Зрада чоловіка: її причини і що робити

Психологи одностайно твердять, що чоловіки – істоти полігамні, і вірність єдиному партнеру їм чужа по природі. Однак деякі жінки, гаряче улюблені своїми дружинами, можуть з цим посперечатися. Вони не уявляють собі, чому інші чоловіки зраджують своїм дружинам, та ще й так нахабно, що все рано чи пізно стає явним.

Але ще більше ці щасливці дивуються, чому при цьому ошукані жінки терплять зрадника в своєму будинку. І чому, власне, сам зрадник нікуди не йде, раз йому комфортніше на стороні.

Чому ж чоловіки зраджують дружинам, але не розлучаються?

Що це – чіпка хватка за нажитий побут, батьківський обов’язок, або, бути може, все-таки любов? Якщо ви потрапили в цю ситуацію, ми змушені засмутити вас – останнє найменш імовірно. Адже, як говориться в одній мудрості – «коли любиш, не хочеш пити іншої води, ніж та, що знаходиться в улюбленому джерелі, і вірність в такому випадку – річ природна».

На жаль, найпопулярнішою причиною «загулів» чоловіків стає саме охолодження почуттів по відношенню до законній дружині або постійної дівчині. Якщо вони діють так, тому що «виникла хвилинна слабкість», «захотілося чогось новенького» і «зло тобі», значить, вони або незрілі як особистості, або просто не відчувають по відношенню до вас ніяких справді глибоких емоцій.

Давайте з’ясуємо, які найбільш поширені причини невірності з боку представників сильної статі, а заодно розглянемо, від яких, з психологічної точки зору, жінок, чоловіки ніколи не підуть.

Причина зради № 1: вас розлюбили

На жаль, це гірка правда, яку ви, можливо, не захочете прийняти. Проте вона є причиною зради з боку чоловіка в 60% випадків з 100%, відповідно до конкретної статистики. Уявіть собі, наскільки нікчемні в процентному співвідношенні всі інші причини!

Психологія змінює людину тривіальна і проста – на боці він шукає те, чого не знаходить у власній парі. І якщо жінки в такій ситуації намагаються знайти рішення проблеми, то чоловіки вирішують її набагато простіше – вони просто йдуть туди, де їм комфортніше і радісніше, ніж удома. І на жаль, у переважній більшості випадків їм не вистачає саме емоцій, тих самих «метеликів в животі», які були у вашій парі, коли ви зустрілися.

Якщо чоловік розлюбив вас, з’ясовувати причини того немає сенсу. Тому що цього не може бути причин. Любов – це всеосяжне почуття. Адже ви не любите своїх дітей тільки тому, що вони схожі на вас, або чоловіка тільки за те, що він розумний і вміє заробляти?

Любов охоплює всі достоїнства і недоліки, і це робить нелюбов. Розлюбити можна навіть того, хто знаходиться поруч довгі роки, причому він може не давати для цього ніяких приводів і вести себе так само, як поводився завжди. Це почуття неконтрольовано і не піддається ні аналізу, ні логічному поясненню.

Тому не варто займатися самокопанням і шукати в собі дефекти, через які благовірний охолов до вас і покохав іншу. Ви не винні ні в чому – в кінці кінців, та дама теж не може бути ідеальною.

І, що найцікавіше, нові пасії представників сильної статі часто «регресуючі», тобто гірше офіційних хоча б зовні. Ми зараз говоримо не про те варіанті, коли «біс у ребро», і захотілося розважитися з довгоногою секретаркою. Ми про те, коли чоловіки знаходять собі новий об’єкт обожнювання, безжально порубавши нитки духовного зв’язку з попереднім.

Піде разлюбивший чоловік? Найімовірніше, так. Однак якщо у нього є синдром гіпервідповідальності, він може залишатися з вами і дітьми до похилих років, таємно люблячи іншу жінку. Але чи потрібні такі відносини вам самій?

Причина зради № 2: з нею йому краще

Так, чоловікові може бути просто легше з жінкою на стороні. Особливу увагу на цей момент варто звернути дамам, які із завидною постійністю займаються «пилежом».

Ймовірно, він ніколи не піде з постійної сім’ї, але змінювати буде регулярно і планомірно. І, якщо ви хочете цьому перешкодити, варто переглянути саме свою поведінку і позицію в сім’ї.

