Жовті тюльпани – що означає, букет з ірисами

У давнину тюльпани цього кольору вважалися місцем перебування сонця і щастя.

Ось тільки насильно розкрити бутон раніше покладеного терміну не вдавалося нікому, хоча бажання як можна швидше стати щасливим і успішним відвідувало не однієї людини.

Легенда про жовті тюльпани

Замість того щоб розкрити свої пелюстки, жовті квіти обсипалися і в’яли, не бажаючи дарувати своє чудо нетерплячим і жадібним людям. Так тривало до тих пір, поки галявину квітів не знайшов маленький хлопчик, заблукав у лісі.

Побачивши таку красу, малюк щиро і радісно посміхнувся, на час забувши про своє нещастя. Його посмішку тюльпани прийняли за відображення сонця і дружно розкрили свої бутони назустріч щасливого сміху дитини.

З того часу букет з таких квітів вважається найкращим подарунком на день народження хлопчика, що приносить в будинок справжнє і щире щастя.

Прихований сенс

Жовті тюльпани мимоволі викликають думки про весну і бажання посміхатися. Будучи одними з перших квітів, здатних побороти сніг і холод, вони стають уособленням сили, бадьорості і надії на швидке тепло.

Тюльпани такого кольору обожнюють загадкові і позитивні особистості, що люблять радувати оточуючих своєю енергією і невичерпними посмішками. Звідки ж взялося повір’я, ніби рослини символізують гірку розлуку і є доречними при проводах в довгу дорогу?

Скоріше всього, що подібні забобони беруть свій початок від одного з тлумачень жовтого кольору, що говорить, що він уособлює собою в’янення і засихання. Вірити йому чи ні – вирішувати тільки вам, але корінні мешканці Сходу до цих пір дотримуються такої думки: жовті сорти тюльпанів означають знатність, силу духу і багатство, а тому букет з них дарують з особливим посиланням і важливістю.

Чому їх не хочеться презентувати і отримувати?

Вище ми наводили один із прикладів того, чому жовті тюльпани асоціюються з обов’язкової і довгою розлукою. Психологи ж наводять ще одну версію, з якої теж складно посперечатися.

Виявляється, що отримання квітів яскравого сонячного відтінку не викликає навіть думки про розлуку, а навпаки, дарує надію на розвиток відносин і їх благополучний результат.

Зовсім інший настрій несуть з собою тюльпани тьмяних кольорів, з ознаками в’янення, коричневими цятками і червоточинками.

Їх «мову» наша підсвідомість швидко трансформує в дратівливість, агресивність, упадочное настрій і стомлення. Звичайно, подібні стану провокують сварки, і відносини між людьми можуть похитнутися.

Чому все-таки варто піднести сонячну композицію?

Як бачите, жовті тюльпани не страшно презентувати, якщо правильно вибрати відтінок самих квітів. Чистий і сонячний, він створить у людини відповідний настрій, і для поганих думок просто не залишиться місця.

Ще кілька аргументів за те, щоб піднести букет яскравих кольорів, виглядають наступним чином:

 • Чоловіки, які дарують своїм дамам жовті тюльпани, розглядаються як уважні і неординарні претенденти на руку і серце, здатні висловлювати своє захоплення і зацікавленість незаяложений способами;
 • Жовті тюльпани – модний варіант залицяння за незнайомками, тоді як стабільні відносини їх таємний мову вносить додаткові нотки відданості, любові й тісному взаємозв’язку;
 • Тюльпани сонячних квітів виграшно виглядають лофт в інтер’єрі, дарують позитивний настрій в похмурий день і добре доповнюють нестандартні весільні вбрання.

У загальному і цілому, букети з таких квітів потрібно сприймати з позитивом, не шукати в людях, які їх дарують, поганого ставлення до себе або прихованого бажання розірвати стосунки. У реальному житті знайдеться дуже мало чоловіків, які використовують прихований мова сонячних квітів, адже їм набагато легше лаконічно порозумітися і не плутати свою співрозмовницю.

Як довше насолоджуватися сонцем у вазі»?

Щоб подарований вам букет простояв як можна довше, різання або купівля квітів повинна здійснюватися рано вранці і з допомогою гострого ножа (садового секатора). Таким чином тюльпани збережуть в собі достатню кількість природного вологи і добре переживуть транспортування. Флористи стверджують, що при правильному догляді букет з квітів зможе радувати своєю свіжістю п’ять, а то і всі сім днів.

Головне, пам’ятати наступні моменти:

 • Тюльпани, які ви збираєтеся купувати, повинні мати частково відкриті або повністю закриті бутони;
 • Бажано, щоб пелюстки квітів мали зеленуватий відтінок. І нехай у магазині це виглядає непривабливо, після розкриття тюльпани побалують соковитим і інтенсивним забарвленням;
 • Якщо букет піднесений в поліетиленовій упаковці, її слід терміново замінити на вологу газету чи папір, в якій тюльпани повинні полежати в прохолодному місці хоча б годинку;
 • Вазу для тюльпанів з ірисами (а саме з ними частіше інших компонуються ці сонячні бутони) наповнюють талої або дощової холодною водою з додаванням кубика льоду;
 • Можна використовувати водопровідну воду, тільки попередньо відстояну або пропущену крізь фільтр;
 • Повноцінно доглядати за флористичною композицією – значить, регулярно доливати у вазу свіжу воду, пам’ятаючи, що цибулинні красені люблять вологу;
 • Закисающую воду можна міняти раз в два дні, після чого ваза добре вимивається з милом, виполіскується, а кінчики стебел надрізають прямо;
 • Щоб бутони довше передавали вам прихований сенс його дарувальника, підливайте в тару «Кризал» – препарат, що сприяє тривалому цвітінню.

Кожна квітка має свій «німий» мову, «почути», а головне, правильно інтерпретувати який здатний не кожен.

Перш ніж лаяти свого дарувальника за невдале підношення, що свідчить про швидкий розрив відносин, досконально дізнайтеся, з яким саме прихованим підтекстом вибирався дар.

Залишити коментар