Знайомтеся – бузковий колір!

Психологи вважають, що бузковий колір воліють креативні особистості, які мають дуже тонку психіку. Вони схильні до ностальгії, а розставання з людьми, речами і минулим для них не просто джерело переживань – це справжня «маленька смерть». Є ще одне тлумачення любителів бузкового: в риси їх характеру присутні незрілість і інфантилізм.

Цей колір застосовується в світлотерапії, він пов’язує чоловіче і жіноче начало – червоний і синій.

Психологи про бузковий колір

Ті, хто віддає перевагу бузковий колір в інтер’єрі, сподівається на підвищення по кар’єрних сходах, здатні до особистісного зростання, і готові стверджуватися за рахунок власних креативних ідей. Мета їх – використовувати нереалізовані можливості.

Але при цьому любителів бузкового відрізняє схильність до депресії, з якої вони виходять своїми силами, але сильно розтрачуючи себе.

Вони нестандартні, навіть экстраординарны, настільки несхожі на інших, що викликають відторгнення. Прагнуть здобути незалежність, але мають слабке здоров’я, тому досягти цього не завжди виходить.

Світлі відтінки бузкового кольору викликають у більшості почуття неприйняття, занепокоєння, безрадісність. Рідко хто забарвити стіни або вибере оббивку меблів саме такого кольору. Так і в одязі намагаються його застосовувати менші, вважаючи, що «бледнит». У житті він зустрічається дуже рідко – мабуть, тільки в кольорах бузку. Лісовий дзвіночок – вже ліловий, сливи – фіолетові, виноград – сизо-синій.

В житті бузковий постійно коливається від червоного до фіолетового, в штучному виконанні його намагаються висвітлити з допомогою білої фарби.

Палітра художника

Як отримати бузковий колір, які фарби для цього потрібні? Спочатку з панелі вибирають 2 фарби – червону і синю. Змішують їх у різних кількостях, і дивляться, якої інтенсивності ліловий вийшов. Якщо взяти більше червоної фарби, то виходить небезпечний багрянець фиолета, синій – лілові предгрозовые хмари.

Змішування отриманого кольору з білим і дасть бажаний відтінок.

Для більш чутливих натур шлях, як отримати ніжний бузковий колір при змішуванні фарб, можна вибрати інший. Їм, напевно, більше до душі робота з ніжними тонами.

Отже, спочатку білим освітлюється синя – виходить блакитний, потім тим же білим червона – добувається рожевий. І після об’єднання цих фарб можна насолоджуватися світло-бузковим.

Його інтенсивність залежить від пропорцій, у яких змішувалися вихідні компоненти.

Відтінки бузкового

Ідентифікувати особу можна за коливанням колірних відтінків – в бузковому вони переходять від червоного до синього, від імпульсивності до спокійної чуттєвості.

Блідий, з перевагою білого, вихідний бузковий ледь вгадується – одночасно спокій і врівноваженість, віддаленість від насущних проблем.

Відчуваються спалахи червоного в темному фіолетовому – настороженість, тривожність, на нервову систему таке поєднання діє гнітюче.

Червоний охолоджений в загальному ансамблі – для людей з нестійким характером, дещо агресивною психікою, нестабільною серцево-судинною системою.

Темно-бузковий, в якому всі фарби-інгредієнти підібрані гармонійно поєднує духовне начало. Він вказує на сильну особистість, здатну вести і допомагати – дуже ймовірно, що мають схильність до цього кольору, володіють екстрасенсорними здібностями.

Дизайн приміщень

Якщо хочеться ввести бузковий в інтер’єр, як з ним звертатися, щоб дизайн не набрид, і не захотілося робити ремонт повторно?

В персональному кабінеті гармонійно буде виглядати баклажановий, відтінку ближче до фіолетового, пояскравіше.

Світло-бузковий обуютит ванну, тільки потрібно враховувати – саме простору ванну кімнату, а не маленький тісний санвузол.

Для дитячої кімнати підійде більше лавандовий, для вітальні – фіолетовий, без похмурою блідості. Якщо в шпалерах переплітаються численні відтінки червоних і синіх фарб різної інтенсивності, розбавлені білим, це буде виглядати креативно.

Бузковий добре поєднується з золотим, коричневим, білим, помаранчевим. Але варто трохи захопитися, і можна отримати незграбну кімнату, більше схожу на зал для бурлеску.

Якщо канкану щовечора чекати не доводиться, приміщення краще перефарбувати.

Якщо хочеться все ж внести в інтер’єр бузковий, блідий, навіть при сильній любові до нього, варто обмежитися забарвленням тісної коридору, стінок комори або туалету. Дизайнери вважають, подібна фарбування стін змусить присутніх швидко залишати дані приміщення.

Бузковий в одязі

Був час, коли бузковий носили тільки старі дами, але зараз речі подібного кольору вдягають навіть молоді дівчата, не завжди вгадуючи із загальним ансамблем.

З яким кольором поєднується бузковий і чим його можна розбавити?

Бліді відтінки краще комбінувати з взуттям і аксесуарами в яскравих червоних або приглушених жовтих тонах. Холодна гамма буде ще холодніше, а от візуально «зігріти» допоможе золотисто-пісочний і абрикосовий.

Для жінок і дівчат весняного і зимового кольоротипу підійде класичний бузковий, вираженої глибини, з переважанням блакитного. Його можна поєднувати з персиково-пісочної гамою, аксесуарами ніжно-рожевого або карамельного кольору. Якщо хочеться виглядати стильно, то в колірний ансамбль вводиться малахіт або відтінки зеленої м’яти.

Одяг лавандового кольору підходить, на жаль, не всім. Цей відтінок для жінок з яскравою, контрастною зовнішністю.

Аметистовий колір – ніжно-бузковий, в якому явно простежується рожевий відтінок. Оптимальне поєднання: м’ята, колір кобальту, маджет. Образ виходить дуже цікавий, але досить складний.

Переважає синій колір і його варто підкреслити. Для цього найкраще підійдуть відтінки індиго, небесно-блакитного або яскравий малахіт. Трохи розбавить і відтінятиме світло-оранжевий і скромно коричневий. Останній варіант одягу відмінно підходить для офісного стилю.

З якими квітами поєднується ліловий?

Якщо хочеться цей соковитий відтінок використовувати щодня, то найкраще його обрамляти такими доповненнями:

  • бузковим і шоколадним;
  • чорничним або порошно-блакитним;
  • поєднувати з сірим мишачим;
  • ніжно-рожевим і молочним.

Коли переважання лілового вибирається для урочистого туалету, до нього підійдуть такі поєднання:

  • весняна зелень будь-якого відтінку і шоколад;
  • м’ятний і чорничний;
  • м’ятний та фіолетовий;
  • м’ятний і бежевий;
  • бордо – насичений теплий і гірчичний;
  • гірчичний і сірий.

З ліловим всіх відтінків оптимально створювати ансамбль з 3 кольорів.

Загальні рекомендації стилістів – це здорово, і до них бажано прислухатися. Але не варто забувати про індивідуальні особливості власної зовнішності: колір очей, волосся, відтінок шкіри.

Підказати: йде наряд чи не йде, завжди допоможе власне дзеркало. У питаннях вибору гардероба воно завжди є ідеальним порадником.

Залишити коментар