Через скільки років відзначається паперове весілля, що можна подарувати чоловікові?

Другу річницю народження сім’ї прийнято називати паперовій, оскільки саме цей період вважається своєрідним тестом на сумісність партнерів, їх шанобливе ставлення один до одного та освіченої осередку суспільства. Наскільки ви знаєте, папір – надзвичайно делікатний матеріал, який мнеться і рветься буквально від кожного дотику, а загоряється від мінімальної іскри.

Так і з молодими шлюбами: їх учасники ще придивляються один до одного, не навчилися повною мірою цінувати те, що мають, і тільки починають вчитися піклуватися один про одного.

За ці пару років подружжя побудували чимало спільних планів на майбутнє, зруйнували ілюзії відносно один одного, навчилися планувати сімейний бюджет і прийняли власну позицію щодо створеної сім’ї.

Через два роки молоді усвідомлюють, що шлюб – це постійні компроміси, неймовірне терпіння і щоденну працю. Вони опанували мистецтво гноблення власного егоїзму, знайшли спільних друзів і навіть встигли обзавестися дітьми.

Все це не варто залишати без належної уваги, і подружжю просто необхідний сімейне свято-розрядка, який нагадає їм про колишні почуття, зміцнить союз і налаштує на позитивний лад. Саме таким торжеством і є паперове весілля.

Традиції різних країн

Два роки шлюбу – це своєрідний Рубікон, після якого подружжя розуміють, наскільки міцний, стабільний і перспективний їх союз. З цією датою пов’язано чимало цікавих обрядів, список яких поповнюється з кожним новим роком. Яскравіше всього подібне свято відзначається на Сході. Наприклад, у віддалених китайських провінціях досі можна спостерігати за танцями подружніх пар, одягнених в паперові одіяння червоного кольору, схожі на пір’я курки і півника.

У дворі розпалюється багаття, і чоловікові належить зображати півня, який доглядає за дамою свого серця. У розпал «відносин» на танцювальний майданчик виходить один із запрошених, одягнений в чорний костюм ще одного півня, який вносить розлад в складається пару.

Дружину потрібно здолати свого супротивника, після чого спалити його вбрання, і запросити гостей за святковий стіл.

У Візантії існує ще один цікавий звичай: подружжя обмінюються саморобними паперовими ляльками, в середині яких заховані записки. В них зазначені всі переваги, якими володіє одержувач. Протягом всього торжества дружині та чоловікові необхідно пильно стежити за дарами, щоб їх не вкрали запрошені. Під кінець застілля записки витягуються і зачитуються вголос.

Греки відзначаються річниці весіль дворічної «витримки» спеціальним «грошовим танцем». На його протязі всі гості зобов’язані прикріпити до костюма дружина паперову купюру солідного гідності.

Що подарувати?

Переходимо до того, що конкретно буде доречно подарувати подружжю, і чим їм можна подарувати один одного. Зрозуміло, самим актуальним подарунком буде все те, що зроблено з паперу, ну або з скла на крайній випадок. Наприклад, друзям можна піднести смішний шарж, колаж, сувенірний календар, зроблений під замовлення, фотоальбом і навіть паперові квитки на літак або поїзд, який відправить їх на романтичний уїк-енд.

Насправді, варіантів того, що подарувати на паперове весілля подружжю або друзям, існує безліч.

Судіть самі:

  • У будь-якій ситуації буде актуальний грошовий дар. Скільки піднести – вирішувати тільки вам, головне, щоб це були не монети, а саме купюри. Тільки вони забезпечать родині достаток і благополуччя;
  • Якщо в родині вже є поповнення, потрібно замислюватися не тільки над тим, що подарувати дружині або чоловіку на паперове весілля, але і про піднесення їх спільному чаду. Відмінним варіантом стане паперовий набір для творчості, що складається з кольорового паперу, картону, макет майбутнього виробу, клею та ножиць. Повірте, всі ці нехитрі речі подарують родині багато щасливих і плідних хвилин;
  • Вирішуючи проблему того, що подарувати дружині або чоловікові на паперове весілля, згадайте про такому стародавньому мистецтві як орігамі. Завдяки йому, зі звичайного паперу виходять звірі, квіти, фантастичні вироби, дивовижні риби і навіть силуети людей. Фігурка-орігамі стане символічним, приємним і красивим подарунком;
  • Самі подружжя можуть обмінятися такими приємними паперовими дрібницями, як: абонементи у фітнес-клуб або на здійснення стрибка з парашута, сертифікати на покупку парфумів або одягу, листівками з особисто складеними віршами, підписками на глянцеві видання, книгами, фоторамками, перекидними блокнотами і навіть скляним посудом, упакованої в яскраву святкову папір.

Психологи з сімейних стосунків рекомендують молодятам не тільки знати, скільки точно років відзначається паперове весілля, але і повторити в цей день ті клятвені обіцянки, які прозвучали з їхніх вуст в день одруження. Вважається, що таким чином назовні знову вийдуть ті почуття та емоції, які змусили людей укласти союз.

Залишити коментар