Макіяж з червоною помадою для брюнеток

Червона помада – класика, яка в певний момент з’являється в косметичці кожної жінки. Для когось це колір тільки на вихід, для вечора, але брюнетці вона цілком може бути елементом денного макіяжу, оскільки жінка такого типу апріорі яскрава і привертає увагу. Але як носити її правильно?

Хитрощі підбору червоної помади

В першу чергу необхідно правильно вибрати відтінок згідно Вашого кольоротипу. Професіонали рекомендують приймати до уваги температуру зовнішності, її контрастність і яскравість, і саме від цих чинників відштовхуватися, набуваючи червону помаду.

Оцінка проводиться по волоссю, шкірі, брів і очей, тому брюнетки вже можуть сміливо брати будь-які темні і яскраві варіації червоного. Теплі або холодні вони будуть, залежить від того, мідні або синюваті відблиски на волоссі, а також у жовтий або оливковий тон йде шкіра.

  • Визначтеся, де і коли буде «выгуливаться» цей продукт. Для вечірнього освітлення рекомендовано вибрати глибокі, насичені тони і текстури. Для денного – напівпрозорі, легені.
  • Текстура помади може бути абсолютно будь – який-від матового до леденцово-глянцевою, але при цьому потрібно розуміти, що в макіяжі повинні бути світло і тінь. Таким чином, якщо Ви вибрали глянсову помаду, зробіть макіяж очей матовими або сатиновими текстурами. Для матових губ, навпаки, обов’язковий блик на очах.
  • Окремо слід зазначити, що будь-глянець робить поверхню під ним візуально більше, тому власницям маленьких, тонких губ краще шукати саме таку текстуру. А ось матовий червоний чудово прикрасить повні, чуттєві губи. Єдине, про що не можна забути – матова поверхня стає рельєфною, що небажано у віковому макіяжі.

Пам’ятайте про те, що губи перед нанесенням будь-якого яскравого кольору повинні знаходитися в ідеальному стані: нагодовані бальзамом, отшелушенные, без висипань і запалень. Якщо контур нечіткий, бажано спочатку скористатися олівцем на тон світліше. Саму ж помаду рекомендовано наносити пензлем, щоб не помилитися з лініями: всі огріхи виявляться «під прицілом» чужих очей.

Загальні правила макіяжу для брюнеток з червоною помадою

Цей колір – своєрідна класика, внаслідок чого він робить свою носительку вільної в питанні підбору стилю одягу та інших компонентів образу. Однак все одно накладає деякі обмеження. Червона помада буде однаково доречна з потертими джинсами і сукнею-футляром, але почне конфліктувати з перебільшено домашніми речами. Враховуйте, що цей колір – суворий, активний, енергійний, привертав до себе увагу. Якщо на Ваших губах червоний, Вас будуть оцінювати повністю: і зачіску, і взуття, і одяг. І, звичайно ж, інші частини макіяжу.

  • Добре опрацюйте шкіру. Червоний на одній ділянці відразу ж підкреслить червоність всіх сусідніх зон, тому будь начебто непомітний прищ раптово придбає масштаби вселенської трагедії на пів-обличчя. Замаскуйте проблеми або відмовтеся від яскравих губ взагалі.
  • Оформіть брови. Навіть якщо Ви не любите сильно акцентувати, подбайте про те, щоб вони виглядали акуратно, мали чітку форму.
  • Не виконувати макіяж очей при яскравою помаді собі можуть дозволити тільки кароокі брюнетки: тобто ті, хто володіє природною високою контрастністю. Якщо у Вас світлі очі, без належного обрамлення вони можуть просто загубитися, тому обов’язково затемнення верхньої війкового лінії.
  • Так званий «Голлівудський образ» складається з червоної помади і тонких чорних стрілок. Форма у них класична, з яскраво вираженим гострим тонким кінчиком. Виконують їх підводкою, і краще, якщо вона буде не глянцевою, а матовою або напівматовою. Помада при цьому найчастіше глянсова. Додатково можна підкреслити лінію вилиць напівтінню, але це краще робити для вечірнього виходу.
  • Правило одного акценту у випадку з брюнетками має деякі винятки: темне волосся, особливо якщо вони довгі, дозволяють ставити активні темні, насичені кольорові плями. Відповідно, при світлих (сірих, блакитних, зелених) очах навіть у денному макіяжі брюнетки крім червоних губ можуть бути присутніми коричневі і сірі тони на очах.
  • Найкраща компанія для червоного – будь-які нейтральні та ахроматичні кольори: всі варіації білого, сірого, чорного, коричневого. У вечірньому макіяжі можна додати компліментарний зелений або жовтий, але вони – акценти, які повинні підтримуватися і в одязі.

Охайність і доглянутість – основні критерії образу, який може бути поєднаний з червоною помадою. Вона буде своєрідним маячком, який приверне увагу до Вас, тому будь-який недолік в одязі, взуття, зачіски, стан шкіри стане відразу помітний і виведений на перший план. І, звичайно ж, надягаючи червоний на губи, пам’ятайте про гарному настрої, внутрішньої впевненості: жінка з таким макіяжем повинна бути готова до поглядів оточуючих.

Залишити коментар