Стайлер для завивки волосся

Зробити ефектну зачіску або укладання завдяки сучасним пристроям сьогодні дуже просто. Так, наприклад, стайлер для завивки волосся допоможе швидко змінити образ, перетворивши прямі волосся в гарні хвилі, дрібні завитки або надавши карколомний обсяг.

Які моделі користуються найбільшою популярністю і заслужили гарну репутацію?

Що таке стайлер?

Стайлер – прилад, що дозволяє за короткий час створити ефектну укладання або зачіску. По своїй дії він нагадує плойку, але більш щадяще ставиться до волосся, оскільки виготовляється з сучасних матеріалів і має додаткові опції, що дозволяють регулювати температуру нагрівання.

Деякі пристрої оснащені функцією іонного кондиціонування. При включенні приладу негативно заряджені іони знімають статичну напругу з волосся, роблячи укладання більш гладкою, а пасма — більш блискучими і слухняними.

Є два види стайлеров — багатофункціональні і вузькоспеціалізовані. Перший варіант оснащений безліччю насадок, що допомагають швидко завити волосся, додати їм обсяг, створити гарні хвилі, грайливі кучері або, навпаки, розпрямити неслухняні пасма.

А другий варіант підходить тільки для однієї конкретної дії і знімних насадок не має. Вузькоспеціалізоване пристрій корисно купувати тим, хто точно знає свій тип укладки, не збирається експериментувати із зачісками й переплачувати за непотрібний функціонал.

Нюанси вибору

Визначившись з типом необхідного пристрою (багатофункціональний або вузькоспеціалізована), далі потрібно звернути увагу на наступні характеристики.

Потужність

Для домашнього застосування підійде пристрій невеликої потужності — до 0,1 кВт. Цього достатньо, щоб зробити ефектні кучері або розпрямити пасма. Пристрої до 1,5 кВт відносяться до серії професійних приладів, розрахованих на тривалу безперервну роботу з коротким часом розігріву до необхідної температури.

Тип управління

Більшість сучасних пристроїв оснащені електронним управлінням. Це дозволяє виставити потрібну температуру з точністю до 1 градуса, що, в свою чергу, дає можливість робити щадні укладання. Представники механічного типу управління мають на панелі звичайну кнопку «увімкнути-вимкнути» і температурний регулятор нагріву у вигляді коліщатка. Такі моделі коштують у кілька разів дешевше тих, що оснащені електронним блоком.

Тип поверхні стайлера

Це одна з найважливіших характеристик приладу. Поверхня може бути трьох видів:

  • металева – забезпечує швидку швидкість нагріву, але несприятливо позначається на стані волосся. Такі стайлери не варто використовувати для укладання слабких, надмірно сухих і пошкоджених пасом;
  • керамічна – сприяє рівномірному розподілу тепла, швидко реагує на зміну температури, не пошкоджує волосся і захищає їх від перегріву;
  • напилення – наноситься на керамічні пластини, знімає статичну електрику і робить волосся більш гладкими і блискучими.

Ширина пластин

Цей параметр потрібно вибирати в залежності від довжини волосся. Для середніх і коротких буде достатньо 2,5 см, а для довгих підійде прилад з шириною пластин від 3 див.

Наявність додаткових функцій

Опція терморегуляції дозволяє регулювати температурний режим і не спалити волосся розпеченим приладом. Холодний обдув теж забезпечує безпеку пасом за рахунок ущільнення їх структури. Моделі з функцією іонізації повітря відмінно знімають статичну електрику з волосся — локони добре тримають форму, стають більш шовковистим і гладкими.

Огляд популярних стайлеров

Вибрати найкращу модель для укладання сьогодні складно не тому, що виробники пропонують маленький вибір – навпаки, асортимент стайлеров величезний, і зупинитися на чомусь одному складно. Розглянемо найбільш популярні варіанти.

Babyliss Pro Perfect Curl

Професійна модель, що має стильний дизайн, три температурних режиму і безліч насадок для створення хвиль, спіральок, повітряних локонів і випрямлення волосся.

Стайлер для автоматичної завивки волосся оснащений дуже корисною опцією, що дозволяє регулювати напрямок укладання. Прилад потужний, швидкість нагріву-30 сек., передбачено таймер. Ціна 6-7 тисяч рублів.

Philips HP 8699

Бюджетний, але не найгірший прилад, цілком придатний для домашнього користування. Стайлер Філіпс для завивки волосся оснащений декількома насадками для створення великих і середніх локонів, дрібних кучерів і випрямлення волосся.

У комплект входять спеціальні шпильки для більш легкої укладання, плюс щипці конічної форми для додання обсягу і створення дуже популярних сьогодні повітряних локонів. Ціна 2-3 тисячі рублів.

Rowenta cf 4032

Сучасний і стильний пристрій для завивки. Його можна використовувати для формування кучерів, додання обсягу та випрямлення волосся. Модель відрізняється високою потужністю, швидким нагріванням. Керамічні пластини добре тримають температуру і надають щадне дію на волосся. Ціна — близько 2 тисяч рублів.

Відгуки споживачів про стайлерах для завивки волосся

Виробники стверджують, що всі сучасні моделі настільки багатофункціональні, що в змозі замінити кілька перукарських інструментів і допомогти у створенні чи не будь-яких зачісок і укладок. Але що говорять про їх дітища самі споживачі?

Ті, хто придбав стайлер для себе, дійсно хвалять його різнобічні можливості і швидкодія, адже отримати пружні кучері можна всього за 10-20 сек. з одного пасма. Але в той же час багато жінок відзначали, що при регулярному застосуванні волосся починають псуватися і втрачати свій здоровий вигляд. Тому потрібно завжди використовувати термозахисні засоби для укладання, незважаючи на покриття пластин приладу.

Стайлер для завивки волосся — дійсно потрібний і корисний пристрій, що виправдовує витрачені на його придбання гроші. З його допомогою в домашніх умовах можна зробити і красиві повсякденні укладання, і приголомшливі більш складні зачіски, що дозволить змінювати свій образ хоч кожен день, витрачаючи на це мінімум часу. Важливо тільки, надихнувшись експериментами та їх результатами, не забувати про підтримку здоров’я свого волосся, навіть якщо виробники запевняють, що зробили все для забезпечення їх безпеки.

Залишити коментар