Як стати жіночною, доглянутою і привабливою для чоловіків

Сучасний ритм життя диктує нові умови і вимоги до людей, особливо до жінок. Сьогодні багато представниць слабкої статі зовсім забули, як залишатися слабкими і жіночними, займаючись кар’єрним зростанням, самостійно здійснюючи домашні справи, виховуючи дітей поодинці. При цьому багато з них скаржаться, що не можуть зустріти справжніх чоловіків, з якими хотілося б пов’язати своє життя. Головний аргумент – чоловіки перестали бути сильними. Але нарощування жіночої сили і втрата чоловічої – це взаємопов’язаний процес.

Розуміючи все це, багато дівчат прагнуть стати слабкими і замислюються про те, як стати більш жіночною. Жіночність, як і краса, не є вродженою якістю, хоча деяких дівчат мами з дитинства навчають правильної жіночої ролі. А тим дівчатам, яким основи не були розказані, доводиться вчитися самостійно. Хоча це не так складно, як може здатися.

Жіночна дівчина завжди помітно виділяється серед інших. Чоловіки тягнуться до неї, як метелик до вогню, її хочеться оберігати і захищати. А якщо при цьому з нею приємно і цікаво спілкуватися, вона ніколи не залишиться на самоті. Залишилася сама малість – попрацювати над собою і власною жіночністю.

Важливі риси і якості

Жіночність – це така якість, яке видно здалеку, а підробити його складно. Щоб залишатися жіночною і привабливою, дівчині потрібно виховати в собі багато рис і звичок. Задаючи собі питання про те, як стати жіночною і доглянутою дівчиною, їй варто почати з основ та з’ясувати, які якості притаманні такій жінці. До них можна віднести:

  • м’якість і плавність рухів, легкість ходи, підтримка постави і злегка піднятий підборіддя – така дівчина не може залишитися непоміченою;
  • тиха манера мови, відсутність звички сперечатися або підвищувати голос;
  • усмішка і добре розташування до всіх оточуючих;
  • вміння доглядати за собою, приділяти собі увагу, цінувати власну зовнішність і красу;
  • готовність слухати і слухатися свого чоловіка, надаючи йому право приймати остаточне рішення.

Більшість цих якостей можна виробити самостійно, якщо свідомо підійти до питання, як стати жіночними. Багато дівчата замислюються про це вже в дорослому віці, коли виховання їх не в повній мірі навчило вести себе правильно.

Чоловіки звертають увагу на жіночних і привабливих жінок, які в повній мірі розуміють свою природу і вміють подати себе. Але не варто забувати, що стати жіночною і привабливою для чоловіків не так важливо, як для самої себе. Адже самоповагу і впевненість у собі також є важливими рисами привабливої дівчини.

Правила поведінки

Щоб по-справжньому бути жіночною і притягувати чоловіків, дівчині достатньо застосовувати у своєму житті всього кілька основних правил, які стануть основою її поведінки.

Любити себе і бути впевненою у власній привабливості. Зовні буде те, що створено всередині. Тому важливо себе хвалити, посміхатися відображенню в дзеркалі, з любов’ю доглядати за собою і приділяти увагу своїй зовнішності.

Стежити за власною поведінкою, ходою, поставою, манерою поведінки і мімікою. Важливо виробити у себе манери справжньої леді, тоді це буде виглядати природно і привабливо.

Переглянути свій гардероб, в ньому обов’язково повинні бути сукні та спідниці. Брюки краще носити як можна рідше. Те ж саме стосується темної і об’ємної одягу, що приховує достоїнства фігури.

Частіше просити про допомогу, дякувати за це, виражати власні емоції та визнаватися в слабкості. Жінка повинна залишатися жінкою в будь-якій ситуації, навіть якщо вона керівник.

Продовжувати вчитися: робити макіяж, доглядати за волоссям, розбиратися в типах фігури і особи, освоювати основи стилістики. Але при цьому користуватися послугами професіоналів: відвідувати косметолога, перукаря, займатися спортом з інструктором.

Виконувати ці правила нескладно, особливо якщо прийняте рішення вдосконалити себе і стати більш жіночною. Для кожного пункту важлива концентрація, потрібно постійно стежити за собою і своєю поведінкою, зробити деякі ритуали звичними.

Кожній дівчині потрібно індивідуальне кількість часу для виховання в собі жіночність, щоб стати бажаною і привабливою для чоловіків. Але результат вартий тих зусиль, які доведеться докласти. Адже жіночна дівчина подобається сама собі, а жити в гармонії з собою комфортно і приємно.

Залишити коментар