безформними, тому потребують підтяжки – м’язовому корсеті.

Для боротьби з жиром потрібна подвійна робота:

  1. зміцнити м’язи гомілки;
  2. спалити жировий прошарок.

Комплекс має поєднувати силові й аеробні вправи. Для зміцнення м’язів гомілки оптимально підходять підйоми на шкарпетки з гантелями і без них. Кількість повторень може доходити до 100 разів за підхід – ікри люблять велику роботу!

Для спалювання жиру потрібно займатися аеробними вправами.

Для тонких литок потрібні будь-які стрибки. Встати прямо, руки опустити по швах, відстрибнути ногами в сторони і одночасно зімкнути руки над головою. Повторювати 30-60 секунд, переходити до іншої вправи.

Випад назад і удар ногою вперед. Встати прямо, зробити крок назад, присісти так, щоб стоїть попереду коліно утворило з підлогою кут 90 градусів, піднятися і перенести стоїть позаду ногу вперед для удару, витягаючи носок. Повторити по 10 разів на кожну ногу. Стрибки з боку в бік. Включають в роботу м’язи-стабілізатори. Можна стрибати одночасно двома ногами або перестрибувати з ноги на ногу, що підходить початківцям.

Нахили на одній нозі забезпечать навантаження на задню частину ніг і розтяжку, що підтягне в’ялу шкіру. Встати на одній нозі, обережно нахилитися вниз, відводячи другу ногу назад. Початківцям можна згинати коліно. Повторити по 10 разів для кожної ноги.

Завершити комплекс можна хвилиною бігу на місці: 30 секунд піднімати коліна якомога вище, а інші 30 секунд – закидати п’яти до сідниць.

Тренування м’язів підтягнутий ноги, допоможуть створити захист від накопичення надлишкового жиру. Зазвичай товсті литки – це верхівка айсберга, і насправді вони повніють в останню чергу.

Подивіться на стегна, живіт і задню частину рук – поза сумнівом, на них теж є в’ялість, якщо вона торкнулася гомілку.

Засіб проти неї тренування в тренажерному залі, але не біжіть до тренажерів, вибирайте гантелі та штанги, щоб змусити м’язи працювати в природних умовах.

Як зробити тонкими ікри при набряках?

Усунути причину набряків. Звичайно, якщо ноги опухають з-за хвороб нирок, серця і печінки, то
пряма дорога до лікаря. Не варто намагатися самостійно пити сечогінні, можливо, проблема лежить набагато глибше.

Якщо набряки з’являються після тривалого стояння, бігу, ходьби, то просто підніміть ноги вгору, щоб забезпечити відтік крові. Давайте стопах і кісточок хороший відпочинок, вибирайте для ходьби зручне взуття, відмовтеся від каблуків.

Корисно зайнятися йогою, використовуючи перевернуті пози з піднятими догори ногами для поліпшення відтоку крові, почати плавати для м’язового розслаблення і усунення судом, обов’язково робити розтяжку.

Здається, що ікри стають на ногах тонше, якщо закинути фізичне навантаження, їсти зовсім мало. Але це уявна стрункість, за якою ховається відсутність м’язової маси і в’ялість в майбутньому.

Тільки силові вправи в поєднанні з правильним харчуванням і аеробними навантаженнями збалансують склад м’язів і жиру, усунуть набряки, жирові скупчення для підтягнутих і тонких литок.

Залишити коментар