Татуювання на куприку: вибираємо малюнок, думаємо про наслідки

Самим популярним місцем нанесення тату серед жінок і дівчат є куприк і поперек. Тату на куприку неспроста завоювала таку популярність, адже на цій ділянці тіла малюнок виглядає особливо сексуально і привабливо. Однак справа не тільки в особливій естетичності малюнка, розташованого на куприку, крім цього велике значення має зручність його нанесення та великий вибір можливих композицій, які тут можуть поміститися, так як спина у жінок донизу розширюється.

Які саме малюнки особливо популярні і мають вони якесь символічне значення?

Популярні малюнки

Серед різноманіття варіантів татуювань, які можуть наноситися на різні частини тіла, в тому числі і на куприк або поперек, найбільшою популярністю користуються такі жіночі зображення тату на куприку:

  • метелики з розправленими крилами або зграйкою відлітають вдаль;
  • квіти і рослинні візерунки;
  • пташки;
  • змії, дракони і ящірки;
  • ієрогліфи;
  • геометричні візерунки.

Для будь-якої дівчини продемонструвати тату на куприку не складе особливої праці. Досить просто надіти коротше топік і джинси з низькою посадкою!

І всі навколишні зможуть насолодитися красивим малюнком на вашій попереку.

А от самій володарці досить складно буде оцінити красу татуювання і акуратність виконання без допомоги дзеркала.

Де і як зробити?

Кожен, хто вирішив зробити собі татуювання на куприку або будь-якому іншому місці, повинен розуміти, що ця процедура повинна проводитися в умовах повної стерильності, щоб уникнути зараження небезпечними захворюваннями.

Тому до вибору салону і майстри татуювання необхідно підходити дуже відповідально.

Майстер повинен мати медичну освіту і достатньо досвіду виконання татуювань, так як при нанесенні малюнка в цій галузі вкрай важливо дотримати симетрію. Найменше відхилення від схеми і невідповідність частин малюнка обов’язково кинеться в очі.

Як запевняють щасливі володарі тату в області куприка, колоти малюнки в цій області дуже болісно.

Вся справа в тому, що найчастіше вся картинка або її частину залежно від конфігурації розташовуються уздовж хребта, де будь-які маніпуляції проводити не особливо комфортно. У зв’язку з цим тату в цій області краще не робити дівчатам з низьким больовим порогом, так як неприємні відчуття доведеться терпіти досить довго.

Значення малюнків тату

Вибираючи малюнок для майбутньої татуювання потрібно розуміти що, так чи інакше, будь-який орнамент або напис на тілі – це символ, загадка, алгоритм, несучий прихований сенс.

Тому ставитися до вибору малюнка тату потрібно дуже відповідально і завжди пам’ятати про те, що просто так стерти його буде просто неможливо.

Перш за все, потрібно задуматися про те, яку саме інформацію ви хочете залишити на своєму тілі.

Буде як і раніше актуальною і важливою ця інформація через 10-15 років, адже з віком жіночі смаки та уподобання змінюються і тату може виявитися недоречним і навіть безглуздим, а позбутися від нього досить складно і дорого.

Тому перед походом в тату салон потрібно сісти і все гарненько обдумати і задати собі кілька важливих питань: «навіщо мені тату», «про що він має розповісти» і «на якому місці буде розташовуватися»?

Після отримання вичерпних відповідей на них все встане на свої місця. Зробити правильний вибір допоможе перегляд фотографій вже готових татуювань і прикладів малюнків на папері.

Доцільно зробити ескізи тату, які найбільше припали до душі, а також попередньо нанести малюнок на попереку з допомогою спеціального олівця і оцінити отриманий малюнок.

Залишити коментар