Макіяж і манікюр: як правильно наносити пудру

Будь-яка жінка прагне до ідеалу, втілення мрії. В її образі все повинно бути прекрасно – шкіра, колір обличчя, манікюр. Домогтися цього допомагають всілякі косметичні засоби. Складно сучасній жінці обійтися без пудри.

Сьогодні ми використовуємо не тільки пудру для обличчя, але і для нігтів (акрилові). Важливо при цьому не тільки правильно вибрати засіб, але і знати, як наносити пудру.

Вибір кольору пудри для обличчя

Перш ніж вчитися, як правильно наносити пудру на обличчя, важливо розібратися, як підібрати її колір. Деякі при виборі цього косметичного засобу наносять його на зап’ясті або перенісся. Це не зовсім правильно. Нерідко шкіра обличчя має різні відтінки. Тому, якщо перевіряти тон тільки на одному її ділянці, велика ймовірність помилки.

Багато жінок вирішують проблему радикально – вони купують пудру відразу декількох відтінків. Хороший варіант в цьому випадку – засіб у кульках, яке дозволяє змішати різний колір для різних ділянок шкіри.

Вибираючи пудру, слід орієнтуватися на натуральний відтінок шкіри. Для перевірки кольору засіб наноситься на різні ділянки залежно від цілей подальшого його застосування:

 • якщо планується використовувати пудру для вирівнювання кольору обличчя, наносять її на чоло;
 • при виборі пудри для виправлення овалу обличчя перевіряти її потрібно на підборідді.

Після нанесення пудри потрібно почекати приблизно 10 хвилин. Після цього варто оцінити результат (обов’язково при денному світлі), використовуючи дзеркало. Особа під шаром пудри не повинно виглядати жовтим або сірим.

При виборі засобу важливо також врахувати, в яких умовах вона буде використовуватися. Для вечірнього макіяжу краще використовувати нейтральні відтінки, які дещо світліший, ніж природний колір обличчя. Якщо ж планується застосовувати пудру вдень, можна вибрати майже будь-який колір. Головне, щоб він добре поєднувався з природним відтінком шкіри обличчя.

Загальні рекомендації з нанесення пудри

Перш ніж нанести на обличчя пудру, слід використовувати денний крем і тональну основу. Тільки після їх всмоктування можна використовувати пудру. Якщо поквапитися, засіб ляже нерівно, можуть з’явитися неакуратні плями.

Важливо не тільки знати, як правильно наносити пудру, але і які правила догляду за інструментами для її нанесення. Кисті, спонж і пушки, які використовуються з цією метою, слід не менше одного разу в 10 днів мити теплою водою із застосуванням мила. Після цього інструмент висушують в природних умовах.

Для рівного природного кольору обличчя важливо дотримуватися кількох правил:

 • не можна втирати пудру;
 • щоб поправити макіяж і усунути некрасивий блиск до нанесення пудри, слід промакнуть обличчя серветкою, тоді особа «не потече»;
 • так звану зону-Т (підборіддя, чоло і ніс) слід опрацьовувати пудрою кілька разів.

Пудра для вечірнього макіяжу

Мета використання пудри при створенні вечірнього образу — закріплення тональної основи, усунення жирного блиску, надання шкірі шикарною шовковистості. В ідеалі використовувати розсипчасту пудру золотистих відтінків. Бажано, щоб вона була трохи світлішою, ніж завдана основа.

Важливо розподілити пудру легкими рухами без надавлювань. В цьому випадку засіб ляже рівним шаром,на обличчі не з’являться некрасиві плями.

Не варто використовувати занадто багато пудри. Слід розподілити її по обличчю дуже тонким шаром. Тоді макіяж не буде схожий на маску.

Пудра для денного макіяжу

Головне правило денного макіяжу — помірність. Тому і тонування особи повинно проводитися невеликою кількістю коштів. Основу на обличчя варто наносити тільки для приховування недоліків. Якщо ж потрібно тільки вирівняти тон і усунути блиск, можна використовувати тільки пудру.

При створенні денного макіяжу важливо знати, як наносити пудру на обличчя, в цьому випадку слід дотримуватися кількох правил:

 1. наносити засіб потрібно тільки при денному світлі, тоді макіяж буде виглядати натурально як в приміщенні, так і на вулиці;
 2. покривати обличчя варто невеликою кількістю пудри широкою кистю;
 3. особливу увагу необхідно приділити Т-зоні.

Як використовувати пудру-бронзатор

Останнім часом все частіше дівчата застосовують пудра-бронзатор. Вона ідеально підходить сторонницам рівного природної засмаги. На засмаглій шкірі засіб допоможе підкреслити гарний відтінок, на блідій — створити враження засмаглості.

