Де знаходяться акупунктурні точки для схуднення на тілі людини?

Вплив на акупунктурні точки – це частина китайської медицини. Цей метод застосовують для лікування багатьох хвороб, його практикують при зниженні ваги. Звичайно, не можна схуднути, харчуючись пончики на ніч і мляво масажуючи чарівні точки. Але якщо ви дійсно хочете позбутися від зайвих кілограм, то потрібно правильно використовувати акупунктурні точки для схуднення, збалансовано харчуючись.

В чому суть?

Цей метод відомий давно, але в традиційному варіанті для його реалізації застосовують спеціальні голки. Саме з їх допомогою впливають на активні точки. Але таку тонку роботу повинен проводити спеціаліст, самостійно здійснювати процедуру не можна. Професіонал знає, куди, з якою силою і як глибоко необхідно вводити голку.

Важливо знати, що акупунктура – це досить серйозна процедура. Якщо її провести неправильно, то можна заподіяти людині шкоди. Тому з великою відповідальністю поставтеся до вибору фахівця – він повинен мати необхідні знання і навички.

Більш безпечна альтернатива – точковий масаж або акупрессура. Вплив виявляється не голочками, а пальцями – спеціаліст натискає на потрібні місця. На тілі існує понад 300 активних точок, які умовно прийнято об’єднувати в 14 меридіанів.

По них протікає енергія, тому, впливаючи на них, можна нормалізувати роботу кишечника, відновити обмін речовин, зменшити апетит, вивести зайву рідину і поліпшити самопочуття. Але чи не призведе самостійна стимуляція біологічно активних точок для схуднення до плачевних наслідків? Чи можна це робити самостійно?

Як визначити точки?

Теоретично, можна знайти їх своїми силами, але зробити це непросто. Для вимірювань використовується
міра довжини – цунь. Її потрібно визначати шляхом вимірювання ширини фаланги пальця, тому для кожної людини вона буде різною.

Необхідно стимулювати до прийому їжі. Якщо людина страждає ожирінням, то сила тиску повинна бути середньою. На точку слід впливати кінчиком вказівного пальця. Якщо ділянка тіла маленький, то зручніше це робити сірником.

Спочатку натисніть, а потім здійснюйте обертальні рухи за годинниковою стрілкою – це активізує роботу органу. Якщо, навпаки, активність необхідно приглушити, то робіть проти годинникової стрілки. За хвилину слід робити два натискання.

Впливати можна від 30 секунд до 5 хвилин, залежно від завдань, які потрібно вирішити.

Куди натиснути?

Як же знайти точки, розташовані на тілі людини, для схуднення? Фахівці рекомендують починати з Гуань-юань. Щоб до неї дістатися, необхідно відрахувати 3 цунь від пупка вниз. Її стимуляція притуплює голод. Ще одна — Цзу-сань-лі. Цю біологічно активну точку можна розшукати так: сядьте на стілець, покладіть на коліно долоню. Потрібне вам місце буде розташовуватися під безіменним пальчиком.

Якщо регулярно масажувати, то в тиждень можна втрачати до 500 грам жиру. Активною зоною вважається Шао-шан. Її місце розташування – 1/10 цуня, рахуючи від куточка біля основи нігтя.

Багато методики схуднення припускають масаж точок на вусі. Щоб знизити апетит, масажуйте зону на мочці в тому місці, де вона з’єднується з щелепою. Це одна з найбільш активних точок на вусі для схуднення. За центр насичення відповідає та зона за вухом, яка розташовується в місцях з’єднання верхньої і нижньої щелепи.

Відкрийте сильно рот та знайдіть найбільш рухливе місце за вухом – точка знаходиться прямо під ним. Її краще стимулювати перед їжею, не менше 3 хвилин.

Цзу-сань-лі – одна з найбільш важливих зон на тілі. Сядьте рівно, зігніть ноги в колінах. Руки покладіть так, щоб колінні чашечки розташовувалися точно під долонями. Дистальна фаланга четвертого пальця буде над потрібною точкою. Її необхідно масажувати при нездужанні і почуття тривоги, вона допомагає в боротьбі із зайвими кілограмами. Її потрібно масажувати протягом 20 хвилин у вечірній час. Але якщо процес доставляє дискомфорт, то краще припинити.

Біля зовнішнього кута великого пальця знаходиться Шао-шан. Натискання на неї може викликати
легкі больові відчуття. Щоб схуднути, необхідно впливати на неї три хвилини з середньою силою тиску.

Які ще точки можна масажувати для схуднення? Від центру щиколотки відрахуйте 6 цуней – зона буде знаходитися біля великої гомілкової кістки. Її стимуляція не тільки сприяє схудненню, але і допомагає позбавитися від оніміння рук і ніг людини, неприємних відчуттів в області серця.

Щоб знайти всі інші зони, краще звернутися за допомогою до професіонала. Акупунктура в цілому і акупунктурні точки для схуднення – справа серйозна.

Будь-які експерименти можуть призвести до проблем зі здоров’ям і підшкірним кровотеч.

Залишити коментар