Як зробити амулет своїми руками: секрети виготовлення

Якщо ви мрієте змінити своє життя, вірите в магію і різні містичні штучки, то спробуйте виготовити собі амулет. Причому йти для цього до магів і чаклунів зовсім не потрібно, можна зробити талісман самостійно в домашніх умовах. Головне, знати послідовність. Тому давайте поговоримо про те, як зробити амулет своїми руками.

Практичні поради

Виготовити талісман самостійно під силу кожній людині, але, насамперед, потрібно розібратися з послідовністю дій.

А вони будуть такими:

 • Необхідно вибрати мету. Вона може бути будь-якою. Ви можете створити оберіг для захисту від пристріту, залучення багатства, імперський та амулет Венери та інше. Головне, пам’ятайте, що мета повинна бути однієї, конкретної;
 • Вибрати вдалий час для виготовлення;
 • Визначитися з матеріалом для творчості;
 • Очистити матеріал, з якого буде виготовлятися оберіг від непотрібної інформації;
 • Останній етап – наділення предмета магічною силою.

Як ви вже зрозуміли, вибір цілі – найважливіший етап. Тому, поки не визначитеся, навіщо вам потрібна ця річ, задаватися питанням, як виготовити амулет, не варто.

Після того, як мета майбутнього талісмана визначена, вибирайте матеріал чи предмет, з якого його робити. Наприклад, фігурка у формі серця або кошеня підійде для створення амулету любові, але ніяк не багатства. А ось захисним предметом може стати що завгодно: прикраси, ключі, шпильки, запонки і т. д.

Можна змайструвати найпростіший талісман. Для цього взяти шматок щільного картону, вирізати з нього коло або квадрат, нанести магічні символи і полити все розплавленим воском.

Після того, як ви визначитеся з метою і матеріалом для оберегу, оберіть правильний час. Це дуже важливо і воно буде залежати від того, на що ви заряджаєте свій амулет. Так, наприклад, на зростаючому місяці рекомендується робити обереги від псування, зла, пристріту і т. д.

Вибраний предмет потрібно очистити, щоб звільнити його від зайвої інформації. Процедуру очищення можна провести під проточною водою, над полум’ям вогню або за допомогою солі.

Після очищення можна наповнювати річ магічною силою. Для цього необхідно спорудити імпровізований вівтар: поставити в середині кімнати стілець, накритий чистою матерією і покласти на нього амулет.

Тепер запаліть свічку і обійдіть табурет проти годинникової стрілки, при цьому повторюйте мета, на яку заряджаєте предмет. Після цього візьміть артефакт і прикладіть до серця, прикрийте очі і прислухайтеся до себе.

Незабаром ви відчуєте відгук свого талісмана. У кожного це виражається по-своєму: одні відчувають тепло, растекающееся хвилею по тілу, а інші незвичайне заспокоєння. Загалом, емоції можуть бути різними. Після всіх цих маніпуляцій простий амулет готовий.

Варіанти амулетів

Як ви вже зрозуміли, виготовляти артефакти можна для будь-яких цілей. Для представниць прекрасної статі найбільш поширеним вважається талісман на любов. Тому давайте поговоримо, як зробити амулет Венери.

Виготовляти його рекомендується в п’ятницю на світанку при зростаючому місяці. Оптимальний матеріал для творчості – мідь, так як цим металом управляє Венера, і папір зеленого відтінку. Хоч папір і знаходиться під управлінням Меркурія, але він сприйнятливий до впливам.

Тому вибирайте з цих двох матеріалів, але пам’ятайте, що артефакт з міді має більш сильно дію, ніж паперовий. Зате папір доступнішою для багатьох – вирішуйте самі.

Послідовність дій при виготовленні талісмана на любов буде такою:

 • Необхідно запалити свічку. Вона повинна бути зеленою;
 • Візьміть матеріал, який обрали для виготовлення амулетів. Накресліть семиугольник, а на одній з його сторін, використовуючи червоні або чорні чорнила, зобразіть знак Венери. На іншій стороні майбутнього артефакту напишіть своє ім’я і те, чого б ви хотіли отримати від талісмана;
 • Ідеальний варіант, якщо напис, яку ви зробите на предметі, буде зашифровано. Зовсім необов’язково, щоб це був якийсь древній мову, цілком підійде німецький, французький, англійський, загалом, будь, яким ви володієте;
 • Якщо семиугольник намальований на шматку паперу, виріжте його по контуру;
 • Тепер візьміть цей амулет в руки і, пронісши його 3 рази над свічкою, повторіть: «Я заряджаю тебе силою Вогню»;
 • Уявіть, що з району вашого серця виходить потік енергії зеленого кольору. Цей потік потрібно пропустити через праву руку на артефакт і повернути назад в грудну клітку, але вже через іншу руку. Тим самим ви закольцовываете свою енергію і заряджаєте талісман на любов;
 • Тепер необхідно почекати, поки свічка догорить.

Одержаний талісман потрібно завжди носити з собою, наприклад, в сумочці або в якості підвіски на шиї. Пам’ятайте, що він служить для збереження любові і розуміння в родині, але не привороту чоловіки.

Амулет з монетки

Але не тільки енергію любові залучають за допомогою артефактів, при бажанні із звичайної монети можна зробити талісман на багатство. Для цього в дні, коли зростає місяць, візьміть дванадцять монет номіналом 5 рублів.

Потрясіть їх у складених долонях і висипте на гладку поверхню. Ті грошики, що впадуть «решкою» відкладіть, а впали «орлом» знову зберіть в руки і потрясіть.

Виконуйте такі маніпуляції до тих пір, поки у вас не залишиться одна монетка. Вона-то і стане головною складовою вашого талісмана. Тепер візьміть щільний папір і виріжте з неї два трикутника. Посередині отриманих фігур проробіть отвори.

Покладіть гроші між двох трикутників і склейте, важливо, щоб монетку було видно в отвори з двох сторін.

До отриманого артефакту прилаштуйте ниточку, обов’язково зеленого кольору, і повісьте талісман у себе вдома або на роботі. Він буде залучати до вас грошову енергію. Тепер ви знаєте, як легко зробити амулет з монети.

Ще один з предметів, який принесе своєму власникові багатство і удачу, називається імперським амулетом, як зробити його самостійно – таємниця. І навіть якщо таємний ритуал буде розкрито, то для виготовлення артефакту потрібні спеціальні монети, викарбувані до 1916 року. Загалом, зробити такий талісман самостійно дуже складно, вірніше, неможливо.

Як бачите, існують амулети, які легко зробити в домашніх умовах, а є й ті, чиє створення без спеціальних атрибутів неможливо. У будь-якому разі, якщо ви вирішили створити талісман для залучення тієї або іншої енергії, то пробуйте. Нічого в цьому складного немає, хай вам щастить!

Залишити коментар