Терапія і омолодження за допомогою цілющої володи

Наш організм складається з води на 60%. Не дивно, що він так потребує заповнення її запасів протягом усього життя. Зневоднення, особливо у важких формах, цілком здатне привести людину до смерті. А тим, хто худне, які дотримуються низьковуглеводні дієти, медики і зовсім рекомендують пити вдвічі більше рекомендованої норми здорової в день.

Але вода – воді ворожнечу, як відомо всім. Якщо ви станете вживати технічну рідину з-під крана, ви навряд чи досягнете оздоровлення, омолодження і схуднення. Швидше навпаки, знайдете масу хронічних недуг, а можливо, навіть серйозних отруєнь.

Тому будь-яку питну воду варто робити дистильованої, пропускаючи її через спеціальний фільтр для домашнього використання. Але що ж таке цілюща вода, застосування якої так завзято пропагують прихильники здорового способу життя?

Структура вологи з цілющих джерел

Цілющою водою прийнято називати рідина, самостійно виділяється з підземних джерел. Вона володіє унікальними цілющими властивостями не тільки через розчинених у ній мінералів, мікроелементів і газів. Дуже примітна її особлива, специфічна структура, якої не мають штучно отримані мінеральні води.

Через структурованості, рідина володіє масою поживних і цілющих якостей, і істотно перевершує в цьому плані штучно отриману мінеральну воду, незважаючи на ідентичний складу природних солей.

Правда, структура вмісту цілющих джерел зберігається в первозданному вигляді протягом дуже короткого часового проміжку. Буквально – для досягнення конкретних ефектів, слід вживати воду безпосередньо у водойми.

Неймовірно корисні властивості живої вологи, як ми вже відзначали, обумовлюються її структурованістю. Протягом 24 годин після забору води, в ній спостерігаються снежинкообразные згустки молекул.

За своєю консистенцією вона ідентична рідини, яка наповнює клітини абсолютно здорових немовлят. «Сніжинки» переважають у клітках дорослих людей, але їх концентрація помітно знижується з плином часу. Особливо якщо людина веде не цілком здоровий спосіб життя.

Чим старша людина, тим менше структурованої рідини присутня в його крові (винятком є ті, хто практикує йогу і східні єдиноборства – в їх випадку кількість «сніжинок» може навіть збільшуватися з віком).

Дослідники американського інституту довели, що в кожній здоровій клітині людського організму існує хоча б одна «сніжинка». Коли така структурована молекула потрапляє в середовище з небезпечними хімічними елементами, вона миттєво оточує себе захисною оболонкою, черпаючи для живлення внутрішні ресурси і всупереч негативному впливу ззовні.

Якщо ж говорити про хворих або старих клітинах, в них переважає переважно деструктурированная волога, яка є нездатною захистити їх від впливу згубних впливів.

Потрапляючи в середовище несприятливе, такі клітини майже миттєво гинуть. Саме тому заповнення запасів такої рідини є важливим кроком на шляху до набуття міцного багаторічного здоров’я.

Особливо примітні тут цілющі зміцнюючі властивості талої води. Саме в талої рідини відмічається найбільш висока концентрація шуканих «снігових» структур. Незважаючи на те, що багато хто всерйоз не можуть зрозуміти принципу дії цієї вологи, деякі п’ють її з задоволенням протягом усього життя… і мають при цьому воістину богатирським здоров’ям!

Мінеральний еліксир: готуємо в домашніх умовах

Наведені нами приклади не є рецептами приготування цілющої води у повному розумінні цього слова. Як ми вже говорили, справжню цілющу рідину можливо роздобути лише в певних джерелах, а її користь зберігається лише протягом доби, і це за умови збереження оптимальної температури.

Але люди все частіше вдаються до способів виготовлення мінеральної рідини, наполягаючи її на певних каменях. Цілющі властивості такої мінеральної води також великі. Вона здатна врівноважити кількість глюкози в крові, нормалізувати концентрацію холестерину, стабілізувати рівень кров’яного тиску, швидко оновити клітини печінки і нирок.

