Волосся навколо сосків: чому воно з’являється і як з цим боротися?

Волосся навколо сосків – проблема нерідка і багато жінок стикаються з нею постійно. Якщо така рослинність виявляється у чоловіків, то особливих переживань це не викликає, так як за природою належить. Але от для слабкої статі, це питання має більш глобальну підґрунтя. По-перше, це не естетично.

Не кожна дівчина зможе дозволити собі роздягнутися, якщо у неї на грудях спостерігається рослинність, особливо темного кольору. По-друге, така ситуація викликає велику кількість комплексів.

Методи видалення волосків на увазі безліч варіантів. Хтось проводить процедуру вищипування, а хтось використовує інші способи депіляції.

Але слід знати, що жіночі груди – місце дуже ніжна і делікатна, тому використовуючи той чи інший метод, слід пам’ятати про ризик нанесення шкоди власному здоров’ю.

До того ж видаляючи волосся навколо сосків, у деяких жінок існує ризик досить неприємних побічних явищ, починаючи від больового ефекту і закінчуючи початком роздратування на грудях. Тому до вирішення даного питання варто підходити грамотно.

Чому з’являються волосся на грудях?

Перед тим як приступати до пошуку методів того, як прибрати небажані волосся навколо сосків, необхідно знати причини такого явища. Насправді подібна ситуація складається в тому випадку, якщо в організмі починають відбуватися якісь збої. Тобто він сам починає сигналізувати про ймовірний розвиток проблеми всередині.

У жінок волосся на грудях можуть проявлятися з наступних причин:

  • порушений гормональний фон. За рослинність на тілі відповідає такий гормон, як андроген. Якщо внаслідок будь-яких порушень його стає більше, то відповідно і зростання волосся збільшується. Причому тут не тільки кількість мається на увазі, але і місця локалізації. Щоб вирішити цю проблему, слід терміново звертатися до ендокринолога. Фахівець проведе огляд і призначить ряд гормональних аналізів, які дозволять визначити, в чому суть проблеми. За отриманими результатами лікар буде призначати методи лікування та їх тривалість;
  • також у жінок виникає така проблема на тлі підвищеної чутливості андрогенних рецепторів. Тут вже причина лежить в генетичній спадковості. Ендокринолог тут безсилий, тому видаляти чорні волоски навколо сосків доведеться допомогою косметичних процедур;
  • вагітність також може привести до активного росту волосся на грудях. Але ця проблема зумовлена також порушенням гормонального фону. Тому варто тільки народити дитину, як неприємність сама пройде;
  • не дарма всі лікарі закликають не займатися самолікуванням. Справа в тому, що багато лікарських препаратів, наприклад, кортикостероїди, містять в собі такі компоненти, які перебудовують гормональний фон. Як результат – у дівчини ростуть волосся в небажаних місцях.

У цілому, як видно з усього вище перерахованого, появу рослинності в основному пов’язано з гормональними збоями. Але в одному випадку лікар може допомогти вирішити проблему, в інших доведеться або думати, як їх видаляти самостійно, або просто чекати, поки закінчитися такий період, як вагітність.

Що робити якщо ростуть волосся на сосках?

Дане явище можна усунути в косметичних салонах, лікарнях або в домашніх умовах. Все залежить від того, що саме викликало таку ситуацію. При гормональних збоях призначається спеціальна гормональна терапія, яка допоможе все повернути в норму.

Коли проблеми з гормонами відсутні, то тут відразу варто сказати, що загрози здоров’ю жінки немає.

А, значить, необхідно шукати для себе оптимальну процедуру, яка дозволить позбутися від волосся навколо сосків у дівчини, тобто вирішити косметичну проблему.

Існує кілька способів, що дозволяють вирішити це питання, причому у кожного є свій часовий ефект.

  • Вищипування. Відразу варто сказати, що можна вищипувати волосся навколо сосків, але робити це треба делікатно, так як груди одне з найчутливіших місць на тілі. Крім того, тут дуже тонка шкіра, тому ризик вростання волосків під шкіру є. Максимально гладка шкіра протримається до 14 днів. Також щоб не вищипувати, можна використовувати звичайну бритву. Але тут варто проводити процедуру дуже обережно, так як можна порізатися;
  • Эпиляционные крему. Такий спосіб дає більший ефект, так як засіб проникає до самого кореня волосини і надає руйнівний вплив на його структуру. Досить просто провести спеціальною лопаткою або звичайною губкою по шкірі, і всі волоски втечуть. Але тут є свої застереження. По-перше, цей засіб не підходить жінкам, які мають підвищену чутливість шкірних покривів. По-друге, навіть найсучасніші крему можуть обпалити шкіру. По-третє, подібна косметика може зробити негативний вплив і на тканину самої молочної залози. Тому крем для епіляції повинен використовуватися дуже обережно. Тут ефект більш тривалий ніж від пінцета або бритви;
  • Можна спробувати застосувати електроепіляцію або використовувати віск. Звичайно, шкіра надовго стане гладкою, але жінці доведеться витерпіти значну біль. А ось, що стосується позбавлення від волосся назавжди, то тут варто скористатися методом електролізу;
  • Для жінок, що бажають позбутися від волосся на грудях назавжди, варто докладніше дізнатися про лазерної епіляції. Слід зазначити, що таку процедуру проводять в косметологічних салонах, але коштувати вона буде далеко не дешево;
  • Є така методика, як фотоепіляція. Вона також добре допомагає видалити чорні волоски на сосках. Але перед тим як її проводити, слід відвідати мамолога, які після обстеження дасть дозвіл на її проведення або, навпаки, заборонить.

Що жінка вибере, вищипувати волоски або пройти курс лазерної епіляції, вирішувати тільки їй одній. Але! У будь-якому випадку фахівці рекомендують спочатку звертатися до них за консультацією, так як, цілком можливо, що здоров’я жінки може стати протипоказанням до тієї чи іншої процедури.

Хоча бажання позбавитися від такої проблеми цілком зрозуміло, але наслідки неправильного видалення можуть бути досить неприємними.

Залишити коментар