Як зробити бант з волосся – схема плетіння

Образ сучасної дівчини вимагає суворої вишуканості, навіть у повсякденному житті. Це відповідність офісному стилю має свої неписані правила. Але дівчата, які хочуть трохи урізноманітнити і надати романтичності своєму зовнішньому вигляду, можуть скористатися радами за оригінальною укладанні шевелюри. Наприклад, можна зробити бант з волосся, ця зачіска дещо розбавить повсякденне строгість образу зайнята леді.

Укладання цієї зачіски процес нескладний, знадобиться всього лише гумка і кілька шпильок. Зачіска настільки вишукана, що багато зірки позують перед об’єктивами фотокамер, відвідують різні фешн-заходи, приходять на інтерв’ю в телестудії саме з нею. Цей факт і створив помилкова думка про складність подібного виду укладання, але насправді все просто і доступно. Розповімо про декілька способів, якими можуть скористатися сучасні модниці.

Довжина локонів

Зробити бант можна на волоссі абсолютно різної довжини, навіть на дуже коротких.

Можна відтворити цю зачіску за допомогою шиньйону або просто прикріпивши додаткові волосся на шпильки. Цим часто користуються такі знаменитості, як Періс Хілтон і Леді Гага.

Але насправді відповідь на питання, як заплести бант з власних, не особливо довгих волосся, не є важким.

Просто потрібно деяка креативність, і модниці бажання виглядати незвично.

Основна інструкція

Зачіска бант з волосся вимагає трохи часу для виконання. Все гранично просто, що не применшує достоїнства цього виду укладання.

Схема плетіння цієї оригінальної зачіски така:

 • Добре розчесані попередньо локони збираємо на маківці і закріплюють гумкою;
 • Кінський хвіст ще раз простягаємо, але залишаємо частину волосся вільними, щоб згодом використати їх для завершення укладання;
 • Отримана петля і буде самим бантом, а залишився хвостик потрібно невидимками прикріпити попереду, зі сторони чола;
 • Волосся в петлі ділимо рівно навпіл, щоб бант був акуратним і симетричним;
 • Через це поділ відкидаємо тому той хвостик, який закріплювали невидимками;
 • Закріплюємо пасма у підстави кінського хвоста, зробити це потрібно максимально непомітно і обережно;
 • Створивши на голові сам бант, можна зробити його більш об’ємним візуально, просто закріпивши половинки на тім’яній частині;
 • Закріпляємо Всю зачіску потрібною кількістю лаку для укладання.

Як ви, напевно, змогли помітити, сама схема плетіння банта з власних волосся нескладна. Звичайно, існують різні варіації, так як фантазія у дівчат безмежна.

Мальвинка з бантом

Коли потрібно заплести волосся для якого-небудь заходу, а часу на укладку залишається зовсім небагато, можна урізноманітнити бантом зачіску «мальвинка».

В основі укладання лежить поділ основної маси локонів на верхню і нижню частину. Ті пасма, які знаходяться внизу, залишимо розпущеним, а з зібраних нагорі, спорудимо саму зачіску.

Цей спосіб вимагає акуратності у виконанні, так як кількість пасом більше, ніж при створенні класичного варіанту. Розділивши верхню частину прямим проділом, закріплюємо гумками два одержані хвостика.

Потім, кожен хвіст знову поділяємо навпіл, отримавши в кінцевому підсумку чотири рівні по товщині пасма.

Два пасма залишаємо вільними – це кріплення майбутнього банта, а дві залишилися об’єднуємо додаткової гумкою внизу отриманої конструкції. Сполучивши верхні і нижні гумки, створюємо потрібну форму, закріплюючи її невидимками, а що залишилися вільними, закріплюємо середину зачіски. Бажано також використовувати лак, і підкрутити локони, які залишилися вільними потиличній зоні. За допомогою такого плетива вийде більш романтична зачіска, яка буде доречна на побаченні, вечірці, при поході в театр або на виставку.

Для стильної вечірньої зачіски теж піде це спосіб, але прикрасити саму перемичку можна буде гарною декоративною шпилькою.

Техніка плетіння дещо відрізнятиметься від попередніх:

 • Після того як зробили хвіст, можна однією тонкою пасмом обернути його у підстави, візуально сховавши саму гумку;
 • Локон закріплюємо за допомогою невидимки і лаку, вирівнюючи її пальцями руки;
 • Основну масу локонів знову ділимо на рівні половинки;
 • Кожну з двох пасом послідовно накручуємо на пальці, щоб вийшли рівні валики;
 • Закріплюємо валики біля основи хвоста, поправляємо при потребі;
 • Закріпивши всю конструкцію звичайним способом, на, обгорнуту спочатку пасмо, кріпимо симпатичну шпильку.

Щоб зробити бант об’ємним, власницям прямих або тонкого волосся можна порекомендувати укладання з гофре – це плойка, яка додасть об’єм до потрібного рівня.

Прикрашаємо коси

Розповідаємо, як зробити бант з волосся і прикрасити їм косу. Виглядає це навіть більш оригінально, ніж зачіска «бант з шпилькою». Особлива принадність у тому, що косу можна плести в різних напрямках, це не завадить прикрасити її завитушкой з власного волосся.

Бажано, звичайно, щоб у локонів була достатня для плетіння довжина.

 • Нахиливши голову вперед, починаємо плести колосок від шиї до верхівки. Радимо нанести деяку кількість гелю на волосся, щоб уникнути нерівностей при плетінні;
 • Дійшовши до маківки, фіксуємо гумкою;
 • Робимо бант, не відступаючи від рекомендацій, отриманих раніше.

Виглядає ця різновид зачіски дуже незвично і обов’язково приверне увагу до власниці. Навіть при строгому одязі в офісному стилі покаже, наскільки нестандартна особа, яка так креативно підкреслює свою індивідуальність.

Як зробити зачіску, в якій бант з волосся буде не з основної маси шевелюри, а тільки на тоненьких бічних пасмах? Зовсім просто. Це тільки підкреслить всю красу довгих волосся, якими природа і власна терплячість нагородили своїх власниць.

Заплітаючи косу не дуже щільно, можна, по завершенні, висмикнути кілька напівкруглих прядок по бічних сторонах коси. Зафіксуємо лаком, в результаті отримаємо ніжну зачіску, добавляющую миловидність господині.

Все, що допомагає виглядати жіночно і привабливо, необхідно застосовувати на практиці. Розповівши про малої дещиці способів, хочемо підкреслити – якщо настрій у жінки прекрасне, вона обов’язково буде виділятися на загальному тлі.

А зробити його прекрасним можна за лічені хвилини, витративши їх на створення оригінальної і сміливої укладання.

Залишити коментар