Важливо навчитися до того, як використовувати бронзатор-пудру для обличчя, як наносити її. Під засіб в обов’язковому порядку використовується основа.

Після цього відтворюється наступна послідовність дій:

 • набрати на пензлик невелику кількість бронза тора, що висувається;
 • починаючи з лоба, дуже легкими круговими рухами наносити засіб на обличчя;
 • поступово просувати до вилиць і носа;
 • наостанок обробити невеликою кількістю бронза тора, що висувається підборіддя.

Використання акрилової пудри для нігтів

В нігтьовій індустрії акрилову пудру застосовують для різних цілей досить широко. Вона може бути використана:

 • для нарощування нігтів;
 • для створення незвичайного візерунка;
 • для зміцнення і відрощування;
 • щоб створити дзеркальну поверхню.

Цілі використання і результат багато в чому визначаються тим, до якого типу матеріалів можна віднести акрилову пудру. Далі наведено приклади того, як наносити пудру на нігті, у тому числі для досягнення дзеркального ефекту.

Нарощування акриловим матеріалом

Для нарощування можна використовувати будь-яку акрилову основу. Розглянемо, як в цьому випадку використовувати гель-пудру для нігтів SNS.

Технологія нанесення буде наступна:

 • зробити манікюр, зняти глянсовий шар нігтя, знежирити;
 • приклеїти форму;
 • нанесіть праймер;
 • ніготь і форму покрити базою;
 • вмочити палець у акрилову пудру SNS;
 • надлишки порошку струсити;
 • повторити дії з 4 по 6;
 • нанести на акрилову поверхню фіксатор;
 • бафиком запив поверхню;
 • ще раз нанести фіксатор;
 • два рази покрити акрилову поверхню топом;
 • просушити близько п’яти хвилин.

Створення малюнка бархатистого

Щоб отримати манікюр по технології «оксамитовий пісок», важливо знати, як наносити пудру на гель-лак правильно.

Для цього слід відтворити наступну процедуру дій:

 • покрити нігті потрібною кількістю шарів акрилового гель-лаку вибраного кольору;
 • нанести шар акрилового гель-лаку по всьому нігтя (для створення бархатистого ефекту по всій поверхні) або намалювати малюнок матеріалом;
 • присипати акриловою пудрою;
 • висушити в лампі;
 • струсити надлишки пудри щіткою.

Знаючи, як наносити акрилову пудру на гель-лак, можна створити величезну кількість варіантів манікюру. Актуальні як окремі нігті, виконані в техніці оксамитової поверхні, так і оксамитові квіти або імітація в’язаних виробів.

Як використовувати акрилову пудру будинку

Акрилову пудру можна використовувати в домашніх умовах. Таке покриття допоможе зміцнити і відростити нігті. Як наносити акрилову пудру на нігті вдома?

Для цього достатньо відтворити наступну послідовність дій:

 1. Нігті очистити і ретельно знежирити рідиною для зняття лаку.
 2. Кисть вмочити в мономер, потім в акриловий порошок.
 3. Отриману краплю точним і швидким рухом нанести на ніготь від кутикули до краю.
 4. Після підсихання нанести другий акриловий шар за тією ж технологією
 5. Після висихання акрилову поверхню запив, видаляючи нерівності, відшліфувати.
 6. Обробити Кутикулу лікувальним маслом.
 7. Нігті покрити лаком.

Важливим недоліком акрилового матеріалу покриття є дуже неприємний запах. Тому важливо подбати про гарне провітрювання приміщення до того, як застосовувати акрилову технологію.

Як створити дзеркальну поверхню на нігтях

На нігтях можна створити дзеркальну поверхню, використовуючи спеціальний порошок. Робити це найкраще на акриловій основі білого кольору або близького за кольором до відтінку пудри. Розберемося, як нанести дзеркальну пудру на нігті.

Для цього потрібно:

 • покрити ніготь акриловим гель-лаком;
 • якщо акрилове засіб має дисперсійний шар, його слід видалити;
 • насипати на дзеркальну поверхню пудру;
 • ретельно втерти пензлем-спонжем або просто пальцем до отримання гладкої дзеркальної поверхні.

Важливо точно дотримуватися інструкції по тому, як наносити дзеркальну пудру. Якщо зробити процедуру правильно, можна отримати абсолютно гладку акрилову поверхню на нігті. При цьому вона буде мати досконалу дзеркальну акрилову текстуру.

Таким чином, практично ні один образ сучасної жінки не обходиться без використання акрилової пудри або для особи.

Щоб манікюр і макіяж протрималися довше і виглядали природно, важливо дотримуватися правила нанесення, орієнтуючись на тип обраного засобу.

Залишити коментар