Мінеральний еліксир володіє очисними, протизапальні, ранозагоювальні та детоксикаційні властивості, в залежності від того, які конкретно камені ви використовуєте для її отримання.

Можна застосовувати наступні види каменів:

 • Рожевий кварц;
 • Димчастий кварц;
 • Кальцит;
 • Мармур;
 • Магнетит;
 • Цитрин;
 • Гірський кришталь;
 • Авантюрин;
 • Бурштин;
 • Сугилит;
 • Трахеї;
 • Лемезит.

Не турбуйтеся – вода не розчиняє ці камені, тому їх сміливо можна використовувати для виготовлення особливого еліксиру.

Щоб приготувати настій води, потрібно зробити її талої, і це цілком доступно в домашніх умовах. За методику виготовлення такого простого, і водночас потужного лікарського засобу, варто подякувати відомого гідротехніка Олексія Лабзу.

Отже, щоб заготовити протиевую рідина для приготування вашого цілющого еліксиру, поступите таким чином:

 • Відфільтруйте звичайну воду стандартним побутовим фільтром (це обов’язкова умова!);
 • Помістіть її в емальовану каструлю і поставте в морозильну камеру (взимку – на балкон, це навіть прийнятніше);
 • Як тільки вода схопиться льодком, перелийте її залишки в іншу ємність і заморозьте таким же чином. Лід з першої каструлі розтопіть природним шляхом і злийте в пляшку. Рідина з другої ємності повинна замерзнути лише на 2/3, і саме цю частину ми будемо використовувати. Залишки варто утилізовувати – саме в них містяться всі негативні речовини і надлишок мінеральних солей, переважаючі в звичайній воді;
 • Нагрівати отриману субстанцію не можна – є ризик позбавити її всіх корисних якостей. Волога повинна розтанути строго при кімнатній температурі;
 • Якщо за вікном світить сонце – сміливо ставте ємність на підвіконня з відкритою його частини. Вам потрібна жива вода, що володіє цінними властивостями, а у ваших кранах тече протилежна їй, мертва вода з підземних джерел. Жива волога живить все навколо, і тільки енергія сонця здатна дати вашої стандартної рідини цілющих якостей;
 • Після того, як приготування води завершено, помістіть в ємність з нею вибрані каміння;
 • Настій мінеральної рідини повинен тривати не менше доби в прохолодному місці.

Застосування чарівного еліксиру

Властивості отриманого мінерального еліксиру великі. Настояну на каменях воду використовують для різних цілей:

 • Пиття і приготування їжі – для лікування, зміцнення, оздоровлення і тонізації організму;
 • Розпилення – для загоєння ран, опіків та свищів;
 • Клізма – для глибокого очищення кишечника;
 • Компреси – для зниження больових відчуттів і прискорення регенерації тканин при травмах, ударах, розтягненнях, запаленнях;
 • Умивання – для поліпшення зовнішнього вигляду шкіри, волосся і нігтів, стимуляції місцевого метаболізму і кровообігу.

Альтернатива: медовий варіант

Найпростіший варіант приготування цілющої вологи – використання натурального квіткового або липового меду для її відстоювання. Цілющі властивості свіжої медової води є одними з найбільш ефективних в комплексних програмах відновлення здоров’я.

Регулярне вживання всередину медової рідини активує виведення токсинів, шлаків, продуктів гниття і розпаду вашого організму, природним чином відновить пошкоджені клітини, очистить кишечник, нормалізує метаболізм. А для її приготування вам потрібно всього лише залити 1 ч. л. меду склянкою дистильованої води і трохи настояти напій на сонці.

Вода – найбільш доступний, корисний і ефективний природний лікар від усіляких недуг. Правильне її вживання гарантує тривале збереження міцного здоров’я і життєвих сил. Готуйте і пийте цілющу воду правильно. Будьте здорові, молоді і красиві!

Залишити коментар