Пральна машинка на кухні: поради по установці

Пральна машина на кухні для більшості людей не є чимось незвичайним. Це цілком виправданий крок, який допомагає звільнити трохи простору в маленькій ванній кімнаті. Правда, деяких жінка хвилює питання, а як вона впишеться в дизайн. Переживати не варто, дотримуючись порад, які будуть наведені нижче, у вас вийде облаштувати просто ідеальну кухню.

Особливості дизайну кухні з пральною машинкою

Більшість людей помилково вважають, що кухня з вбудованою пральною машинкою втратить свій цілісний вигляд і стане незатишною. Побоювання не безпідставні, але тільки якщо підходити до питання несерйозно і не продумано.

Насправді тим, хто на самому початку ремонту планує вбудувати пральну машину на кухню, варто заздалегідь визначити місце для вбудованої техніки, тоді це не зіпсує дизайн приміщення.

Замовляючи меблі для кухоньки, відразу визначайте, де поставите побутову техніку, і як вона буде виглядати у обраному місці. Так, може бути створена кухня кутова з пральною машиною, де техніка займе зручне місце і навіть не буде видно для сторонніх.

До речі, відмінний приклад розташування машинки в приміщенні для приймання їжі – її встановлення у спеціально виготовлений меблевий каркас, який буде одного кольору з гарнітуром.

Загалом, при плануванні дизайну намагайтеся дотримуватися одного стилістичного рішення, колірної гами та форм. Зверніть увагу, щоб побутова техніка поєднувалася з меблями.

Шукаємо місце для агрегату

Звичайно, ідеальний варіант, щоб машина стояла в місці, де вона буде не тільки гармонійно виглядати, але де її зручно експлуатувати. Все інше обговорювати не має сенсу, так як в даний час встановити техніку можна хоч в підвішеному стані, причому вона буде нормально працювати і ефектно виглядати.

Ось деякі поради з вибору місця:

  • Доцільно поставити агрегат для прання в кут приміщення або спеціальну нішу. Це допоможе заощадити простір;
  • Потрібно передбачити близьке розташування каналізації та водопостачання;
  • Продумайте габарити техніки і тип завантаження білизни. На кухню зручно встановлювати пральну машину з вертикальним завантаженням, так як звичні горизонтальні може «не пройти» по габаритах;
  • Огляньте своє помешкання ще раз, буває і таке, що встановлення такої техніки взагалі не доцільна.

Підключаємо агрегат

Підключення пральної машинки на кухні буде проходити в кілька етапів:

  • Розпаковуємо техніку. Напевно, багато посміхнулися, прочитавши цей пункт, але він важливий. Важливо витягти побутовий агрегат з коробки, щоб не пошкодити нічого. Тому роздрукуйте коробку, витягніть машинку, зніміть упаковку з поліетилену, захисні листи пінопласту. Складіть все це назад в коробку. У більшості пральних машин є транспортувальні болти, зніміть їх, а в отримані отвори встановіть декоративні вставки, які повинні бути в комплекті;
  • Виставляємо агрегат по рівню. Найпростіший спосіб зробити це – перенести машинку на місце, де вона буде надалі стояти, розташувати і акуратно натиснути на кожен кут агрегату. Якщо техніка не гойдається, значить, вона стоїть правильно. Більш складний спосіб – використання спеціального килимка або підставки. Варто відзначити, що якщо виставити машину неправильно, то вона почне «стрибати» під час роботи. Це призведе до швидкого зносу деталей і виходу з ладу;
  • Підключаємо пральну машину до каналізації. Для цього знадобиться інструмент (розвідний ключ), запірні крани і перехідники. Першим ділом потрібно з допомогою перехідника підключитися до каналізації. Для цього в сток каналізації, який повинен бути організований, виводимо з’єднувальний шланг, що знаходиться в комплекті з пральною машинкою. Стежте, щоб шлаг не сильно заламывался і не перегибался, інакше це може призвести до протікання. Далі, до задньої панелі техніки (там є отвір) під’єднуємо шланг, розрахований на подачу води. Він також йде в комплекті. Фіксується шланг за допомогою пластикової гайки, яка закручується вручну, інструмент може її пошкодити. Другий кінець шланга монтується з водопроводом. На з’єднання обов’язково потрібно встановити запірний кран.

Установка пральної машини на кухні завершена. Увімкніть техніку до електромережі і перевірте роботу, завантажувати білизну поки не потрібно.

Підключення машинки для прання можна зробити самостійно за вищеописаною схемою, але якщо не впевнені у своїх силах, то краще зверніться до професіоналів.

Наостанок хочеться сказати ще ось про що. Багатьох господинь хвилює питання: «чи Вийде встановити пральну машину на маленькій кухні?». Відповідь – позитивний. Якщо зробити все правильно і продумати дизайн, то техніка буде виглядати дуже гармонійно.

Фахівці радять віддавати перевагу компактним агрегатів, вбудовуючи їх в меблі. Це дозволить зберегти стилістику і заощадити простір на кухні.

Загалом, незалежно від габаритів вашої кухні, розмістити на ній машинку для прання вийде, головне – бажання і трохи фантазії. Вдалого ремонту!

Залишити коментар