Чоловікові може бути краще з коханкою по масі причин:

 • Вона дуже збуджує його в фізіологічному плані, йому приємно займатися з нею сексом, він може ставити експерименти в ліжку і просто сильно хоче її;
 • Вона допомагає йому розслабитися і відійти від повсякденних проблем. Вона є «жінкою-святом», яка смачно нагодує, зробить масаж і похвалить після роботи, а не буде стояти в дверях з качалкою і злобним обличчям, як канонічна дружина після 10-15 років шлюбу;
 • Вона приводить його в захоплення своїми талантами, навичками, досвідом, уміннями;
 • Вона дає йому ті відчуття, які з причин спільного побуту давно не даєте ви;
 • Вона дозволяє йому виговоритися. Він може розповісти їй те, про що не говорить і ніколи не розмовляв з дружиною.

Запам’ятайте – щоб уникнути такого розвитку подій, ви не повинні створювати в сім’ї рутини. Уявіть собі ситуацію, в якій вам довелося б їсти тільки м’ясо. Тільки м’ясо на сніданок, обід і вечерю. Ви могли б витримати хоча б два тижні? Так чому ж ви ставитеся до власного особистого та сімейного щастя? Чому підносите тільки це м’ясо, щоденно, в режимі нон-стоп своєму чоловікові?

Для змінює чоловіки неважливо, що ви виглядаєте як Міс Всесвіт (якщо це так, хоча багато дівчат у шлюбі грішать зворотним). Якщо при цьому ви є тільки лялькою, декорацією – його це не влаштує. Йому важливо відчувати новизну і свіжість у відносинах, а не гнітючу нудьгу і монотонність без будь-якої динаміки у вашому союзі.

Чому дружина ще може розчарувати чоловіка? Тому що між вами пропала горезвісна «хімія» — обмін гормонами, який був актуальний при зародженні союзу. На жаль, це також піддається корекції, як і охолодження почуттів іншої людини.

Причина зради № 3: чоловік такий за своєю природою

Якщо ваш чоловік до шлюбу з вами вів «полігамний» і вільний спосіб життя, його істинна суть може дати про себе знати в будь-який момент. Це значить, що він з тієї категорії людей, яким просто набридає постійне партнерство з однією дівчиною.

І це також не виправити, як не старайся. Хоча деякі психологи стверджують, що варто тільки такого «Казанові» полюбити, як він стає вірним і прив’язаним до єдиній жінці.

Від якої жінки ніколи не піде чоловік?

Яким дружинам не змінюють, і від яких дружин не йдуть? Це питання досить спірне. Як відомо, чоловік може не любити красуню-розумницю, і обожнювати нудну непоказну «миша». Але все ж є певні правила, які допоможуть вам стати фатальною леді, здатної опанувати серцем коханого раз і назавжди.

Від яких жінок не йдуть чоловіки?

 • Від самодостатніх (здатних самостійно забезпечити і обслужити себе хоча б в теорії);
 • Від доглянутих (недостатньо бути красивою від природи; важливо постійно стежити за собою і дивувати чоловіка своїми естетичними даними);
 • Від господарських (ви не повинні цілодобово стояти біля кухонної плити, але ви повинні вміти зробити «цукерку» з будь-яких підручних засобів і продуктів – це і є справжня хазяйновитість);
 • Від розумних (жінка повинна вміти підтримати бесіду і «не вдарити в бруд особою» перед партнерами, колегами і просто друзями чоловіка);
 • Від стриманих (леді, катающая істерики, нагадує вередливу трирічної дитини, заходящегося плачі біля прилавка з солодощами – хіба можна з такою людиною вести конструктивний діалог?);
 • Від справедливих (жінка має право образитися або пред’явити претензію, але тільки в тому випадку, якщо труднощі не «висмоктані з пальця», і вона не діє за схемою «сама придумала, сама образилася»);
 • Від яскравих і привабливих (майже кожен чоловік – велика дитина, яка любить красиві іграшки і марнославство; він повинен пишатися своєю улюбленою перед оточуючими, а не соромитися її вигляду);
 • Від дивовижних (важливо бути «жінкою-святом», щоб завжди бути цікавою своєму чоловікові; мабуть, це найголовніше правило).

Ви, напевно, подумали: «Чому це я повинна бути святом. Я що, клоун?». Мова зовсім не про це. Згадайте Лілю Брік, від якої сходив з розуму Маяковський.

Вона не блищала відмінними зовнішніми даними, але сама зізнавалася в тому, що вміє вести себе так, щоб чоловік відчував себе з нею «як на заході», а не в будні. Візьміть це на озброєння!

І будьте щасливі в стосунках!

Залишити коментар