6 важливих секретів про тату на ключицях

Мініатюрні татуювання дуже цінуються любительницами натільних малюнків. Вони мають давні індіанські корені, корінних жителів Америки. Багато тату несуть в собі, таємний смисл, який пов’язує власника натільної малюнка з минулим, сьогоденням або відбувається на даному етапі життя, періоді.

Для дівчат тату пера на ключиці

  • значить, що вона вільна, і як птах є символом божественної сутності. Вона постійно прагне до волі, відважна, мрійлива і має хоробрістю. Для натільної малюнка майже завжди вибирається всього одне єдине перо. Дуже популярні малюнки пір’я сови і ластівки, орла і фенікса, півня і павича, страуса і індички. Слід враховувати, що значення тату змінюється при виборі птиці. Важливо, щоб ви знали, що перо криє в собі магію і чистоту, надію і високу моральність, швидкість і правду.

Татуювання птиці на ключиці:

  • дуже популярна як серед дівчат, так і серед сильної половини населення. Хоч чоловіки воліють наносити малюнки з птахами на руках і животі. Дівчата віддають перевагу стегнах, попереку, плечей і грудей. У кожного птаха є своє певне значення. Але у всі часи вони означали свободу і безкрає небо, далекі мрії і духовну силу.

Тату птахів пов’язане з повітряною стихією, є символом духовного прагнення людини до досконалості.

Найпопулярнішими є ластівки, сови, орли, чайки, голуби, павичі і пугачі.

Тату написи латинською та англійською мовами на ключиці:

  • найпопулярніші серед жіночої половини населення. І дівчата, які зважилися набити напис на відкритому і самому помітному місці, дуже хочуть виділятися з натовпу. Адже малюнок на ключиці просто неможливо не побачити, а навпаки він кидається в очі абсолютно всім. Ключиці прийнято вважати тільки жіночим місцем, але деякі чоловіки теж не проти прикрасити їх.

Існує думка, що татуювання з комбінаціями цифр і чисел притягують удачу, сильні написи і фрази можуть дуже сильно і безповоротно змінити долю людини. Найчастіше набиваються цитати і фрази великих мудреців або персональні фрази, придумані замовницею.

Тату троянд на ключицях у дівчат та жінок:

  • є символом відродження, святості й краси, любові й чистоти. Троянди на ключицях втілюють майже всі позитивні властивості. Це загальновизнаний символ не тільки у жінок, але і у чоловіків. Троянди назавжди залишаться самими як і загадковими квітами з інших кольорів. Їх краса і досконалість, завжди будуть захоплювати людство. Квітка несе в собі глибокий сенс і дуже різносторонній.

Наприклад, на Заході, в похоронних ритуалах квітка є символом вічного життя, радості і пам’яті. В алхімії символізує мудрість і духовне відродження після смерті. В перських містичні історії є уособленням недосяжного об’єкта любові. Поєднання хреста й троянди зустрічається в символиках тамплієрів та масонів. Сама троянда означає славу, шипи печаль, а листя її означають радість.

Боляче робити татуювання на ключицях?

Неважливо, яку за рахунком буде набиватися орнамент, напис або малюнок, завжди буде турбувати питання: це боляче?

У людей існують різні больові відчуття. Для деяких це почуття просто неприємно, для інших це нестерпно боляче. Багато хто порівнює почуття з дратівливістю від того, як працює машинка, деякі порівнюють з подряпинами і опіками.

У більшості замовників малюнків, думка сходиться, вони вважають ці відчуття не страшними і болісними, як це здається на перший погляд.

  • Цікавим фактом є, що коли людина не бачить голку, у нього больові відчуття на багато менше, ніж коли голка знаходиться в полі його зору. Найбільш важкими вважаються перші хвилини, після організм звикає до почуттів і розслабляється, в результаті процес проходить гладко.

Для мінімізації больових відчуттів слід вибирати менш чутливі ділянки тіла.

Наприклад, сідниці, зовнішні частини стегон, і інші області, які охоплені м’язами. Болючими ділянками по відчуттях є, ерогенні зони, з високою концентрацією нервових закінчень.

Тату під ключицями, на них і на ліктях, є надкостными територіями, між шкірою і кісткою дуже малий прошарок м’язової тканини, тому при проколах біль стає відчутнішою. Щоб не було сильно боляче фахівець в салонах використовують спреї, до складу яких входить лідокаїн. Але спрей можна наносити перед первинним проколом голки.

  • Якщо ви будете абсолютно володіти інформацією і правильно себе налаштуєте, це допоможе вам впоратися з ситуацією. При правильному психологічному настрої, знижуються больові почуття.

Татуювання на ключицях для дівчат:

  • як такі не несуть ніякого особливого сенсу. Таким чином, прекрасна половина населення намагається підкреслити свій індивідуалізм і оригінальність. Вибір цієї ділянки тіла, пояснюється тим, що місце під ключицею практично не деформується, навіть якщо людина сильно видужає. Малюнки і написи у цих місцях підкреслюють витонченість, сексуальність і жіночність. Для більш оригінальності можна попросити майстра нанести індивідуальний малюнок. Хоча це й коштує додаткових витрат, але ваша ексклюзивність та унікальність буде чудова;
  • У салонах у майстрів, представлені популярні варіанти малюнків татуювань на цю ділянку тіла: рибки, пір’я, діаманти, зірки, черепахи, ластівки в стилі олд-скулл, етнічні написи, різні квіти, написи на різних мовах.

Якщо ви будете робити собі тату-напис з рунами, будьте дуже уважні і обережні при виборі кожної з рун. Кожна руна несе в собі дуже сильне і велике значення, завдавши напис з ними, рекомендується вивчити писемність древніх скандинавів і слов’ян. Вибір натільної малюнка завжди дуже важкий процес.

Важливо зрозуміти, які риси характеру, символи, або функції ви хотіли б втілити в своєму малюнку. Прагніть до кращого і прекрасного, ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Будьте оригінальними і неповторними.

Залишити коментар