Біоармування обличчя гіалуроновою кислотою: користь і шкода

Сучасна косметологія пропонує жінкам безліч різних процедур, які дозволяють їм зберегти молодість і красу. Все більшим попитом користується біоармування. В його основі лежить дія гелевою ін’єкції гіалуронової кислотою. Ця процедура ефективна при перших ознаках старіння, вона абсолютно безболісна. Користь і шкода її викликають активні дискусії, тому важливо розібратися в цьому воппросе.

Особливості процедури

Гель, який містить гіалуронову кислоту, вводять під шкіру. Він створює ефект «армуючої сітки» – вона запобігає деформації шкіри. Ця процедура відрізняється від контурної пластики тим, що при останній «заповнюються» зморшки. Техніка виконання биоармирования інша: завдяки їй формується «сіточка ниток». Матеріал в обох випадках використовується один і той же.

Багато жінок замислюються над тим, у чому різниця між цією процедурою і биоревитализацией.

Відмінність криється в концентрації кислоти і в’язкості гелю. При биоармировании препарат вводять глибше, тому ліфтинговий ефект набагато сильніший.

Біоармування нитками теж користується популярністю. Але не всі жінки готові вводити під шкіру міцні сторонні тіла: золоті нитки, мезонити та інші. Гель не настільки міцний, тому він розсмоктується, створюючи «арматуру». Вона формується завдяки фіброзної тканини, що знаходиться за лініями, куди вводився препарат.

Нитки добре фіксують шкіру, але ревитализирующего дії немає, так як його забезпечує кислота. До того ж, вживлення ниток передбачає хірургічне втручання, на відміну від биоармирования. Дану процедуру відносять до терапевтичним, але вони обидві уповільнюють старіння шкіри обличчя і підтягують її.

Особливі техніки

Вони базуються на різних методах введення препаратів.

Розрізняють наступні види:

  • Векторний ліфтинг;
  • Софтфиллинг.

Векторний ґрунтується на множинних ін’єкціях, які проводять за певним напрямом. Софтфиллинг – це введення філлерів. Але замість голок з гострими кінчиками використовують тупокінцеві канюлі.

Завдяки цьому скорочується кількість проколів, шкіра не так сильно піддається травмуванню, тому гематом практично немає.

Як діє препарат?

Він діє за принципом «плюс-тканини» і збільшує тургор. Процес фіброзу зростає у міру загоєння, формується своєрідний каркас, який забезпечує ефект ліфтингу.

Коли розсмоктується гель, молекули гіалуронової кислоти вивільняються і стимулюють синтез колагену, зволожує шкіру.

Після процедури жінки відзначають зміни:

  • Зникають дрібні зморшки і глибокі складки;
  • Підвищується тургор;
  • Контур обличчя потягується, його форма стає набагато чіткіше.

Біоармування особи також використовується в якості профілактичного заходу і запобігає гравітаційний птоз шкіри. Але повністю вирішити цю проблему таким методом неможливо.

Потрібна підготовка?

Найчастіше застосовують на обличчі, але можлива коригування інших областей: шиї, мочок вух, зони декольте, кистей рук, лінії плечей, живота. Всі питання, які вас турбують, ви повинні обговорити з фахівцем.

За два тижні до процедури необхідно повністю відмовитися від препаратів, які зменшують згортання крові: аспірин, вітамін Е, антикоагулянти. Якщо процедура проходить у весняно-літній період і вам доводиться тривалий час перебувати на сонці, лікар може призначити прийом лікарських засобів, які пригнічують меланогенз. Це потрібно для того, щоб після процедури не з’явилася гіперпігментація.

За кілька днів може бути призначений прийом препаратів, які покращують згортання. Але це, швидше, профілактична міра і проводиться вона не завжди.

За добу повністю відмовтеся від спиртовмісних напоїв, виключіть спорт і активний фізична праця.

Як проходить процедура?

Всі ін’єкції проводяться виключно в процедурному кабінеті. Щоб повністю позбавити себе від
неприємних відчуттів, пацієнт може попросити місцеву анестезію.

Шкіру обов’язково обробляють антисептиком, а потім проводяться ін’єкції. Тоненьку голку вводять неглибоко, паралельно поверхні шкірного покриву. Препарати, необхідні для биоармирования особи, вводяться повільно, щоб вони повністю заповнювали порожнину, формуючи «ниточку».

Місця введення, напрямки голки вибирає фахівець у відповідності з індивідуальними особливостями пацієнта.

Тривалість цього заходу становить приблизно 1,5 години. В залежності від складності поставлених завдань може знадобитися повторна процедура або курс. Через кілька місяців, коли пошкоджені місця будуть гоїтися, результат наростає. Ефект від биоармирования особи гіалуронової кислотою зберігається близько одного року.

Що робити після?

Протягом декількох годин можуть залишатися почервоніння. Сліди ін’єкцій видно ще пару діб. Іноді бувають крововиливи, але вони розсмоктуються самостійно.
Лікар призначить крем та інші засоби по догляду. Вони володіють загоюючою, протимікробну дію, дезінфікують і сприяють якнайшвидшому загоєнню. Якщо є необхідність, спеціаліст пропише лікарські препарати для прийому всередину.

Перші добу не можна чіпати уражені ділянки руками, наносити на них косметику. Відмовтеся від відвідування сауни, басейну, тренажерного залу, не навантажуйте організм фізичними вправами.

Лікар після огляду оцінить стан шкіри, серйозність проблеми і визначить, яким препаратом краще впливати, і в якому обсязі його вводити. Пацієнту повинна бути надана повна і точна інформація про протипоказання, побічні ефекти і можливі реакції.

Сподіваємося, наша стаття допомогла вам знайти відповіді на питання, що цікавлять вас і ви зможете зробити зважений вибір на користь одного з вищеописаних процедур. Будьте прекрасні!

Залишити коментар