Спіральні бігуді: — види, інструкція із застосування, відгуки

Спіральні бігуді – спеціальне пристосування, за допомогою якого при закручуванні на нього волосся прямі пасма набувають вигляд локона. У класичному виконанні – це палички спіральної форми з отвором на торці.

Через дірочку пропускають локон, який закручують на основі і в кінці фіксують гумкою. Використовують аксесуар в основному при завивці довгих і середньої величини порядок. З короткою зачіскою такого ефекту не досягти.

Спіральні бігуді: різновиди

В залежності від побажань жінки, можна вибирати бігуді більшого або меншого діаметру. Це вплине на пишність зачіски. Все частіше спіральні бігуді використовують для хімічних завивок. Але слід знати, що власницям пошкоджених і слабких прядок таку процедуру навіть у легкому варіанті робити не рекомендується.

Спіральні бігуді бувають двох видів:

 1. Тверді — виготовляються з матеріалів з підвищеною міцністю. Найчастіше для виробництва цих пристосувань використовується пластик, дерево або метал;
 2. М’які — з різних видів полімерної тканини.

Тверді бігуді зовні являють собою палички зі спіральною нарізкою, на які певним чином накручуються пасма волосся. Основною перевагою таких пристосувань є те, що за їх допомогою легко створюються красиві кучеряві вертикальні локони.

Техніка закручування на твердих пристосуваннях така, що спочатку може викликати деякі незручності при роботі з ними самостійно. Це стосується таких моментів, як завивание волосся на потилиці і задній частині голови. Тому якщо немає певних навичок, можуть виникнути невеликі проблеми.

Але, у міру того як руки будуть набувати досвід, ця проблема зникає. Другим мінусом при експлуатації є те, що їх проблематично використовувати на ніч, оскільки спати на твердих «штучки» не комфортно. Якщо вже вирішили пожертвувати своїм сном, то краще використовувати дерев’яні бігуді. По-перше, вони добре вбирають вологу, а по-друге, не так псують волосся.

М’які спіральні моделі виготовляються з міцного еластичного полімеру. Це такі вузькі чохлики з сітчастого матеріалу з силіконовими наконечниками. В комплекті є пластмасові гачки, які складаються з двох елементів.

М’які бігуді використовуються частіше, так як вони мають ряд обґрунтованих переваг:

 1. прості в експлуатації;
 2. при їх накрутці немає необхідності вдаватися до сторонньої допомоги;
 3. створюють великий візуальний об’єм зачіски;
 4. можна використовувати для будь-якого типу волосся, незалежно від їх довжини, товщини та інших факторів;
 5. зручно використовувати в нічний час, так як не створюють дискомфорту під час сну;
 6. легко підбирається діаметр перукарських аксесуарів для бажаного розміру локона.

Але кожна жінка самостійно вирішує, на що їй зручніше крутити свої волосся і який результат від використання їй більше подобається!

Як накрутити спіральні бігуді

Вище було сказано, що спіральні бігуді бувають двох типів – м’які і тверді. Таким чином, користуватися ними потрібно по-різному.

Отже, технологія завивки за допомогою твердих моделей:

 • В першу чергу необхідно добре вимити і висушити волосся (можна скористатися феном);
 • Взявши в руки маленьке пасмо волосся, її обробляють яким-небудь засобом для фіксації. Бажано використовувати пінку;
 • Після цього слід приступити до накручування підготовленої пасма на стрижень бігуді, стежачи за тим, щоб вона повністю входила всередину;
 • Тепер потрібно накручену пасмо зафіксувати, для чого можна використовувати навіть звичайну гумку;
 • Після того як все волосся будуть накручені, їх рекомендується підсушити феном.

У такому вигляді, звичайно, доведеться походити 4-5 годин. При цій техніці накручування локонів починається завжди від коренів волосся.

