Як зробити збиті вершки в домашніх умовах – рецепт збитих вершків

Збиті вершки – це чи не найбажаніший ласощі для дорослих і дітей. Нинішня харчова індустрія готова уклала його в металеві балончики, нагородивши продукт надлишкової приторностью і явно хімічним запахом. З-за цього у господинь виникає цілком обґрунтоване бажання балувати своїх близьких домашніми вершками, ось тільки як їх правильно зробити, щоб у підсумку вийшов пишний, ніжний, що тане в роті десерт?

Що належить збивати?

Вершки, звичайно ж. Ось тільки і вони бувають дуже різними, причому відрізняються вони не тільки однієї жирністю, але і якісним складом, не кажучи вже про консистенції.

Якщо ви уважно вивчіть магазинний асортимент, то виявите, що цей продукт може мати як рослинну, так і тваринне походження.

В принципі, цей показник не сильно впливає на процес збивання вершків, чого не можна сказати про консистенції. Справа в тому, що при різній жирності молочки, її будова може бути абсолютно несхожим, що нагадує знежирений кефір, йогурт або щільну сметану.

З-за цього в домашніх умовах реально збити тільки ті вершки, жирність яких коливається в межах 30-40 відсотків. 15-типроцентные краще додайте в каву, і не витрачайте даремно час і сили. Найпростіший варіант того, як успішно збити вершки з першого разу, є придбання продукту, навмисно створеного для цих цілей. Його жирність дорівнює ідеальним 33-м відсоткам, ось тільки продається таке промислове диво не в кожній торговій точці.

Підготовчі дії

Перед тим як зважитися самостійно зробити збиті вершки в домашніх умовах, їх слід добре остудити, кинувши в камеру холодильника на всю ніч. Ні в якому разі не заморожуйте продукт, інакше в результаті збивання станете власником шматка відмінного вершкового масла або сколотин, але ніяк не довгоочікуваного десерту .

Попутно з молочкою охолоджуйте і тару, в якій будете готувати, інакше, нагрівшись, вона стане заважати утворенню щільної і пишної маси.

Чим слід збивати?

Деякі рецепти свідчать, що вершки приготувати реально і з допомогою морожениці, блендера або
специфічною насадки на кухонному комбайні.

В реальності ж об’ємна і повітряна субстанція з’являється тільки в результаті орудования подвійним або одинарним, електричним або ручним віночком. Зрозуміло, що швидше всього із завданням впорається електричний прилад.

Скільки і яким чином потрібно збивати?

Кожен рецепт збитих вершків, передбачає їх виготовлення в домашніх умовах, диктує різний час збивання, яке залежить від жирності і кількості вихідних продуктів. У будь-якому випадку починати збивати слід з малих оборотів, поступово доводячи швидкість до максимальної. А потім вже на неї доводити суміш до потрібної консистенції. Як тільки вона перестане капати з віночка, десерт можна вважати готовим. Але вимикати прилад відразу теж не потрібно, просто поступово зменшуйте швидкість і зводите її на «ні». Не перестарайтеся, інакше отримаєте домашнє вершкове масло.

А де ж цукор?

Логічне питання, яке потребує детального відповіді. Цукровий пісок – це саме те, що робить крем зі збитих вершків солодким і апетитним.

Знову ж таки, різні рецепти диктують несхоже кількість даного інгредієнта, зате правила його введення в молочну масу скрізь однакові.

Отже, готуючи вершковий крем, цукровий пісок (а краще, пудру з такого) слід закладати малими дозами, не перериваючи всього процесу. Використовуючи пудру з цукру, ви швидше досягнете ніжною і гладкою структури десерту, його витонченого смаку і охайного зовнішнього вигляду.

Кольорові креми виходять шляхом додавання харчових барвників, тоді як апетитний аромат досягається завдяки застосуванню спеціальних кухарських есенцій і ваніліну.

Обсяг закладається цукрової пудри розраховується в залежності від того, в яких цілях ви практикуєте рецепт виготовлення вершків для прикраси випічки, просочування торта, для створення відокремленого десерту та інше. В середньому цей показник складає 60-70 г пудри на 0,5 л кулінарних вершків.

Альтернативний варіант

Насправді, якщо вам хочеться зробити торт зі збитими вершками, а самого важливого інгредієнта немає і не передбачається, то виходом з положення може стати звичайне молоко. Зрозуміло, що доведеться використовувати загусники і витратити трохи більше часу на готування, але результат цього цілком заслуговує.

У ролі загусників здатний виступити один з наступних продуктів:

  • Білок, ретельно відокремлений від жовтка, і охолоджений в холодильнику. Його збивають так
    ж, як і самі вершки, з додаванням цукру або пилу з нього;
  • Желатин. З них надходять так: вимочують у холодній воді, потім підігрівають до абсолютного розчинення, і знову охолоджують. Вливати желатинову масу слід тонкою цівкою, вже трохи збиті вершки і до отримання потрібної консистенції;
  • Промисловий загусник. Його реально придбати в спеціалізованих кондитерських або бакалійних магазинах. З ним вершки з молока готуються згідно інструкції виробника.

Досвідчені кулінари стверджують, що самі ніжні вершки з приголомшливою консистенцією готуються тільки вручну, з використанням віночка.

Так, на це йде досить багато часу, але чого не зробиш заради насолоди смаком?

Залишити коментар