Тип фігури трикутник: особливості підбору гардеробу

Якщо у жінки плечі ширше тазу і вся верхня частина тулуба виглядає більш масивною, ніж нижня, то такий тип фігури називають трикутником, а точніше – перевернутим трикутником. Таку фігуру, як правило, мають спортсменки. Зокрема, плавчині: у них накачані широкі плечі, широкі груди та руки з яскраво вираженими м’язами, а от попа невелика, найчастіше плоска і стрункі ноги.

Який одяг та з яких тканин віддати перевагу власницям такої статури?

Основні рекомендації

Жінкам-трикутниках слід вибирати такий фасон одягу, який дозволив би повторити контур фігури. У всіх предметах її гардеробу повинен проглядатися кут як основний геометричний елемент і тоді вона буде виглядати стильно і елегантно при будь-яких обставин.

Необхідно постаратися відвернути увагу від великовагової верхньої частини фігури і перемістити його на вузькі стегна.

Що носити жінці, якщо тип фігури трикутник? Необхідно намагатися приховати широкі плечі, а значить, ніяких підплічників на піджаках бути не повинно. Намагайтеся купувати верхній одяг, що має завищену лінію плеча, а ще звертайте увагу на форму рукава: вам підійде невеликий рукав реглан або рукав, втачанный глибоко. Відмовтеся від кофтинок з вирізом човник: вам можна носити тільки глибокі вирізи V-подібної форми.

Якщо ви любите смужку, то повинні знати, що зверху вона може бути тільки вертикальною, а знизу – горизонтальною. Так як потрібно сконцентрувати увагу на нижній частині силуету, ви можете вибирати одяг для фігури трикутник з декоративними елементами. Це що стосується штанів і спідниць.

Гардероб для верхньої частини повинен бути лаконічним і позбавленим яких-небудь деталей. Переважні кольори темні і непомітні. Взагалі, купуючи одяг, завжди звертайте увагу на тканину.

Не можна сказати, що у власниць такої фігури невеликий вибір – це не так. Але тканина обов’язково повинна бути щільною, твердою, добре тримає форму. Це стосується бавовни, шовку та вовни. І якщо для блуз або кофтинок переважно вибирати темні кольору, брюки та спідниці можуть і повинні бути виконані у світлих тонах.

Вибираючи прикраси і аксесуари, стежте за тим, щоб вони мали кутасту форму. Неприпустимо носити піджаки і жакети, в яких закоти і краю мають плавну форму. Навіть пряжка ремінця не повинна мати плавних вигинів.

Які сукні підходять типу фігури трикутник

Вибираючи сукню, звертайте увагу на моделі із завищеною талією, розкльошені до низу. У власниць таких фігур сукню в гардеробі може бути і не одна, хоча і вважається, що їм більше йде спортивний одяг. Зовсім ні. Головне – уникати всіляких воланів і рюш, які при такому статурі виглядають недоречно.

Ідеальний виріз для верху сукні – американська пройма. Ви можете відкривати шию і прикрашати її намистом. Відмінний варіант – сукня для типу фігури трикутник, в якому смужка тканини переходить на шию і обхоплює її.

Плаття-футляр – не найкраще рішення для такої фігури, хоча і вважається, що воно підходить всім без виключення. Краще, якщо до низу воно буде расклешаться. Ідеальне рішення – спідниця-сонце, трапеція або плісирована спідниця. Короткий рукав – не ваш варіант, так як він акцентує увагу на широких плечах.

На жіночій фігурі у вигляді трикутника добре виглядають туніки і топи без бретелей. Сукні з заниженою талією так само можуть бути присутніми в гардеробі, особливо ті, які мають рельєфні шви на ліфі.

Інші елементи гардеробу

Чому трикутник є жорсткою фігурою? Тому що він не схильний до деформації і поміняти його кути не представляється можливим. Тому і стилістичне рішення для фігури такого типу залишається однозначним і мало піддається яким-небудь варіацій.

Якщо любите топи, вибирайте ті, у яких рукав виконаний у вигляді метелика. Добре, якщо ваша блузка буде мати довжину до середини стегна – це дозволить висловити талію більш яскраво. Збалансувати об’ємну фігуру з трикутників здатні косі лінії і світлі відтінки в нижній частині. Ідеальною довжиною для спідниці є та, що доходить до коліна.

Що стосується штанів, то вони можуть мати будь-який фасон, але найбільше вам підійдуть брюки-кльош. При виборі купальника слід керуватися рекомендаціями, даними вище. В якості такого одягу для типу фігури трикутник підійде злитий купальний костюм з квадратним вирізом і широкими бретельками.

Роздільний комплект повинен мати яскраве забарвлення плавок і приглушену ліфа. Уникайте одягу м’яких, тонких тканин і тоді ви будете виглядати жіночно і елегантно в будь-якій ситуації!

Залишити коментар