При використанні спіральних «штучок» завжди потрібно пам’ятати про наступні моменти:

 1. бігуді знімаються по черзі, щоб не пошкодити волосся;
 2. розкручені прядки не можна розтягувати;
 3. розкручуються всі завитки по черзі, щоб не заплутати їх;
 4. знявши всі спіральні «штучки», волосся не розчісують, а поправляють руками;
 5. щоб як можна довше зберегти вигляд вертикальних пружинок-спіральок, бажано зафіксувати їх, побризкати лаком для волосся.

Тепер варто поговорити про те, як накрутити волосся за допомогою м’яких спіральні бігуді:

 • Голову миють з шампунем і підсушують (рушником або феном);
 • Гачки з’єднують один з одним і поміщають в чохол так, щоб вони були помітні зовні;
 • Невелику пасмо скручують у підстави у вигляді петельки, але попередньо рекомендується обробити волосся фіксуючим засобом;
 • Гачком, стирчить з спіралі, захоплюють петельку і протягують всередину чохла. Таку операцію гачком проробляють починаючи з потилиці;
 • Щоб зняти бигудюшку, її необхідно обережно потягнути за спіраль.
 • Щоб спіральки трималися довше, бажано після розкрутки користуватися лаком і зафіксувати зачіску.

Завивку на спіральні бігуді завжди можна відрізнити від інших видів завивок. Від такої процедури варто чекати вертикальних локонів, що завжди виглядають красиво і оригінально, при цьому надзвичайно стильно і просто притягують, як магніт, до себе увагу оточуючих.

Які вибрати спіральки

В даний час будь-яка жінка без особливих проблем може придбати для себе відповідний комплект «спіральок». Для цього їй необхідно визначитися у своєму виборі. Його необхідно зробити, враховуючи свої особистісні уподобання, особливість структури волосся, бажану зачіску і т. д. А ринок готовий надати великий асортимент даної продукції.

Для коротких прядок фахівці рекомендують купувати такі моделі:

 • Для завивки невеликих локонів підходить модель «Сью». У набір входять два комплекти м’яких засобів за дев’ять штук (довжиною 15см і 25см) + гачок в подарунковій упаковці. Діаметр локона становить 2 см;
 • «Джулія». Також використовується для накрутки маленьких локонів. Набори бувають двох видів. No1 складається з 18 штук м’яких «спіральок» (довжина 30 см) плюс подвійний гачок. No2 складається з 26 штук + гачки»;
 • За допомогою моделі «Кет» роблять середні локони. Модель представлена двома наборами. В комплект входять 18 або 26 штук спіралей завдовжки 30 см + подвійний гачок;
 • Для створення супер об’ємних локонів пропонується модель «Єва». У набір входять 12 (або 18) спіралей завдовжки 30 см + потрійний широкий гачок + косметичка (за бажанням).

Для середньої довжини прядок рекомендується купувати:

 • «Кассандра» (середні локони). Представлений трьома наборами 9 штук по 30 см, 9 штук по 45 см і 26 штук тієї ж довжини + подвійний гачок + косметичка (за бажанням);
 • «Моніка» (тонкі завитки). Набори по 18 шт. і 26 шт. довжиною 45 см + подвійний гачок + косметичка (за бажанням);
 • «Джессі» (для середніх локонів). Набори по 18 і 26 штук довжиною 45 см + футляр + подвійний гачок;
 • «Лінда» (об’ємні кучері). У наборі 18 або 26 штук по 40 см і потрійний гачок.

Для довгих пасм рекомендується купувати:

 • Модель «Мірана» для вузеньких завитків. Набори двох видів 18 або 26 шт. по 55 см + подвійний гачок + серединка для крючочка (за бажанням);
 • Модель «Марго» для середніх локонів. У набір може входити 18 або 26 спіральок по 55 см + подвійний гачок + серединка для нього (за бажанням) + косметичка (за бажанням);
 • Модель «Глорі» для об’ємних локонів. 18 або 26 штучок + подвійний гачок + косметичка (за бажанням).

Вибір перукарських аксесуарів для завивання настільки широкий, що будь-яка жінка зуміє зробити себе красивою і надати своїй зовнішності особливий шарм, тим більше що користуватися такими предметами досить просто!

Залишити коментар